دانش و فناوری

رنگ بندی آیفون 14 لو رفت؛ منتظر این گوشی در رنگ بنفش باشید

ت ت این پست در حال حاضر از پلتفرم ویبو حذف شده است.

حالا که مشخصه‌ای از مشخصات سری آیفون 14 را می‌دانیم به آن رسیده‌ایم که ویژگی‌های دیگری را بررسی کنیم. تنوع رنگی گوشی. رنگ بندی آیفون 14 نقش مهمی در انتخاب و خرید این گوشی دارد.

قیمت روز گوشی های بازار ایران

خبر منتشر شده در ویبو مدعی بود که یکی از گزینه های رنگ بندی آیفون 14 و آیفون 14 پرو، رنگ بنفش خواهد بود. در ادامه، جزییات این خبر را بررسی می کنیم.

رنگ بندی آیفون 14

پمپانی اپل، تقریباً شش ماه پس از راه‌اندازی سری آیفون 12، گوشی‌های آیفون 12 و 12 را گرفت. 13 سری آیفون 13 در سری آیفون 13

رنگ بندی آیفون 14 ; منتظر این گوشی در رنگ بنفش باشید

سااری از کاربران در آن زمان، فیفون خود را خریده بود و بهتر بود که په کرد اینطور که از شواهد پیداست، اپلیکیشن اینبار نسخه رنگی بنفش خود را در همان مراحل اولیه، راه‌اندازی ودرآورد. هنوز مشخص نیست چه طراحی از رنگ بنفش می‌شود. اما گزارش‌ها حاکی از آن‌ها هستند که رنگ گوشی در برابر نور تغییر می‌کند.

در پست دیگری که درباره رنگ بندی آیفون 14 منتشر شده است، مشخص شده است آیفون 14 6.1 اینچی و آیفون 14 مکس 6.7 14وشی‌های آیفون 14 6.رو 6.1 اینچی و آیفون 14 پرو مکس 6.7 اینچی هم در رنگ‌های ذغالی، سیلور و گلد به بازار می‌آیند.

گزارش های جدید از یک تغییر ظاهری دیگر نیز خبر داده اند. مفته می‌شود که سری آیفون 14 را از فلش متفاوتی می‌سازد. «یک دایره کوچک داخل دیره بزرگ‌تر» ؛ این تعریفی است که از تفاوت طراحی فلش ارائه می‌شود و با طراحی دو صفحه‌ای که در گوشی‌های بعدی آیفون دیده‌شده است. هنوز مشخص نیست که آیا این تفاوت طراحی، تأثیری در عملکرد فلش خواهد داشت یا خیر.

رنگ بندی آیفون 14 ; منتظر این گوشی در رنگ بنفش باشید

ایش از این گفته شده بود که آیفون 14 ورو و پرو مکس به دوربین 48 مگاپیکسلی بزرگ‌تر با رزولوشن بالاتر مجهز می‌شوند. همچنین برخی گزارش‌ها مدعی بودند که هر چهار گوشی از سری آیفون 14 به فوکوس خودکار و دیافراگم f / 1.9 مجهز خواهند شد.

گفته می شود نسخه های پرو در آیفون های 2022 به ناچ نمایشگر مجهز نمی شوند و به جای آن، یک بریدگی قرصی شکل در کنار سوراخ دایرهای قرار می گیرد تا محل نصب سنسورهای فیس آیدی و دوربین سلفی باشد. که درباری که درباره مشخصات سری آیفون 14 فاش شده، نسخه‌های پرو به تراشه A16 Bionic سد می‌شود. نسخه‌های استاندارد آیفون 14 و 14 مکس از همان تراشه قبلی می‌شوند.

بیشتر بخوانید:

نظر شما در مورد تاریخ اکران فیلم مادام وب چیست؟ در زیر چند پیشنهاد در مورد نحوه ظاهر یا گرفتن قرار ملاقات برای وسایل عتیقه ارائه شده است.

منبع: phonearena

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا