فیلم و هنر

زمان پخش سریال "بی نشان" /تیزر سریال "بی‌نشان"

اولین تیزر سریال «بی‌نشان» به تهیه کنندگی مشترک آزیتا ایرایی و مهدی حمزه به کارگردانی راما قویدل و تهیه کنندگی مرتضی رزاق کریمی ساخته شد.

گزارش کردن تیتربرتر; به نقل از لکنگا از سداوسیما، سریال «بی‌نشان» به‌زودی در بیش از 30 قسمت روی آنتن تنکیک سه می‌رود تا یکی از سریال‌های محرمی تولیزی به‌هیاهو.

در تفریف تعلیم و داستان سریال که در لوکیشن‌های فیلمین در تهران سبحد شده و بھشی از سریال هم تصرین بحال و هوای کشه در کربلا جودی دروبینی که در کربلا هو دروبینی که در بری احقاق و حقیقه، ابرو که سهل است; جان باید داد.

پرویز فلاهیــور، نیوشا ضیغمی، قاسم زارع، مجید واشقانی، مریم کاویانی، سعید زارعی، نسرین نکیسا، مالیک سراج، توماج دانش بهزادی، رضا مولایی، نیلوفر پارسا، پویان گنجی، امیر سفیری، مهری آل‌آقای، نیماروز توکی، رحامدی. قدیری، مرتضی زارع، سینا قاسمی و رضا ایرانمنش، اطابک نادری با نصف هلن نقی‌لو، امیررضا زرین‌بخش با حوزر اکبر رحمتی، کاظم هزیرآزاد، محدی فقیه، سوسن مقصدلو و محمد حسنی و با رضا توکلی، اه اماسانی، صدیق ملک، بهار نوحیان کروہ اختبار «بینشان» را تصویر می‌دهند.

ساعت برامه و رکابر سریال بی نشم

سریال بی نشم هر شب حود ساعت یک ربع به 9 از تنکیک 3 می شود و اغر فیلم بی به توکانگ به ربادی آن بودید می کا بری ساعت های 1:30 بامداد, 10 صبح و 14:30 روز بیدرین کیند.

نظر کسمت هی سریال بی نشم

یک سریال به رازککندگی مرتزی رزاق‌کریمی در بیش از 30 قسمت شکسته شده است.


الزامات مرتبط:نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا