دانش و فناوری

رندر گلکسی واچ 7 اولترا سامسونگ


مدتی است که می دانیم سامسونگ قرار است سری Galaxy Watch 7 خود را در سه مدل استاندارد، FE و اولترا در رویداد Unpacked تیرماه معرفی کند. تاکنون، جزئیات مربوط به ساعت های هوشمند جدید بسیار اندک بوده است، اما با نزدیک شدن به زمان رونمایی، اکنون اطلاعات بیشتری از آن ها درحال فاش شدن است. امروز، افشاگر مشهور، OnLeaks، رندر گلکسی واچ 7 اولترا را منتشر کرده است که بازطراحی عمده این ساعت رده بالا را با قاب مربعی و نمایشگر دایره ای نشان می دهد.

رندر گلکسی واچ 7 اولترا سامسونگ

این اولین بار است که به یک مدل از ساعت های هوشمند سری گلکسی واچ 7 سامسونگ نگاهی می اندازیم. رندرهای گلکسی واچ 7 اولترا به صورت آنلاین فاش شده است و اولین نگاه ما را به ارتقای طراحی اصلی که سامسونگ با سری ساعت های هوشمند بعدی خود معرفی می کند، می دهد.

این رندرها نشان می دهد که سامسونگ سعی کرده است حد وسطی بین طراحی مربعی و دایره ای که گلکسی واچ ها با آن شناخته می شوند، بیابد. نتیجه چیزی است که بسیار شبیه به ساعت های سنتی Panerai می باشد.

رندر گلکسی واچ 7 اولترا سامسونگ

رندر گلکسی واچ 7 اولترا سامسونگ

فراتر از آن، به نظر می رسد یک دکمه فیزیکی سوم در وسط وجود دارد که توسط دو دکمه فیزیکی پیشین در لبه سمت راست ساعت قرار گرفته است. این دکمه ممکن است راه را برای عملکردهای اضافی، به ویژه موارد مربوط به Galaxy AI هموار کند.

علاوه بر یکپارچگی بیشتر بند  ساعت با قاب آن، به نظر می رسد سوراخ های بلندگوی بزرگ تر نیز قابل مشاهده هستند. پنل نمایشگر دایره ای با سایز 1.5 اینچی کماکان باقی مانده است و و ابعاد خود ساعت نیز به 47×47.4×16.4 میلی متر می رسد که آن را به ضخیم ترین ساعت هوشمند میان تمامی مدل های گلکسی واچ و اپل واچ تبدیل می کند. حاشیه نمایشگر چرخشی دوست داشتنی نیز در این مدل حفظ شده است که فریم آن با علائم فاصله 5 دقیقه ای تزئین شده است، یکی دیگر از انتخاب های طراحی که باعث می شود بیشتر شبیه یک ساعت غیرهوشمند به نظر برسد.

گزارش های قبلی حاکی از آن بود که سری گلکسی واچ 7 دارای چیپست جدیدی خواهد بود، 50 درصد سریع تر از نسل قبلی خود شارژ می شود و درنهایت ممکن است ویژگی سنجش قند خون را به ارمغان بیاورد. انتظار می رود سامسونگ از سری گلکسی واچ 7 در رویداد Unpacked در تاریخ 10 جولای/20 تیر در پاریس فرانسه رونمایی کند.

نظر شما درباره بازطراحی عمده گلکسی واچ 7 اولترا سامسونگ چیست؟

بفرست برای دوستات

دکمه بازگشت به بالا