بازاریابی

سئو در سال 2020. استراتژی های مهم بازاریابی دیجیتال

بازاریابی ویدئویی دیجیتال

بازاریابی ویدئویی دیجیتال برای سئو در سال 2020 در زمینه سئو کاملاً بزرگ است. ابتدا ، ایجاد و ارسال فیلم به YouTube ، Vimeo ، Daily Motion ، Blip ، Wistia ، Meta cafe ، Veoh و Mega video را فراموش نکنید. مطمئن شوید که هر فیلم حداقل کمی متفاوت است. موتورهای جستجوی اصلی مانند Google ، Yahoo ، Bing و Duckduckgo.com نمی خواهند محتوای تکراری ارسال کنند. یا بیش از حد مذموم است یا حتی مجازات کننده است. کنسول Google خود را از نظر مجازاتی که Google اعمال کرده است بررسی کنید. همچنین کلمات کلیدی را مشاهده خواهید کرد که منشا آن در Google Analytics در کنسول Google وجود ندارد. از نظر حجم ترافیک و رقابت کلمات کلیدی ، توصیفات ویدئویی مربوط به کلمات کلیدی مورد نظر خود را در Google Ads Planner جستجو کنید.

وب 3.0

اینترنت یا وب 3.0 هنوز هم عظیم است ، گرچه این اصطلاح چندی پیش ایجاد شد. یعنی از این به بعد اینترنت یا به وسیله معنا یا داده های بزرگ هدایت خواهد شد. گوگل حتی از نمایه سازی معنایی نهفته در منابع وب و ترتیب معنایی آنها استفاده می کند. به همین دلیل تهیه صفحات وب سایت ، به ویژه صفحه اصلی ، از اهمیت بالایی برخوردار است. اطمینان حاصل کنید که URL اصلی همان URL موجود در ساختار اطلاعات وب سایت است.

وب 3.0 توسط جان مارکوف از نیویورک تایمز در سال 2006 نامگذاری شد. این به نسل سوم خدمات مبتنی بر اینترنت گفته می شود که همه اینترنت هوشمند یا هوشمند را گرد هم می آورد. آنها سرویس های تحت وب هستند که از وب هوشمند تشکیل شده اند. کسانی که از داده های بزرگ استفاده می کنند به عنوان مثال ، با گزارش های تجزیه و تحلیل هوشمند ، Google Trends ، ریاضیات تبلیغات پیشرفته ، Google Ads Planner ، Ubersuggest و موارد دیگر هستند.

Google رتبه بندی مغز را معرفی کرد که ما فقط در سال 2020 شروع به درک آن می کنیم. این پنج سال پیش منتشر شد. Rank Brain هوش مصنوعی گوگل است که با استفاده از یادگیری ماشینی صفحات وب را با استفاده از مدل های ریاضی برای نمایه سازی معنایی نهفته ، سپس مسیریابی پنهان و سپس تخصیص تصادفی رتبه بندی می کند.

این را می توان از لیست مواردی که ما نمی توانیم فرض کنیم ، استخراج کنیم. همزمانی می تواند در اسناد وب باشد. این نشان دهنده فاصله بین کلمات کلیدی در خود صفحه است. گوگل اهمیت کلمات کلیدی را در عبارت جستجو رتبه بندی می کند. بنابراین ، اگر “Super Mario Brothers” را جستجو کنید ، کلمات کلیدی که باید نمایش داده شوند ، بر اساس انتزاعات و معانی تولید شده توسط گوگل رتبه بندی و امتیازدهی می شوند نه عبارت دقیقاً بدون نتایج Rank Brain Modeling. نقل قول ها و پیوندهای وب اگر صفحات زیادی در مورد ماریو ، لوئیجی ، باوسر ، پرنسس و وزغ وجود داشته باشد که به صفحه وب پیوند دارند. این ارتباط پیوند متن و تعصب با موجودیت ها را بررسی می کند. این بدان معناست که Google فقط به سایتهای معتبری علاقه مند است که به اینترنت پیوند دارند و نه اینکه به طور کامل به آنها لینک شوند. محققان با کلیک داده های کربی می توانند استفاده شوند.

این بدان معناست که اگر می توانید کلمات کلیدی معنایی مرتبط با موضوع را مبادله کنید و از آنها در صفحه وب استفاده کنید ، از نظر زبانشناسی ، شما به جای پاشیدن کلمات کلیدی دقیق در مقاله و ایجاد برابر بودن مقاله ، بد ، خودکار / غیرقابل خواندن ، یا حتی پر کردن ، داشتن شانس بیشتری برای ظاهر شدن دارید. توسط کلمات کلیدی (کلاه بزرگ سفید SEO la la).

جایی که مکان مهم را نشان می دهد. اگر سایت اغلب به وب سایت نینتندو پیوند دارد ، این در ارتباطات معنایی مورد توجه قرار می گیرد. همچنین ، حتماً به صفحات رقیب یا سایر سایت های رتبه بندی شده برای این عبارت نگاه کنید و ایده های کلمات کلیدی ارتباط معنایی یا حتی ابزارهای پیشنهاد کلمات کلیدی را دریافت کنید.

سوئیچرهای دو جهته برای درک زبان (BERT) جدیدترین موارد اضافه شده به هوش مصنوعی گوگل است.

این از هر ده مورد جستجو یکی را تحت تأثیر قرار می دهد. این به Google امکان درک بهتر نحوه استفاده از زبان برای کمک به یادگیری متن کلمات منفرد را در جستجوها می دهد. مهم است که این تغییرات الگوریتمی را در صورت پیشرفت در آینده دنبال کنید ، که احتمالاً چنین خواهد بود.

سرانجام ، جان مولر از گوگل نکاتی در مورد SEO برای بهینه سازی وب سایت ها و صفحات وب برای BERT ارائه داد. BERT بر اهمیت متن در صفحات وب سایت تمرکز دارد. سئو باید اطمینان حاصل کند که صفحات اصلاً تصادفی نیستند. مرتبط بودن همچنین به معنای محتوای اصلی است. BERT در تلاش است تا ابزار چرخش کلمات کلیدی را بدست آورد. فقط همان نسخه قدیمی را ارسال نکنید که در آن روتور رباتیک می تواند چرخد ​​و از ابزار کاتب SEO عبور کند. محتوای شما به اندازه محتوای متفکر ، محتوای دقیق تر ، محتوای مرتبط تر با عمق بیشتر ، تحقیقات محتوا ، روزنامه نگاری دستی و مکاتبات محتوای SEO با آن مرتبط نخواهد بود.

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه بازاریابی و مارکتینگ کلیک کنید 

این مقالات بصورت سیستمی از جدیدترین پایگاه های مقالات بازاریابی جمع آوری شده است .
مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و اینفوجاب مارکت هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا