دانش و فناوری

زبان برنامه نویسی هوآوی به زودی و در سال جاری معرفی خواهد شد

اخیراً دنگ تایهوا، معاون هواوی و رئیس خط تولید محاسباتی این شرکت، با رسانه ها مصاحبه کرد و نکاتی را در مورد زب در واقع در کنفرانس شرکا و توسعه دهندگان هواوی در سال 2022، توضیحاتی درباره اجمالی به این زبان جدید که توسط برنامه‌نویسان این شرکت طراحی و در سال 2022 معرفی خواهد شد، ارائه شد.

By EulerOS شروطر: سیستم عامل جدید هواوی

وفت که مجموع ظرفیت نصب شده کل کاربران EulerOS از 1.7 میلیون واحد فراتر رفته و سهم بازار جدید به 19 درصد رسیده است. او فاش کرد که هواوی برنامه افزایش تعداد شرکای اویلر را دنبال کرد، اما آنها توجه دارند عکس های من عبارتند از:

ما امیدواریم که شرکایی که با توزیع اویلر تجاری همکاری می‌کنند بر اساس اویلر ایجاد کنند. این هدف ماست.

در واقع به نظر وی، این شرکت تنها با اجازه دادن به تجارت اویلر در قر د

هوآوی در حال توسعه زبان های برنامه نویسی جدید برای اکوسیستم خود است

هوآوی در حال توسعه زبان های برنامه نویسی جدید برای اکوسیستم خود است

هوآوی همچنین از سیستم‌های فروش مختلف در بازار برای کمک به شرکای خود استفاده خواهد کرد. مدیر اجرایی هوآوی همچنین فاش می‌کند که هوآوی زبان برنامه‌نویسی Cangjie خود را در سال 2022 برای اتصال HarmonyOS و Euler در.

در پس زمینه منبعاو یادداشت‌های بیشتری به این داستان و توسعه دقیق اضافه کرد که می‌گوید هواوی همچنان به بهبود نوآوری مستقل ادامه می‌دهد.

او گفت، هواوی با انگیزه است و نیاز به ساخت فناوری‌های ریشه‌ای از جمله سیستم عامل‌ها، پایگاه‌های داده، تراشه‌ها، کامپایلرها، زبان‌های برنامه‌نویسی و مجموعه‌های دستورالعمل‌هایی است که همگی پایه‌های هستند. او در بخش دیگیری از سخنان خود افزود:

زبان برنامه نویسی ما شامل یک زبان برنامه نویسی اساسی است که در نیمه دوم سال جاری برای پشتیبانی از قدر قرار می گیرد. همچنین Cangjie یک زبان برنامه نویسی سطح بالا است. در حال حاضر در حال حاضر در حال توسعه زبان های برنامه نویسی هستیم و بعداً در فرصتی مناسب انتشار رسمی را انجام داد.

دیدگاه شما درباره توسعه زبان برنامه نویسی هوآوی و تحقیق این شرکت در این بخش چیست؟ به نظر شما آیا هوآوی در آنها موفق خواهید شد؟

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا