دانش و فناوری

زمان انتشار احتمالی One UI 5.0 نسخه بتا سامسونگ فاش شد

باربران دستگاه های اندرویدی سامسونگ مشتاقانه منتظر نسخه بتای عمومی One UI 5.0 هستند. این مورد به آن‌ها می‌دهد تا قبل از انتشار نسخه نهایی، طعم اندروید 13 را در دستگاه‌های واجد شرایط ساشند. با آن‌که شرکت هنوز زمان انتشار One UI 5.0 را نمی‌داند، اما گزارش‌ها حاکی از آنست که نسخه بتای مرتبط با آینده سامسونگ، تا ماه آینده میلادی منتشر شده و نسخه نهایی آن نیز حوالی مهرماه برای سری پرچمدار گلکسی در 22 ارائه خواهد شد. .

زمان انتشار بتا One UI 5.0

سری گلکسی اس 22 اولین دستگاه‌هایی خواهند بود که نسخه بتای One UI 5.0 را دریافت می‌کنند. می‌توان انتظار داشت که سامسونگ این برنامه را برای دستگاه‌های دیگری ازجمله Galaxy Z Fold 3 و Galaxy Z Flip 3 نیز منتشر کرد.

قبلاً گزارش داده بودیم که ممکن است تا ماه جولای One UI 5.0 نسخه بتا را ارائه کند. SamMobile اکنون می‌تواند بازه زمانی دقیق‌تری را بررسی کند. مفته می‌شود که نسخه بتای One UI 5.0 برای گلکسی در 22 هفته سوم جولای (هفته اول مردادماه) منتشر خواهد شد.

نرده‌اند که سامسونگ در حال برنامه ریزی برای انتشار عمومی One UI 5.0 Android 13 در ماه اکتبر (مهرماه) است. همچنین سری گلکسی اس 22 اولین گوشی‌هایی خواهند بود که این نسخه را دریافت کنند. سپس سامسونگ به‌تدریج آن را برای تمام دستگاه‌های گلکسی که واجد شرایط One UI 5.0 است، در قرار می‌دهد.

زمان انتشار بتا One UI 5.0

زمان انتشار بتا One UI 5.0

اگر تاریخ همین صحت داشته باشد، لازم نیست منتظر خیلی بمانیم. سامسونگ سال گذشته Android 12 One UI 4.0 را برای سری گلکسی در 21 نوامبر 2021 منتشر کرد و در ماه بعد، این به‌روزرسانی برای گوشی‌های تاشو، سری گلکسی نسخه 10، سری گلکسی تب S7 و سایر دستگاه‌ها منتشر شد.

One UI 5.0 یک ماه قبل از نسخه قبلی خود قرار می گیرد. زمان بسیاری از رای سامسونگ وجود خواهد داشت تا آن را برای بسیاری از دستگاه‌های واجد شرایط تا پیش از پایان

ن ur شما پیرامون زمان انتشار نسخه بتا One UI 5.0 سامسونگ چیست؟

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا