دانش و فناوری

ریلمی پد جدید با تراشه اسنپدراگون ۸۷۰ و نمایشگر ۱۲۰ هرتزی در راه است

بر اساس شایعات منتشر شده، می‌دانیم که ریلمی پد جدید در دست توسعه است. این تبلت دنباله Realme Pad و Realme Pad Mini می شود. اما ظاهرا تبلت آینده ریلمی از دو محصول پیشین بهتر و گران قیمت تر خواهد بود. زیرا گفته می‌شود که ریلمی پد جدید به تراشه اسنپدراگون ۸۷۰ کامپیوتر است.

ریلمی پد جدید به تراشه اسنپدراگون ۸۷۰ و نمایشگر ۱۲۰ هرتزی مجهز خواهد شد.

بر اساس شایعات منتشر شده، تبلت آینده ریلمی به تراشه اسنپدراگون ۸۷۰ مجهز خواهد بود. چفته می‌شود که این محصول به نمایشگر LCD با رزولوشن FullHD + و رفرش ریت ۱۲۰ هرتزی مجهز خواهد بود. همچنین می‌دانیم که باتری آن معادلی معادل ۸,۳۶۰ میلی‌متر آمپر دارد. ًاهراً خو چی ، معاون ریلمی ، این تبلت را محدوده قیمتی اش نامیده است. اما نکته عجیبی است که به قیمت تبلت اشاره ای ندارد (!) البته پیش از اظهارات Xu Qi، برخی شایعات مدعی بودند که Realme Pad آینده ارزان ترین تبلت بازار با تراشه اسنپدراگون ۸۷۰ خواهد بود.

پد Realme

وب سایت GSMArena در جدیدترین گزارش خود ادعا می‌کند که تبلت ریلمی جدید احتمالاً تا پایان ماه سال جاری برای عرضه در بازار چر. حدود 20 روز از ماه می گذشته، بنابر این اگر شایعات موجود صحت داشته باشند، نباید تعداد زیادی رونمایی از تبلت آینی داشته باشند. همچنین انتظار می‌رود که در کنار این تبلت، گوشی هوشمند Realme GT Neo 3 Naruto Edition رونمایی خواهد شد. امیدواریم که این تبلت مدت زیادی محدود به بازار چین شود. And Realme Pad به زودی وارد بازارهای جهانی شود.

ریلمی پد مینی با نمایشگر 8.7 اینچی ، تراشه Unisoc T616 و قیمت 200 دلار معرفی شد.

بیش از ۸ ماه از معرفی ریلمی پد می‌گذرد. این محصول اولین تبلت شرکت ریلمی بود. در ابتدا برخی از افراد دنیای کمان می‌کردند که این دستگاه رقیب Xiaomi Pad 5 خواهد بود. اما ریلمی پد در حقیقت یک تبلت اقتصادی است که قیمت نسخه پایه آن کمتر از 200 دلار است.

نظر شما چیست؟ Iaya ریلمی پد جدید خواهد شد Xiaomi Pad 5 را به چالش بکشد؟

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا