بازاریابی

سئو: آنچه باید از شرکت انتخابی خود انتظار داشته باشید

اگر قبلاً یک شرکت SEO داشته اید که بهینه سازی شما را با هر درجه ای از موفقیت انجام داده است، به احتمال زیاد این فرآیند را از درون به بیرون می دانید، یا حداقل ایده خوبی از نحوه همکاری با یک شرکت سئو برای رسیدن به هدف دارید. نتیجه ای با کیفیت که هدر دادن پول نیست (امیدواریم!). اگر این کار را نکرده‌اید… ممکن است دلهره‌آور به نظر برسد، و فقط انسان هستید که کمی رزرو داشته باشید، زیرا این حوزه جدیدی است که تجربه کمی در آن دارید. اما نترسید، بسیاری از مردم این فرآیند را طی کرده‌اند و به وب‌سایت‌هایی با رتبه‌بندی عالی دست یافته‌اند که ارزش تمام ایمیل‌ها، تماس‌های تلفنی، زمان و انرژی را داشتند. شما هم می توانید، اما ابتدا باید بدانید که آژانس سئوی شما چگونه اطلاعات درست را از شما دریافت می کند (و همچنین چگونه می توانید فرآیند را ساده کنید). در ابتدا در همان طول موج قرار بگیرید و حتی ممکن است نتایج بهتر از آنچه انتظار داشتید باشد.

شرکت SEO شما و نحوه هدایت آنها به شما

اول از همه، شما نباید پروژه ای را مدیریت کنید که جنبه فنی چیزها را مدیریت کنید – این موضوع مربوط به آژانس سئوی شماست که نگران آن باشد. آنچه باید اتفاق بیفتد این است: شرکت بهینه سازی موتور جستجوی انتخابی شما به احتمال زیاد یک پرسشنامه اولیه را برای شما ارسال می کند تا بفهمد چه می خواهید و چه انتظاراتی از خدمات دارید. از آنجا، باید این وظیفه یک یا دو نفر در تیم خود قرار دهید که با شرکت سئو تماس بگیرند. به این ترتیب، همه چیز به آرامی پیش می رود و همه می دانند که در کجا قرار دارند – و این یک چیز خارق العاده در دنیای همیشه در حال تغییر سئو است!

بهینه سازی موتورهای جستجو – فهرست چیزهایی را که باید قبل از شروع پروژه بپرسید بررسی کنید

در نهایت، قبل از پذیرش پیشنهاد، باید با چند سؤال مهم مسلح شوید و به شرکت سئوی خود اجازه دهید تا با تمام مهارت های فنی خود پیش برود.

مانند:

1: آیا آنها از بودجه شما مطلع هستند؟ هرگز این شماره را تا آخرین لحظه رها نکنید، در غیر این صورت ممکن است با یک صورتحساب شرکت سئوی سنگین مواجه شوید!

2: همیشه چاپ دقیقی را که شرکت بهینه سازی موتور جستجو برای شما ارسال کرده است بررسی کنید. این امر هر گونه سوء تفاهم را زود آشکار می کند و باید باعث ایجاد یک رابطه کاری بهتر شود.

3: مطمئن شوید که شرکت تاسیس شده است، سابقه خوبی دارد و افراد زیادی در مورد این آژانس سئوی خاص می دانند. هرچه بازخورد بیشتر باشد، بهتر است، و به همین ترتیب بدون بازخورد … آیا بدون دانستن چیزی در مورد تاریخچه یک شرکت وارد تجارت می شوید؟ خیلی ها انجام می دهند اما نکن یکی از آنها باشید هر شرکت سئوی بسیار خوشحال خواهد شد که به شما اجازه دهد با یکی از مشتریان راضی خود صحبت کنید.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا