بازاریابی

سئو صنعت مرا کشته است!

اما چرا طراحان وب و کارشناسان بهینه سازی موتور جستجو در دنیای دیجیتال به عنوان “فروشندگان اتومبیل دست دوم” طبقه بندی می شوند؟ به بیان ساده ، در بیشتر موارد ، “بهینه سازهای موتور جستجو” می گویند بدست آوردن موقعیت های بالا دشوار است و برای انجام کاری که انجام می دهند ، سالها آموزش طول می کشد. به یاد داشته باشید ، فقط یک سیب بد برای از بین بردن سطل زباله مورد نیاز است!

نتیجه چیست؟ این مشتری را که کورکورانه به حرف “متخصص” گوش می دهد ، از هم جدا می کند و باعث می شود ارزش خدمات به میزان قابل توجهی افزایش یابد! منظور من این است که چقدر برای یک “سایت voodoo” پرداخت می کنید؟ در حقیقت ، برای درک نحوه بهبود مراجعه به وب سایت خود زمان زیادی لازم است و باعث ایجاد سردرگمی در نوزادان غیر فنی می شود!

من سعی نمی کنم این کار را بیهوده به نظر برسد صرفاً به این دلیل که تولید شرکتی که قبلاً آن را نداشته اید هزینه ای ندارد. در واقع ، این می تواند یک سرمایه گذاری بسیار قدرتمند باشد! با این حال ، من می خواهم شما به کسانی که با آنها کار می کنید فکر کنید.

هر متخصص سئو می تواند وب سایت شما را با کلمات کلیدی خاص بهینه سازی کند اما شما باید یکی از آنها را پیدا کنید که انگیزه شما را برای پرسیدن سوالات ایجاد کند. در دنیای اتومبیل مانند این است که بدانید چه زمانی روغن خود را تعویض کنید ، اینکه در اوقات فراغت به چه معناست ، اینکه اگر لاستیک گرفتید چه کار کنید ، چند مورد وجود دارد که لازم است بدانید!

بنابراین تا آنجا که می توانید از کارشناس سئو سایت خود بپرسید و مطمئن شوید که او به آنها پاسخ خواهد داد. شما باید پس از بهینه سازی وب سایت خود به کمپین اینترنتی خود ادامه دهید در غیر این صورت مانند سایر رقبای ناموفق ناپدید خواهید شد.

بنابراین بروید کتابی در مورد بازاریابی اینترنتی تهیه کنید ، یا در اینترنت بپرید و بدنبال منابع بازاریابی اینترنتی باشید. خریدار بهتری باشید و مطمئن باشید که وقتی تیم جستجوگر یا معلم مناسبی برای شما پیدا می کنند از شما می خواهند س askال بپرسند. باور کنید تیم SEO بیشترین علاقه را به موفقیت وب سایت شما دارد و شما بخشی مستقل از موفقیت هستید. اگر آنها بتوانند شما را برای ادامه تبلیغات بازاریابی اینترنتی آموزش دهند ، آنها را واقعاً خوب کرده و وب سایت شما را برای شما و تجارتتان ارزشمندتر می کنند!

نکات سریع برای نوزادان تازه متولد شده: قبل از راه اندازی وب سایت خود ، حتما لانه ای را انتخاب کنید. بازاریابی «دم بلند» را بررسی کنید زیرا این یک نقطه شروع برای کمک به شما در انتخاب طاقچه است. روی کلمات کلیدی مورد نظر خود تمرکز کنید. تعداد زیادی ابزار جستجو برای کلمات کلیدی وجود دارد! در آخر ، اطمینان حاصل کنید که پلتفرمی که برای استفاده انتخاب کرده اید از URL های تمیز و دوستانه وب سایت پشتیبانی می کند و مهارت های خود را دارد ، بدون اینکه به فناوری خود اعتماد کنید ، تا بتوانید صفحات و مطالب جدیدی را به وب سایت خود اضافه کنید. به خاطر داشته باشید که برخی از وب سایت ها Google را حمل نمی کنند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا