بازاریابی

سئوی برچسب سفید – هم برای ارائه دهندگان سئو و هم برای فروشندگان مفید است

سئوی برچسب سفید یک توافق تجاری بین دو طرف است که در آن یک فروشنده سئو خدمات سئو ارائه شده توسط یک ارائه دهنده خدمات سئو را با فاش نکردن هویت ارائه دهنده به فروش می رساند. در بسیاری از موارد، فروشنده سئو یک شرکت بازاریابی اینترنتی (IM) است. در اینجا هیچ تماسی بین ارائه دهنده سئو و مشتری وجود نخواهد داشت، فقط فروشنده سئو با مشتری معامله می کند.

بسیاری از شرکت های IM که خدمات مختلف IM را به مشتریان خود ارائه می دهند، در صورتی که تخصص کافی برای ارائه خدمات سئو را نداشته باشند، خدمات سئو را از ارائه دهندگان سئو خریداری کرده و آن خدمات را به مشتریان خود می فروشند. از آنجایی که سئوی برچسب سفید هم برای فروشندگان سئو و هم برای ارائه دهندگان سئو مفید است، محبوبیت بیشتری پیدا می کند. در این مقاله، اجازه دهید بررسی کنیم که سئوی برچسب سفید چگونه برای هر دوی آنها مفید است.

مزایای ناشی از فروشندگان سئو

• می توانند دامنه خدمات ارائه شده به مشتریان خود را گسترش دهند

بسیاری از شرکت های IM وجود دارند که طیف گسترده ای از خدمات بازاریابی اینترنتی را به مشتریان خود ارائه می دهند. اما ممکن است برخی از آنها تخصص کافی برای ارائه خدمات سئو را نداشته باشند یا اصلاً تخصص نداشته باشند. با توجه به تقاضای روزافزون برای بهینه سازی موتورهای جستجو (SEO) به وب سایت ها، به یک سرویس مهم برای ارائه تبدیل شده است. بنابراین، فروش مجدد سئو به شرکت بازاریابی اینترنتی این امکان را می دهد که دامنه خدماتی را که به مشتریان ارائه می دهد گسترش دهد.

• می توانند پایگاه مشتریان خود را افزایش دهند

اگر شرکتی در موقعیتی نباشد که خدمات سئو ارائه دهد و تقاضای زیادی برای آن خدمات از سوی مشتریان وجود داشته باشد، ممکن است شرکت بسیاری از مشتریان فعلی را از دست بدهد و همچنین فرصت های زیادی را برای جذب مشتریان جدید از دست بدهد. با تبدیل شدن به یک فروشنده سئو، شرکت های بدون تخصص سئو می توانند از تخصص ارائه دهندگان سئو سرمایه گذاری کنند. آنها می توانند خدمات سئو را همراه با سایر استراتژی های بازاریابی اینترنتی ارائه دهند و بنابراین می توانند پایگاه مشتری خود را افزایش دهند.

• افزایش سود بدون افزایش منابع

یکی دیگر از مزایای مهم فروش مجدد سئو این است که یک شرکت می تواند خدمات را بدون استخدام افراد جدید ارائه دهد زیرا آنها نیازی به توسعه این خدمات به تنهایی ندارند. این امر باعث صرفه جویی در هزینه های استخدام افراد جدید و دادن حقوق به آنها می شود. بنابراین، یک شرکت می تواند سود خود را بدون افزایش منابع افزایش دهد.

مزایایی که ارائه دهندگان سئو دارند

• بدون هیچ تلاشی برای توسعه کسب و کار کسب و کار می کند

در دنیای بسیار رقابتی کنونی، کسب مشتریان جدید و رشد کسب و کار برای یک کسب و کار آسان نیست. برای به دست آوردن مشتریان جدید به فعالیت های توسعه کسب و کار زیادی نیاز است که از نظر مالی و استفاده از منابع برای شرکت هزینه خواهد داشت. در حالی که از طریق سئو برچسب سفید، یک ارائه دهنده سئو سود خواهد برد زیرا فروشنده مراقبت از جذب مشتریان و انجام تجارت با آنها را بر عهده دارد. بنابراین، می توان گفت که این یکی از مهمترین مزایایی است که یک برنامه فروش سئو به یک ارائه دهنده سئو ارائه می دهد.

• افزایش اندازه کسب و کار

از آنجایی که این شرکت خدمات خود را از طریق یک فروشنده SEO به مشتریان جدید می فروشد، اندازه کسب و کار خود را افزایش می دهد. می تواند خدمات خود را به مشتریان خود و مشتریان فروشندگان سئو ارائه دهد که به افزایش اندازه کسب و کار آن به سرعت یا در مدت زمان کوتاه کمک می کند.

• افزایش درآمد

افزایش اندازه کسب و کار به طور خودکار منجر به افزایش درآمد می شود. در اقتصاد رکودی کنونی، افزایش درآمد برای یک شرکت کار آسانی نیست. بسیاری از شرکت ها با کاهش درآمد مواجه هستند. در این شرایط، برنامه فروش مجدد سئو فرصتی عالی برای ارائه دهندگان سئو فراهم می کند تا درآمد خود را بدون تلاش زیاد افزایش دهند.

بنابراین SEO برچسب سفید برای ارائه دهنده سئو و فروشنده سود متقابل دارد و مزایای ناشناس ماندن (برای ارائه دهنده) را در حین انجام تجارت معمولی ارائه می دهد.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا