دانش و فناوری

رندر سه‌بعدی گلکسی بادز پرو 2 سامسونگ فاش شد

درکنار رندرهای گلکسی واچ 5 سامسونگ که اخیرا به بیرون درز کرده است. Evan Blass مجموعه‌ای از رندری‌های متحرک سه‌بعدی از گلکسی بادز پرو 2 را منتشر کرد که انتظار می‌رود همراه با آخرین نسل از ساعت‌های هوشمند این شرکت، در رویداد Unpacked سامسونگ معرفی شوند.

رندر سه‌بعدی گلکسی بادز پرو 2 سامسونگ

سامسونگ به‌طور پیوسته برای عرضه‌ی برخی از ایربادزهای محبوب برای طرفداران اندروید، که به‌عنوان رقابتی سرسخت در برابر ایرپادزهای اپل و پیکسل بادز گوگل عمل می‌کند، شهرت پیدا کرده است.

91 موبایل Bud ‌ ‌ ا ب ب ب ا Galaxy ر ر ر ر ر ر ر ر ر ر ر ر ر ر ر ر Galaxy Galaxy Galaxy Galaxy Galaxy Galaxy Galaxy Galaxy Galaxy Galaxy Galaxy Galaxy Galaxy Galaxy Galaxy Galaxy Galaxy Galaxy Galaxy Galaxy Galaxy Galaxy Galaxy Bud Galaxy غنچه غنچه غنچه غنچه غنچه این ایربادها به‌طور قابل‌توجهی شبیه به گلکسی بادز پرو هستند، بنابراین نمی‌توان انتظار داشت که از طراحی نسل پیشین که امتحان خود را پس داده است، دور شوید.

دراینجا، شما همان طراحی تاشو را برای قاب شارژ پیدا می کنید، با درگاه USB-C در پشت آن. قابل‌توجه‌ترین تفاوت، اضافه کردن رنگ جدید “Bora Purple” سر که گفته می‌شود رنگ بنفش جدید همچنین به گزینه‌های سنتی‌تر سفید و گرافیت (مشکی) می‌پیوندد.

طبق معمول، Galaxy Buds 2 Pro with “Zenith” دارای “Sound by AKG” خواهد بود. یک فراتر از آن، اطلاعات کمی در مورد ویژگی ها و احتمال احتمالی این اهداف جدید نیز وجود دارد. در بررسی‌های صورت‌گرفته، مشخص شد که Galaxy Buds Pro اصلی هنوز از نظر حذف می‌شود، جای کار دارد و می‌تواند باعث شود تا بتواند قابلیت حذف نویز پیشرفته‌تری را برای نسل دوم گلکسی بادز پرو خود در نظر بگیرد.

ازآنجایی‌هایی که گوگل در حال آماده شدن برای ارائه Pixel Buds Pro خود در ماه‌های آینده است، باید ببینیم که چگونه با Galaxy Buds 2 Pro مقایسه شود و کدام یک قیمت مقرون‌به‌صرفه‌تری را نسبت به امکانات خود ارائه دهد.

نظر شما پیرامون رندر سه‌بعدی گلکسی بادز پرو 2 سامسونگ چیست؟

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا