بازاریابی

سئو محلی

SEO محلی به عنوان یک فعالیت بازاریابی اینترنتی تعریف می شود که به مشاغل محلی امکان می دهد خدمات خود را در یک زمان خاص که به دنبال نوع تجارت شما هستند به مشتریان محلی ارتقا دهند. گفته می شود از هر پنج نفر چهار نفر از اینترنت برای دسترسی به اطلاعات محلی از طریق تلفن های هوشمند خود استفاده می کنند. برای اینکه Google و سایر موتورهای جستجو از طریق مقدار زیادی داده موجود ، اطلاعات مربوطه را در اختیار کاربران قرار دهند ، نتایج محلی به طور فزاینده ای محبوب می شوند. لیست های لیست عملکردهای مهمی هستند و آنها SEO های محلی هستند. آنها می توانند لیست های تخصصی یا عمومی باشند. آنها مانند دایرکتوری های تلفن آنلاین با داده های NAP همراه با نقشه شما و URL گاه به گاه عمل می کنند. برخی نیز اجازه عکس می دهند. برخی رایگان هستند ، برخی دیگر پرداخت می شوند. برخی برای زندگی ، بعضی فقط برای یازده ماه است و گزینه های زیادی وجود دارد. هزاران لیست وجود دارد. پرداخت حداقل برخی از آنها هزینه دارد. پر سر و صدا! گوگل دو شرکت محبوب در ایالات متحده برای تجارت من است. سئو محلی ابزاری عالی برای مشاغل کوچک است زیرا رقبا بسیار زیاد هستند. هرچه دید شما نسبت به نتایج موتور جستجو بهتر باشد ، هدف شما نیز بالاتر است. همچنین یک روش عالی برای موتورهای جستجو است که در عین ارائه سایت ، مرتبط ترین نتایج را به کاربر موتور جستجو ارائه می دهند. شماره تلفن ، آدرس ، بررسی و غیره ارائه دهنده چرا SEO محلی از اهمیت بیشتری برخوردار است؟
مشتریان محلی برای یافتن مشاغل محلی از اینترنت استفاده می کنند
جستجوی محلی در سالهای اخیر محبوبیت بیشتری پیدا کرده است.
جستجوی محلی بسیار مفید و به موقع است
نتایج بهتری نسبت به گزینه های تبلیغاتی سنتی می دهد
استفاده از تلفن های همراه بسیار رایج است. سئو محلی هر دو لپ تاپ و تلفن های همراه را تحت پوشش قرار می دهد
حداکثر بازگشت سرمایه از دست رفته را افشا نکنید
ادعای لیست محلی Google شما رقابت را شکست می دهد
سئو محلی هنوز رایگان است ، مطالعه روزنامه با درصد زیادی کاهش یافته است: از 40٪ به 80٪
نظرات مشتریان محبوب بخش عمده ای از SEO محلی است.
چگونه SEO محلی شرکت خود را بهبود می بخشید؟
هنگام ایجاد صفحه محلی خود ، توجه ویژه ای به نحوه قرارگیری آن در بسیاری از زیر مجموعه های موجود داشته باشید.
اطمینان حاصل کنید که NAP (نام ، آدرس و شماره تلفن) در سراسر وب ، در صفحات محلی و در کاتالوگ ها سازگار باشد
از راهنماهای با کیفیت خوب استفاده کنید. از دسته ها و جستجوی مکان استفاده کنید تا ببینید آیا جایی برای لیست کردن در جایی وجود دارد.
سعی کنید بازخورد بیشتری درباره سایت خود دریافت کنید. نظرات در SERP نمایش داده می شوند
تصاویر زیادی را به لیست محلی خود اضافه کنید تا جالب به نظر برسد. اطمینان حاصل کنید که کلمه کلیدی مرتباً نشان داده می شود.
از طریق به اشتراک گذاری اجتماعی ، توسعه محتوا و غیره لینک دریافت کنید. از طریق وبلاگ نویسان و روزنامه هااگر وقت کافی ندارید ، یک شرکت معتبر محلی SEO استخدام کنید ، زیرا این یک روند مداوم است که به طور مداوم در موتور جستجو اتفاق می افتد. برای دیدن مقالات بیشتر در مجموعه بازاریابی کلیک کنید

این مقالات به طور سیستماتیک از آخرین پایگاه داده های مقاله بازاریابی جمع آوری می شوند.
کلیه مطالب موجود در سایت به عهده منابع اصلی است و اینفوجاب مارکت هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ندارد.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا