اخبار بازار

زندگی جوجه عقاب – کاما

عقاب پرنده بسیار باشکوه و با توانایی های ویژه ای است که آن را به یکی از بی رحمانه ترین شکارچیان حیات وحش تبدیل کرده است. ظاهر پر افتخار پرنده ، سرعت بالایی در پرواز ، بینایی عالی ، بدن قوی و پنجه های تیز و قدرتمند به عقاب اجازه می دهد تا عقاب ها حتی سنگین تر از وزن شخصی خود طعمه شکار کنند. وزن عقاب ها بسته به جنس از 3 کیلوگرم تا 15 کیلوگرم متغیر است. برخلاف پرندگان دیگر ، ماده ها بزرگتر و سنگین تر از نرها هستند. عقاب ها همچنین یکپارچه را انتخاب می کنند و فقط یک جوجه عقاب در هر سال پرورش می دهند.

عقاب ماده در طول سال یک یا دو تخم می گذارد که اغلب فقط یکی از آنها به جوجه تبدیل می شود. پرندگان برای اولین بار از والدین خود تغذیه می کنند. به تدریج ، با رشد جوجه ها ، عقاب ماده از طعمه زنده برای تغذیه جوجه های جوان استفاده می کرد. او طعمه خود را به طور کامل نمی کشد و در شرایط زخمی آن را به مرغ می گذارد. این عقاب ماده در واقع یک درس عالی برای جوجه ها است تا بتوانند خود را تغذیه کنند.

هنگامی که عقابهای تولیدی احساس می کنند که جوجه به اندازه کافی بزرگ است که از خود محافظت می کند و قادر به تهیه غذا است ، مدت طولانی و چند روز آن را در لانه می گذارد. جوجه های عقاب معمولاً در 70 تا 80 روز توانایی پرواز را به دست می آورند. عقاب جوان ساعتها و حتی روزها منتظر انتظار والدینش در لانه است. هنگامی که به او گفته می شود تصمیم می گیرد پرواز کند. غافل از اینکه وی تحت نظارت والدینش بوده است. اولین پرواز عقابهای جوان تماشایی است. او ابتدا چندین بار بالهای خود را در اطراف لانه باز می کند و خود را به نوعی معاینه می کند.

لانه های عقاب ها در مکان های غیرقابل دسترس و در ارتفاعات در قله های کوهستانی و بارش باران. با این کار ، دیگر شکارچیان دسترسی به لانه خود را قطع می کنند. مرغها همچنین پس از رسیدن به سن مشخص ، در همان ارتفاع پرواز می کنند. در ابتدا آنها از پرواز می ترسند ، اما گرسنگی است که ترس آنها را بر طرف می کند. عقاب جوان دوباره لانه را پر می کند و همه شجاعت پایین آمدن را جمع می کند. سرانجام او به پایین پرش می کند و بال های خود را می کند. در اولین لحظات کاملاً مشخص است که عقاب اولین پرواز خود را تجربه می کند زیرا کاملاً نامتعادل است. اما بدن آنها به خوبی آموزش دیده و قوی است و در مدت زمان بسیار کوتاهی عقاب بال و بال خود را به دست می گیرد. او اکنون از استعداد بصری خارق العاده خود برای شکار حیوانات کوچک استفاده می کند. آنها سرانجام طعمه های خود را شکار می کنند و بعداً مهارت های زیادی را برای طعمه بیشتر یاد می گیرند.

در واقع عقاب را می توان پادشاه پرندگان نامید. در میان پرندگان مختلف ، عقاب تا سن 70 سالگی می تواند طولانی تر از هر پرنده دیگر زندگی کند. اما زندگی آنها در وسط جاده ، بطور چشمگیری در سن 40 سالگی تغییر می کند. قبلی همچنین پرهای بال King King Owl در این سن بیش از حد رشد می کند و سینه او می چسبد. عقاب 40 ساله دیگر نمی تواند مانند رعد و برق پرواز و پرواز کند.

آنها در این سن زندگی بسیار غریبه ای دارند. اگر عقاب کار نکند ، او گرسنه خواهد شد ، اما مانند گذشته قادر به شکار نخواهد بود.

در این مرحله عقاب یکی از بزرگترین و دردناکترین تصمیمات زندگی خود را می گیرد. غریزه طبیعی به او می گوید که با زدن نوک ها و چنگالها و پرها ، هر یک از این اندام ها دوباره رشد می کنند. اما حفر برای هر یک از آنها بسیار دردناک است. برای برداشتن نوک آن ، عقاب باید سنگ را سخت و سخت برطرف کند. وقتی انتهای قدیمی خاموش می شود ، انتهای جدید به تدریج جایگزین آن می شود. در این دوره عقاب حشرات کوچک و غذاهای کوچک می خورد. با بزرگ شدن نوک جدید ، زمان آن بود که چنگال ها را جدا کنیم.

همچنین باعث درد آنها می شود ، اما چاره ای ندارند. پس از جدا کردن چنگال ها ، عقاب به بال های خود می رسد. و تقریباً بیشتر بال های قدیمی آن. تمام این مراحل ممکن است تا 6 ماه طول بکشد. اما بعد از 6 ماه عقاب زندگی جدیدی را تجربه می کند و به نظر می رسد تازه به دنیا آمده است و می خواهد برای اولین بار از لانه پرواز کند. بعد از این تغییرات ، عقاب می تواند 30 سال دیگر زندگی کند. استعداد او برای پرواز و شکار مانند گذشته بهبود یافته است و او می تواند با غرور دوباره به آسمان پرواز کند.

برای مطالعه بیشتر در مورد عقاب ها و شاهین ها ، پرورش مرغ عقاب را بخوانید.

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه اخبار کسب و کار کلیک کنید 

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده وبانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا