بازاریابی

زمان آن رسیده است که نگاهی جدی به بهبود جستجوی صوتی بیندازید

چگونه می توان یک استراتژی SEO موثر برای وب سایت تجاری خود ایجاد کرد

هفته گذشته در مورد معنای فناوری جستجوی صوتی برای تجارت شما صحبت کردم. این موضوع آنقدر بزرگ است که تصمیم گرفتم این هفته قسمت دوم مربوط به SEO را بنویسم.

از دستیار Google گرفته تا سیری ، مردم می گویند دیگر برای جستجو در اینترنت نمی نویسند.

با توجه به Location World ، بیش از 40 درصد از بزرگسالان در سال 2016 از جستجوهای روزانه استفاده کردند. ComScore تخمین می زند که بیش از 50 درصد جستجوها بر اساس سال 2020 انجام می شود.

معنی: پرسیدن س thanال راحت تر از نوشتن آن است. و به شما امکان می دهد هنگام رانندگی ، آشپزی یا پیاده روی چند کار را انجام دهید.

این مد نیست ، یا چیزی است که باید از آن چشم پوشی کنید – اگر می خواهید جلو بروید و از رقابت جلوتر باشید ، اکنون زمان انجام این کار است.

در اینجا چیزی است که باید روی آن تمرکز کرد:

همه چیز در مورد آن است مکان ، مکان ، مکان

در وبلاگ هفته گذشته ، اهمیت استفاده از کلمات کلیدی محلی برای جذب بازدیدکنندگان و مشتریان را پوشش دادم. استفاده از کلمات کلیدی هدف محلی بخش مهمی از استراتژی SEO برای وب سایت شما است.

جستجوهای مربوط به صدا در تلفن همراه سه بار بر اساس مکان محلی انجام می شود. مردم به دنبال مواردی هستند که اکنون در این نزدیکی هست ، بنابراین هرچه بیشتر در مورد کلمات کلیدی دقیق باشید ، بیشتر از آنها تقلید می شود و اگر آنها شما را پیدا کنند ، بیشتر اتفاق می افتد.

تا جایی که می توانید از محل کلمات کلیدی خود استفاده کنید و فراموش نکنید که صفحه Google My Business و صفحه Yelp خود را با نمایه فعلی خود به روز کنید – این محصولات نیز ارائه می شوند ، نه محتوای وب سایت شما.

سعی کنید طبیعی تر باشید

آنچه افراد در نوار جستجو وارد می کنند با یک درخواست گفتاری یکسان نخواهد بود. به عنوان مثال ، اگر می خواهم هتلی در نزدیکی فرودگاه تورنتو پیدا کنم ، چیزی مانند “هتل های نزدیک فرودگاه در تورنتو” را در نوار جستجو تایپ کنید.

با این حال ، اگر می گفتم تحقیقات من بیشتر شبیه این است که “کدام هتل نزدیکترین فرودگاه به فرودگاه تورنتو است؟”

گوگل به دنبال زبان طبیعی است ، بنابراین باید در مورد انواع سوالاتی که افراد ممکن است از جمله کلمات کلیدی شما بپرسند ، فکر کنید.

تا جایی که ممکن است عبارات کلیدی طولانی مدت را به فضای داخلی وارد کنید.

برخی از روشهای خوب برای ایجاد محتوای طبیعی عبارتند از:

• درباره و صفحات متداول

• وبلاگ ها و مقالات

• در بخش پرسش و پاسخ در Google برای کسب و کار من به س questionsالات پاسخ دهید

• تا آنجا که می توانید در Google My Business و Yelp اطلاعاتی ارائه دهید ، از جمله ساعات کار ، محصولات یا خدمات ارائه شده ، توقف ، محموله یا محموله و غیره.

قطعاتی را که افراد برجسته می کنند و افراد نیز س askال می کنند را هدف قرار می دهد

Google Home و Google Assistant برخی از نکات برجسته خود را هنگام پاسخ به درخواست ها می خوانند ، بنابراین می خواهید در صدر باشید!

موارد ویژه نتایج جستجوی انتخابی هستند که در کادر بالای نتایج ارگانیک Google نشان داده می شوند.

گوگل می خواهد بهترین پاسخ ممکن را به کاربران ارائه دهد ، بنابراین مهم است که به س questionsالات واضح پاسخ دهید و وب سایت خود را مرتباً با نسخه جدید و جذاب به روز کنید.

جستجو نتایج را در قالب لیستی ارائه می دهد که با موارد برجسته شده بیشترین موفقیت را داشته است. هرچه بحث های بیشتر در سایت و نمایه شما بیشتر باشد ، احتمال اینکه در این مکان مورد نظر ظاهر شوید بیشتر است.

در مورد “مردم می پرسند” نیز همین امر صادق است. ممکن است متوجه شده باشید که هنگام نوشتن یا پرسیدن سوالی ظاهر می شود. مثال زیر را بررسی کنید – من پرسیدم “بهترین بوتیک ها در نیویورک کجا هستند؟”

در زیر چند پاسخ اول معمولاً یک قسمت “مردم نیز س askال می کنند” وجود دارد. هر یک از این منوهای کشویی به س questionsالات مربوط به استفاده از محتوا از یک وب سایت یا وبلاگ بهینه سازی شده پاسخ می دهد.

یک نسخه برای سطح خواندن کلاس 9 ایجاد می کند

صرف نظر از آنچه که شرکت شما به شما ارائه می دهد ، نوشتن یک نسخه فنی زیاد یا اصطلاحات زیاد اصلاً ایده خوبی نیست. این برای کاربران خوب نیست و برای SEO شما خوب نیست.

تحقیقات نشان می دهد که محتوای نوشته شده در سطح خواندن کلاس 9 – یا پایین – اغلب نتیجه صدا است. می توانید از ابزاری مانند Flesch-Kincaid Level Level برای تعیین نمره کبد استفاده کنید و بر این اساس تنظیم کنید.

بحث بی اعتبار کردن سایت شما نیست – این پاسخ به سوالات به روشنی و مختصر است نه این که صفحات خود را با زبان غیر ضروری پر کنید که فقط جستجوگران و موتورهای جستجو را گیج می کند.

با استفاده از این فناوری هیجان انگیز ، بر افزودن این استراتژی ها در تلاش های بازاریابی خود برای افزایش ترافیک ، مشتریان و فروش تمرکز کنید. هرچه بیشتر بر بهبود جستجوی صوتی خود تمرکز کنید ، در نهایت نتایج بهتری خواهید گرفت.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا