اخبار بازار

روش سفارش در تجارت مجازی و اینترنتی

ف

من دعوت م افراد:

در اینجا ، ما قصد نداریم تکنیکهایی را برای دعوت از افراد در لیست شما ارائه دهیم که لزوماً همه افراد و افکار را در بر می گیرند ، زیرا دعوت شما از افراد اطراف شما به ارتباط شما با آنها ، شخصیت شما و زمان و مکان شما بستگی دارد. شما دو نفر در این هستید ، که هیچ یک از آنها در افراد مختلف یکسان نیست. بنابراین ما پیشنهاد می کنیم که هنگام سفارش ، سعی کنید خودتان انتخاب کنید که کدام یک از عبارات و روش هایی را برای سفارش استفاده کنید.

لازم نیست وقتی دعوت می شوید شخص دیگری باشید ، فقط خودتان باشید و از عبارات معمول خود استفاده کنید.

اما برای افزایش سطح کیفیت و ترتیب مواردی که به ذهن شما خطور می کند ، ما نکات مهم و همچنین دو روش کلی را برای شما بیان خواهیم کرد:

نکته مهم: مهمترین اصل هنگام دعوت شما عزیزان برای گوش دادن به فرصت های شبکه بازاریابی (بازاریابی شبکه ای) ، ایمان ف اعتماد قلب ، رفتار ف گفتار تو یعنی شما می خواهید با معرفی او در یکی از بهترین و کاملترین نقش های جهان ، زندگی آن شخص را تغییر دهید. اعتماد به نفس شما افزایش نخواهد یافت مگر اینکه مطالعه کنید ، در جلسات تیم شرکت کنید و دیدگاه و سطح دانش خود را افزایش دهید. اگر هنوز هم اعتقاد ندارید که این مشاغل زندگی شما و زندگی اطرافیان را تغییر خواهد داد ، حتما اعلامیه ها و نظرات جلسات آموزشی و هفتگی خود را با تفکر دقیق تر بخوانید ، از حامیان خود (حتی رهبران ارشد) بخواهید. از سازمان بخواهید) با منطق کامل به نتیجه برسد و چرا امروز شما این فرصت را دارید که طی دو سال آینده زندگی خود را تغییر دهید و می توانید این فرصت را به شما عزیزان بدهید.

چه داخل قلب ف ایمان تو تأثیر دراز بکش او ، همه جا گفتن کرد ، تأثیر خواهد شد سمت چپ

اما در کل ما دو روش کلی برای سفارش ارائه می دهیم:

  1. دعوت ل صورت مستقیم:

افراد دعوت شده به سه دسته تقسیم می شوند:

_ دسته اول: افرادی که مستقیماً برای گوش دادن به امکانات شرکت ، که دارای سیستم بازاریابی شبکه ای (بازاریابی شبکه ای) هستند ، دعوت می شوند.

شما می توانید دو گروه را از این طریق سفارش دهید: گروه اول آنهایی هستند که در لیست A قرار دارند و همچنین بازاریابی شبکه ای را می شناسند و چشم اندازی مثبت نسبت به آن دارند. گروه دیگر افرادی هستند که در لیست A. قرار دارند. از طرف دیگر ، شما با آنها رابطه بسیار ، بسیار نزدیک و صمیمی دارید ، زیرا مگر اینکه در مورد وجود یک سیستم بازاریابی رسمی در این شرکت به آنها بگویید و بعداً آنها را کشف خواهید کرد. ممکن است شما ناامید شوید که چرا از آنها ناراحت شدید ، و به دلیل شهرت بالای شما برای آنها ، حتی اگر او به دلیل سوء اطلاعات خود با صنعت مخالف باشد ، به این دلیل است که وی در جلسه مقدماتی شرکت شرکت کرد. یافته ها

نکته: به طور کلی ، اگر دعوت شده می داند شرکت شما علاوه بر بازاریابی مستقیم ، قبل از حضور در جلسه مقدماتی ، می تواند بازاریابی شبکه ای را انجام دهد ، ارائه دهنده شما راحت تر این کار را انجام می دهد. به خاطر داشته باشید ، اگر می توانید افرادی را که صمیمیت کمتری دارند مستقیماً به گوش دادن به بازاریابی شبکه ای (بازاریابی شبکه ای) دعوت کنید ، از نجیب زاده و قدرت انتقال استفاده کنید:

– تفاوت و ارزش اهرم ، در مقایسه با ساعتها و موانعی که اکثر ما با آن روبرو هستیم که در واقع نمی توانیم کار جرثقیل را انجام دهیم.

– تفاوت بین شرکتهای بهداشت و سلامت.

– بازاریابی شبکه ای در شبکه بدون ریسک (بازاریابی شبکه ای).

– کار جزئی این کار و زمان کاری آن مرد در اختیار وی است.

– صدها هزار نفر که در بازاریابی شبکه ای (بازاریابی شبکه ای) کار می کنند …

– URL که لیست شرکتهای مجاز در دسترس است. (www.networkmarketing.mimt.gov.ir)

– همراهی بخش هایی از برنامه های تلویزیونی یا مقالات علمی که در مورد بازاریابی شبکه ای (بازاریابی شبکه ای) صحبت کرده اند …

بنابراین قبل از دعوت از افراد مورد نظر (با کمک اسپانسر خود) حتما مطالب فوق را با دقت بخوانید

نکته: فراموش نکنید که موارد ذکر شده فقط برای این است که میهمان احساس کند که ارزش 45 دقیقه گوش دادن به کارهای خود را صرف کرده است تا هدف شما از معرفی کامل شخص نباشد. و متقاعد کردن او برای شروع ، هدف این است که او را فقط کنجکاو کنید و شاید بخشی از گارد خود را باز کنید تا در مورد کار شما بشنود.

در اینجا دو نکته عملی برای افرادی که تمایلی به گوش دادن به آنچه شما یا مجری شما می گویند وجود ندارد:

نکته 1: در مواردی که شخص قبل از کار در یک یا چند شرکت بازاریابی شبکه ای و اکنون آنها را کاهش داده است ، می توانید از این روش برای گفتن آنها استفاده کنید: “آیا می توانم از شما بپرسم که چه کاری باعث شده شما این کار را متوقف کنید؟ “کسی که پاسخ می دهد بدون شک به یکی از مشکلات موجود در شرکت های شبکه ناسالم (مثلاً غیرقانونی بودن ، غیرقابل دسترسی بودن محصول ، نتیجه کار زیاد حاصل از آن ، خطر بازپرداخت و غیره) اشاره خواهد کرد که نتیجه آن احتمال آسیب رساندن به آنها است ، تیمی که آنها را اداره کرده است. نه علمی و فقط با زور و غیره).

بنابراین می توانید به عنوان مثال به او بگویید ، “اگر همین شرکت این مشکل را نداشت ، آیا باز هم کار می کردید؟” به نظر شما بدون همین موانع کار بی ثمر بود؟ اگر این مسئله برای این مسائل نبود ، می توانستید از آن پول زیادی بدست آورید؟ ” سعی کنید این مسئله را برای شما روشن کنیم که بازاریابی شبکه ای واقعی ، اگر در همه جای کشور ما دیده شود ، بدون شک می تواند رشد بزرگی را برای آن و دیگران ایجاد کند. سپس به او بگویید که اکنون با قانونی کردن این صنعت در ایران چنین فرصتی ایجاد شده است (بنابراین شخص را با عبارات مورد علاقه خود دعوت کنید …)

نکته 2: گاهی اوقات شخصی که دعوت می کنید حتی بدون اطلاع از صنعت ، شرکت و محصولات شما پاسخ منفی به شما می دهد! در چنین مواردی می توانید از وی متن بفرمایید تا او را کمی منطقی تر در مورد سفارش خود فکر کنید ، به عنوان مثال: “من به شما این حق را می دهم که به این روش فکر کنید ، اما من یک سؤال برای شما دارم. اگر ، فقط اگر فرض کنیم این یک قانون 100٪ است و احتمال زندگی شما وجود دارد. آیا این تغییر خواهد کرد ، خوب یا بد است؟ (در اینجا ، سعی کنید شخص را دعوت کنید که آن را تصور کند ، نه اینکه لزوماً به دعوت خود پاسخ مثبتی بدهید …)

خوب ، حالا می خواهم یک چیز را برای شما تعریف کنم: شما هنوز نمی دانید که این شرکت چگونه کار می کند ، اما من تمام اسناد را تحقیق کردم ، آنها را دیدم و محصولات آن را دیدم و افرادی که برای مدت مدیدی در آنجا کار می کنند من درآمد خوبی دارم ، اما فرض می کنیم شما احتمالاً 90٪ درسته با شما ، و اکنون شما هیچ نظری ندارید و فقط 10٪ وقتی من تحقیق را کردم با من درست است! آیا فکر می کنید اگر فقط 10٪ از من درست بودند و واقعاً پیشنهادی را ارائه می دادند که می تواند تأثیر مثبتی بر آینده شما بگذارد ، آیا ارزش 40 دقیقه گوش دادن به آن را ندارید ؟! چه اتفاقی می افتد در پایان ؟! دو وضعیت وجود خواهد داشت: 90 درصد حدس شما صحیح است ، که پیشنهاد خوبی نیست ، در این صورت شما فقط 40 دقیقه از دوست خود فاصله دارید ، می دانید چیزی که دولت خیلی تلاش می کند انجام دهد. او قصد رشد و توسعه را ندارد و در این صورت شما حتی با من تماس تلفنی درمورد آن نخواهید گرفت ، یا در آخر خواهید گویی که انگار خبرهای جالبی وجود دارد و به نوعی 10٪ از آنچه که الان می گویم. بنابراین می توانید با داشتن اطلاعات صحیح به روش صحیح فکر کنید و هر تصمیمی را که دوست دارید بگیرید …) انتخاب جملات شما به شما ، شخص مقابل شما و ذهنیت آنها بستگی دارد …)

دسته دو: افرادی که مستقیماً برای گوش دادن به مشاغل کار برای شما دعوت شده اند (در اینجا می توانید تجارت و بازاریابی خود را برای محصولات شرکت های بزرگ بفروشید) می توانند دو گروه را از این طریق دعوت کنند:

گروه اول افرادی هستند که B را در لیست افراد شما دریافت می کنند.

گروه دیگر افرادی هستند که B را دریافت کرده اند ، اما شما ترجیح می دهید ابتدا آنها را دعوت کنید تا به کار گوش فرا دهند و فرصتی برای ایجاد شبکه در جلسه ارائه خود باز کنید.

دسته سوم: آنها افرادی هستند که ما به طور مستقیم برای خرید محصولاتمان پیشنهاد می کنیم. این افراد در لیست های B ، C و A در لیست شما قرار دارند. توجه: بعضی اوقات به صلاحدید شما و در کنار اسپانسر خود ، حتی می توانید با شرکت خود آشنا شوید ، حتی افرادی که A و B. را پس از خرید و مصرف محصولات خود مصرف کرده اند ، احتمالاً نسبت به شرکت شما کنجکاو می شوند و یا حتی خود محصولاتشان را تبلیغ می کنند. و در عین حال به راحتی می توانید به آنها پیشنهاد فروش بدهید یا حتی یک تیم فروش راه اندازی کنید. (برای مطالعه بیشتر ، به بخش دوم دوره جامع آموزش بازاریابی شبکه ای مراجعه کنید.)

  1. دعوت ل صورت دیگر مستقیم:

این شیوه سفارش سازی هم برای فروش و هم برای بازاریابی شبکه ای (بازاریابی شبکه ای) استفاده می شود. ما این روش را در مثال توضیح می دهیم:

فرض کنید بعد از گذشت چند ماه یکی از اعضای برنامه کوهستان را می بینید ، می دانید که او پتانسیل و انگیزه زیادی برای کار دارد ، اما وی در حال حاضر به دلیل کمبود سرمایه و دانشجویی شاغل نیست و از طرف دیگر مشکلات مالی نیز دارد. در اینجا زندگی وجود دارد (به عنوان مثال ، جمع آوری پول برای دانشگاه) در اینجا و بعد از مدتی احتمالاً این مسئله را خواهید داشت که:

“چه اتفاقی افتاد که شما انجام می دهید؟ در اینجا ، برای مثال ، شما می گویید ،” خدا را شکر ، من برای یک شرکت بسیار بزرگ کار کردم که به جای فروش محصولات خود به فروشگاه ها ، تیم بازاریابی خود را. “اگر من یکی از مدیران فروش آنها بودم ، آنها محصولات خود را برای آن می فروختند درصد کمیسیون این است دادن اندازه مزیت وجود دارد این است فروشگاه در آنجا استراحت برای فروش این همین است محصولات گیر کرده در حال آمدن بلکه همچنین کمتر م این است گیر کرده در حال آمدنعلاوه بر این کمیسیون خیلی زیاد وقت کار است همچنین شناسه خودم او ، این همین است برخی روزها صبح برخی روزها ظهر ف برخی روزها همچنین عصرها میرم سر کار کن مثل آن همچنین ل DRESSM دارم میام، و سپس من بر روی درس کار خواهم کرد ممکن است من می توانم هزینه ها دارم درس می خوانم داخل بیا“دوباره ممنون ، چیکار میکنی؟”

مثال دیگر: بعد از بحث: من و برخی از دوستانم یک شرکت پخش بزرگ را راه اندازی کردیم که از آن تعداد محدودی رابطه جنسی دریافت می کنیم ، اما آن را با درصد نسبتاً بالایی می فروشیم ، در واقع درآمد خوبی دارد و به دلیل اینکه ما برای خودمان کار می کنیم ، زمان کار ما با ما است ، شما چه می کنید؟ ؟

در هر دو مورد ، شما شخص یا افراد دیگر را دعوت نکردید ، فقط چیزی گفته اید که احتمالاً کنجکاوی و سؤالات آنها را برانگیخته است ، از این رو حتی می توانید با دست خود دست پیدا کرده و آنها را با پاهای خود جلو کنید.

توجه: در این حالت ، باید سعی کنید در سخنان خود بیان کنید که می دانید برای شخص مقابل شما مهم و جذاب است تا بتوانید کنجکاوی آنها را برانگیخت.

برخی نکته کلی داخل برابری م دعوت مردم لیست شما:

نکته اول: در اینجا دستورالعمل های لازم برای حل جلسه وجود دارد: ابتدا با حامی تماس بگیرید و از آنها بخواهید که بعد از دریافت چندین دوره زمانی می توانید جلسه مقدماتی داشته باشید ، با افراد موجود در لیست تماس بگیرید. چند جلسه شخصی و یک بار ارائه خود را به شخص اول اختصاص دهید ، هنگامی که از آن شخص وقت می گیرید ، بلافاصله دوباره با اسپانسر خود تماس بگیرید و به او زمان تعیین شده را اطلاع دهید تا بتواند هماهنگی لازم را انجام دهد. نیاز را دنبال کنید و سپس با شخص دیگر خود تماس بگیرید و دوباره همین روند را طی کنید (اگر بین زمان ارائه و زمان برای Sean پس از دعوت از شخصی که در نقشهای آنها با آنها هماهنگ شده اید ، بطور مثال یک یا چند ساعت قبل از رفع جلسه آخر ساعت ، پروزنتور دوباره هماهنگ شود … )

نکته دو: اگر شخصی که دعوت کرده اید بگوید “من ظرف چند روز خیلی شلوغ هستم بعدا با شما تماس می گیرم. مدتی این مشکل را برطرف خواهیم کرد.” لازم نیست مکالمه را اینجا پایان دهید ، زیرا در 90٪ از زمان ، معمولاً افراد بعداً به دلیل فراموشی یا دلایل دیگری با او تماس نمی گیرند. شما به او می گویید ، “بنابراین من بعضی هستم

روز بعد با شما تماس می گیرم (مثلاً اوایل هفته آینده) تا بتوانیم با هم هماهنگی کنیم ، خوب است؟ “

نکته سوم: اگر با کسی ملاقات دارید ، اما بیش از یک روز ، حتماً قبل از جلسه یک بار به آنها یادآوری کنید و برای ادامه جلسه خود یک پاسخ مثبت از آنها دریافت کنید.

نکته چهارم: برخی از افرادی که از لیست شما جدا شده اند مدت طولانی با شما بوده اند ، بهتر است ابتدا با آنها تماس بگیرید (از طریق تلفن و یا حتی به صورت حضوری) تا نزدیکتر شوید و سپس آنها را به نام گواهینامه یا پیش سفارش دعوت کنید.

نکته پنجم: هنگام دعوت از شخص ، حتماً اعتبار و شرکت و جلسات مقدماتی شرکت را حفظ کرده و بر ورود آنها به موقع و غیرقابل تأکید تأکید کنید.

نکته جمعه: در کل ، فراموش نکنید که دوست پسر خود را می شناسید ، اگر آنها بفهمند ، سبک زندگی آنها بهتر خواهد شد و آنها شادتر خواهند شد. لطفی م جهت او ل تو در نظر گرفته این نمی تواند باشد اما شما را به آنها دعوت ، ممنون تو ل او در نظر گرفته ممکن است وجود داشت.

مثال: فکر کنید مهمان در خانه دارید و برای مهمانان خود چای درست می کنید. بعد از نوشیدن چای میهمان خود از نوشیدن این چای لذت ببرید و از شما بخواهید “وای ، معطر و معطر و چای. آیا می توانید نام این چای را برای من بگویید؟” در پاسخ ، شما شروع به تمجید از این چای می کنید و حتی از مکانی که آن را خریداری کرده اید ستایش می کنید و به میهمان خود سفارش می دهید در صورت تمایل یا آدرس خودتان آن را بخرید. دعوت از دوستتان برای استفاده و خرید این چای بسیار آسان است ، زیرا این توضیحات را فقط به خاطر دوست خود در ذهن خود آورده اید.

حال اگر همین چای وارد یک برنامه بازاریابی شبکه ای شود ، اکثر مردم به راحتی نمی توانند آن را به دیگران عرضه کنند ، چرا فکر می کنید این اتفاق بیفتد؟

در حالت اول ، شما این چای را با تمام وجود برای تأمین نیازهای طرف مقابل تهیه می کنید ، اما در حالت دوم ، زیرا این احساس نیاز در شما بوجود می آید و شما آن را در داخل احساس می کنید. من باید من دارم این است این است چای ل ل او برای فروش شما این کار را تحت فشار انجام می دهید.

تنها کاری که باید انجام دهید دعوت از مردم برای احساس نیاز است ، زیرا:

در حقیقت ، روز و روزی که شما از لیست خود با کسی تماس می گیرید یکی از مهمترین ساعت ها و روزهای زندگی آنهاست و اگر این فرصت را در پیشنهاد شما بدانند و روی آن کار جدی کنید. زمان آهسته ای فرا می رسد که او با تمام وجود از شما تشکر خواهد کرد و روز دعوت خود را به عنوان یکی از مهمترین روزهای او رفتار می کند.

اگر کسی دعوت شما را نپذیرفت ، متوجه شوید که آنها در یک فرصت عالی از دست داده اند و نه شما.

داخل من هستم همه چیز مشاغل پرها درآمد جهان شغل بازاریابی شبکه اوه بیشتر شماره میلیونر ل ل جهان تحویل داده ها (برایان تریسی)

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه اخبار کسب و کار کلیک کنید 

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده وبانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

جهت دیدن ادامه مطالب مجموعه اخبار بازار کلیک کنید

لینک کوتاه مطلب: shrtco.de ulvis.net tny.im clck.ru v.ht v.gd is.gd tinyurl.com plink.ir g6g.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا