بازاریابی

روند دیجیتال در بازاریابی انسانی است

روندهای بازاریابی دیجیتال به طور مکرر تغییر می کند ، هرچند به ندرت ، برای به دست آوردن نتایج بهتر و مرتبط تر. بازاریاب ها از روش های مختلفی برای ارائه تجارت خود با نتایج موتور جستجو ، اخلاقی و غیراخلاقی استفاده می کنند. اما در سالهای آینده یافتن راه خود از طریق استفاده از تکنیک های غیراخلاقی منجر به راهی خشن خواهد شد. برای کسانی که اخلاق بازاریابی را کنار گذاشته اند دشوارتر خواهد بود ، در حالی که مشتریان از تجربه کاربری بهتر و محتوای آموزنده لذت می برند.

روزگاری ، متا تگ ها ، کلمات کلیدی و تصاویر سفارشی طراحی وب سایت پاسخگو را تعریف کردند. محتوای خوب با کلمات کلیدی ، هشتگ ها و پیوندها بخشی از هر استراتژی بهینه سازی موتور جستجو (SEO) یا استراتژی بازاریابی رسانه های اجتماعی (SMM) است. اما اکنون ، SEO و SMM دیگر محدود به این عناصر نیستند زیرا گوگل در حال تغییر الگوریتم جستجوی خود است و فیس بوک از روش های متفاوتی نسبت به فیس بوک برای بدست آوردن موارد مفیدتر برای کاربران استفاده می کند.

وقت برای کاربران ، آداب اخلاقی

مارک هایی که از روش های غیراخلاقی برای کسب محبوبیت بیشتر برای مقاله های خود استفاده می کنند ممکن است وب سایت خود را در یک سیاهچاله از دست بدهند. اگر از روشهای اخلاقی برای تبلیغ محتوایی که تجربه کاربری بهتری را به همراه دارد استفاده کنید ، در یک منطقه امن قرار دارید. اگر از یک روش مبهم استفاده می کنید ، اکنون زمان آن است که نکاتی را که در این مقاله ذکر شده است ، در نظر بگیرید.

رسانه های اجتماعی برای تعریف مجدد تحقیقات بیولوژیکی

فیس بوک اخیراً برنامه ریزی کرده است که برای کمک به کاربران در ابراز نارضایتی از اخبار یا محتوای تبلیغاتی ، یک دکمه عدم تأیید را در نظر بگیرد. این ممکن است به بسیاری پیام متفاوتی بدهد ، اما غول رسانه های اجتماعی در مورد نحوه بدست آوردن محتوای با کیفیت از جستجو و حذف پست های بی ربط کاملاً واضح است. ارسال مقالات تبلیغاتی هاردکور و مقالات مفید با محتوای عالی ، تجربه کاربر را بهبود می بخشد و زندگی تجاری مورد نیاز شما را فراهم می کند.

اگر از محتوای تبلیغاتی در فیس بوک استفاده می کنید ، بهتر است از محتوای منحصر به فرد برای هر پست استفاده کنید. زیرا در آینده چنین مقالاتی ممکن است در قسمت اخبار و خبرها موجود نباشد.

توییت ها به عنوان گرایش ساختار یافته اند

گوگل علاقه ای به نتایج دقیق SEO ندارد ، زیرا می خواهد تجربه انسانی تری را در نتایج جستجو پیدا کند. این ممکن است بیشتر از یک واکنش رسانه های اجتماعی فیس بوک و توییتر باشد که با تصاویر ، پیوندها ، هشتگ ها و محتوای عالی به آنها ارزش داده می شود. با وقوع چنین اتفاقات جالبی در شبکه های اجتماعی ، بازاریابی دیجیتال آنلاین در حال ایجاد یک نقطه عطف دیگر است که مارک ها از یک روش معنادار و شخصی برای دسترسی به کاربران استفاده می کنند.

گوگل تماس گرفت

برای ارتباط پیام های فیس بوک و توییتر شما با پیام های + Google شما به طور مداوم کار می کند در حالی که کلمات کلیدی ، تصاویر و هشتگ ها به شما کمک می کنند تا در جستجو باشید. رعایت اصول رسانه های اجتماعی با هر پست تبلیغاتی شما را کاملاً درگیر نبرد رسانه های دیجیتال می کند!

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا