اخبار بازار

زمان ورود پزشکان الکترونیکی است

توانمندسازی بیمار ، گسترش فناوری های دیجیتال و گسترش دسترسی به اطلاعات پزشکی به همراه کمبود پزشکان در سراسر جهان ، افزایش امید به زندگی و افزایش تعداد بیماری های مزمن ، خواستار تغییر در حوزه پزشکی است. رویکرد گذشته حرفه پزشکی نمی تواند با موج مشکلات قرن بیست و یکم کنار بیاید. به جای اینکه تنها کار کنیم ، پزشکان باید به عنوان افراد کنجکاو در کار گروهی شرکت کنند و به جای اینکه دنبال کننده (و پیرو) باشند باید در سلامت دیجیتال خلاق و پیشرو باشند. این بحث اصلی در انتشارات آینده نگر پزشکی با عنوان “ظهور پزشکان قدرتمند در دوره سلامت دیجیتال” است که در مجله Medical Internet Research منتشر شده است.

این مقاله ترجمه ای از “زمان ظهور پزشکان الکترونیکی” است که در “آینده پزشکی” منتشر شده است. نسخه اصلی مقاله را می توانید در اینجا بخوانید.

فرسایش پزشکان زیاد است. رئیس انجمن جهانی پزشکی ، دکتر لئونید آیدلمن با اشاره به بیماری همه گیر فرسودگی پزشک ، در اکتبر سال 2018 سخنرانی خود را آغاز کرد.در آن زمان تقریبا نیمی از 10 میلیون پزشک دنیا علائم فرسودگی از جمله فرسودگی عاطفی ، عدم ارتباط بین فردی و عدم احساس احساس داشتند.
افزایش روز افزون بیماریهای مزمن ، کمبود پزشکان جهان ، هزینه مراقبت های پزشکی و افزایش امید به زندگی می تواند یک چالش بزرگ برای حرفه پزشکی باشد. علاوه بر این ، نوآوری هایی که باید به پزشکان در مقابله با این فشار کمک کند ، ساعات کاری خود را افزایش می دهد: سوابق الکترونیکی پزشکی ، افزایش محاسبات و افزایش مکانیسم های مدیریتی همه به اپیدمی فرسودگی می افزایند.
تاکنون ، به نظر می رسد که فناوری بهتر از متخصصان پزشکی با بیماران کار می کند. بیماران دارای اطلاعات آماده تر ، فن آوری بیشتر و دسترسی زیادی به برنامه های تلفن همراه و دستگاه های هوشمند هستند تا به آنها در بهبود کمک کند. آنها می توانند مراقبت های خود را از نزدیک مشاهده کنند ، سؤال کنند ، به غیرانتفاعی آنلاین برای حمایت از بیماران دسترسی پیدا کنند و برای معالجه به کشورهای خارجی سفر کنند. به نظر می رسد بیماران دیگر به پزشکانی که در گذشته بسیار اعتماد به نفس و مقدس دارند نیازی ندارند. آنها برای راهنمایی آنها از طریق جنگل بهداشت دیجیتال ، به شرکای دیگری احتیاج دارند.
چالش های قرن بیستم ، انحصار حرفه پزشکی را به چالش می کشد و به دنبال حفظ تصویر باستانی پزشکان به عنوان اطلسی است که تمام دنیا را بر روی شانه های خود حمل می کرد. پزشکان ، پرستاران و سایر کارمندان مراقبت های بهداشتی با نگاه به مکان ها و عملکردهای جدید ، دچار استرس و سردرگمی می شوند. نه آموزش پزشکی و نه قوانین و مقررات آنها را برای نحوه رفتار در این عصر جدید آماده نمی کند. (بنابراین) چه کاری باید انجام دهند؟ آنها چگونه واکنش نشان می دهند؟

جواب اول معمولاً پاسخی است که می گوید بمانید و بجنگید یا فرار کنید. متخصصان بهداشت تمایلی به استفاده از سلامت دیجیتال ندارند و یا اصرار دارند از قدرتی که در اختیار داشتند استفاده کنند. با این حال ، آنها نمی توانند خود را برای مدت طولانی غفلت کنند. یک تغییر چشمگیر در مراقبت های بهداشتی به نام سلامت دیجیتال وجود دارد. مهم نیست که آیا آنها آن را می خواهند یا نه. مانند رویداد بیمار الکترونیکی ، ظهور پزشکان الکترونیکی (پزشکان از راه دور) ممکن است پاسخی مناسب به نیازهای عصر دیجیتال باشد.
پزشکان توانمند (پزشکان الکترونیکی) به شرح زیر است:
-الکترونیک ، جایی که آنها به راحتی از فناوری های دیجیتال در مشاغل خود استفاده می کنند.
فعال شده؛ در عوض ، آنها طبق قوانین و مقررات اداره می شوند (یعنی گزینه ای برای انجام کار خود دارند).
– در جاهایی که فناوریها برای پشتیبانی از کار خود و توانمندسازی بیماران (بیماران الکترونیکی) توانمند شوند.
– متخصص در استفاده از فناوری در حرفه خود یا دانستن بهترین ، مطمئن ترین و قابل اعتمادترین منابع بهداشتی و فناوری های دیجیتال (مرتبط)
– درگیر درک احساسات و دیدگاههای آنها ، ارائه بازخورد و درگیری مربوطه در طول فرایند درمان شوید.
این به معنای تغییر عمیق در تصویر مقدس پزشک است. این نوعی ورود و خروج اطلاعات پزشکی با وی است و او بهترین عملکرد را در تیم دارد. . پزشکان الکترونیکی دانش و نگرش مثبتی نسبت به فناوریهای دیجیتالی خواهند داشت که این امر باعث ایجاد رابطه پزشک-بیمار در قالب روابط مشترک و حفظ مراقبت دلسوزانه به عنوان پایه اساسی مراقبت های بهداشتی می شود.

با این وجود ، وقتی به وضعیت فعلی مراقبت های بهداشتی توجه می کنید ، احتمال کمی وجود دارد که پزشکان بتوانند همانطور که انتظار می رود نقش های جدید خود را انجام دهند. دوران سلامت دیجیتال نه تنها باید بیماران از راه دور را به اطلاعات ، تجهیزات و فناوری مجهز کند ، بلکه برای پزشکان واجد شرایط (پزشکان الکترونیک یا از راه دور) نیز از نظر زمان ، فرصت و فناوری مناسب برخوردار است. تحقق چشم انداز مدرن آموزش در آموزش پزشکی و از آن مهم تر ، ارائه خلاقیت و احساس لذت در این آثار تفسیر می شود.
سیاست گذاران ، تنظیم کننده ها و رهبران مؤسسات مهم و همچنین مراکز پزشکی باید محیطی را فراهم کنند که پزشکان بتوانند با موفقیت در آن شرکت کنند. اگرچه این روند یک روند بزرگ است ، روند آهسته ای است ، اما به عنوان یک مشاوره ، توصیه می شود با بازنویسی برنامه آموزش پزشکی ، حمایت از برقراری مجدد مهارت های حرفه ای در مراکز پزشکی را آغاز کنید.
دوره هایی با دوره های آموزش موفقیت آمیز بهداشت دیجیتال در دانشگاه سامالویس ، مجارستان ، باید برای دانشجویان پزشکی فراهم شود تا در مورد فن آوری های بهداشت دیجیتال و موضوعات مربوط به مشارکت پزشکان جدید مطلع شوند.

متخصصان پزشکی برای به روز ماندن چه کاری باید انجام دهند؟
از آنجا که بیماران از راه دور در بیماری های خود تخصص دارند ، ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی انتخاب شده توسط آنها (بیماران) باید به آنها کمک کنند. برای وقوع چنین رویدادی ، ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی باید روابط بیمار را برقرار کنند. زیرا بینش در مورد مسائل پزشکی و استفاده از فناوری می تواند در هر دو طرف (پزشک و بیمار) ظاهر شود و این روند منجر به تصمیم گیری مشترک ، ارتباطات گسترده ، مدیریت بهداشت و بیماری های شغلی می شود. کارکنان باید مهارت های ارتباطی و تمایل به مشارکت بیمار در پیشگیری و درمان داشته باشند.
از آنجا که با استفاده از ابزارهای تشخیصی موبایل ، داروهای تلفنی و سایر فناوریهای به روز ، بیماران به مراقبتهای ویژه تبدیل می شوند ، ارائه دهندگان خدمات بهداشتی و درمانی باید آنها را به شکلی آموزش دهند که بتوانند تشخیص دهند. مراقب ، آموزش و نظارت بر بیماران از راه دور باشید.
الگوهای کلی و رفتاری برای ارتباط همزمان و ناهمزمان باید مورد بررسی قرار گیرد. فراتر از مهارت های ارتباطی ، سواد دیجیتال ، و مهارت های مدیریت و دیتابیس مدیریت ، آنها را (اطلاعات) ارزشمند (و بسیار با ارزش) می کند. یک پزشک از راه دور باید اطلاعات را به صورت انتقادی و انتخابی مدیریت کند و بیماران را در مورد مسائل مدیریت داده آموزش دهد.
اگرچه ما می دانیم که این مهارت ها به عنوان نقطه شروع در آینده مورد نیاز هستند ، اما آشنایی با تجهیزات ارتباطی ، رسانه های جمعی و فن آوری های بهداشت دیجیتال می تواند دشوار بودن انتقال به سلامت دیجیتال (دیجیتال) را کاهش دهد. ما همچنین می دانیم که اولین مراحل دیجیتالی شدن می تواند دشوار باشد. به خصوص برای جمعیت های قدیمی تر. به همین دلیل مکانیسم Ask Me About Digital را برای پزشکانی که می خواهند چالش های قرن بیست و یکم را برطرف کنند ، راه اندازی کرده ایم. در حالی که این مقاله درصدد پاسخ دادن به سؤالات مربوط به دیجیتال در زمینه بهداشت و درمان برای متخصصان پزشکی با استفاده از Ask Me About Digital است. در اصل ، نکاتی برای هر پزشک ، پرستار و ارائه دهنده خدمات در مورد چگونگی استفاده از برنامه های اجتماعی ، نحوه خواندن اخبار پزشکی ، برنامه های بهداشتی ، (اطلاعات در مورد) حسگرهای تلفن همراه و چه نوع آزمایش ژنتیکی داریم. توصیه می کنیم. ما معتقدیم که این می تواند نقطه شروع رهبری در جنگل بهداشت دیجیتال باشد.

در حالی که این مهارت های جدید می تواند بار دیگری برای جامعه پزشکی فعلی باشد ، اما درک و پذیرش چگونگی افزایش فن آوری های دیجیتال سلامت می تواند ظرفیت آنها را افزایش دهد (بنابراین ، لازم است) ، پزشکان این فرصت را دارند که هنرهای پزشکی را تمرین کنند. آنها هرگز آنها را نخواهند داشت.

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه اخبار کسب و کار کلیک کنید 

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده وبانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

جهت دیدن ادامه مطالب مجموعه اخبار بازار کلیک کنید

لینک کوتاه مطلب: shrtco.de ulvis.net tny.im clck.ru v.ht v.gd is.gd g6g.irbit.ly

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا