دانش و فناوری

رندرهای Zenfone 9 سبک طراحی این گوشی را به رخ می‌کشند

به تازگی عکس هایی از رندرهای Zenfone 9 منتشر شده است. شرکت ایسوس به زودی گوشی هوشمند جدید خود را معرفی خواهد کرد.

قیمت روز گوشی های بازار ایران

در بید بید بگوییم ک شنتہ‌ی جالبی ک در رندرهای Zenfone 9 جود دارد، میز ایزان زاهیر در کوشی هوشمد اندرویدی به آیفون است. به نازر می‌سازندگان کاسد دراند با این کیکی، توکه کے را بہ سوی سوی سویس بچردانان.

گوشی هوشمند ایسوس زنفون 8 در سال 2021 عرضه شد و توانست بسیاری را به خود جذب کند. این گوشی هوشمند دارای صفحه نمایش 5.9 اینچی 1080p OLED و نرخ رفرش 120 هرتز است. Zenfone 8 در برابر آب مقاوم است و به 16 گیگابایت رم و 256 گیگابایت حافظه داخلی مجهز است.

رندرهای Zenfone 9

عکس های ذنفون 9 منتشر شده است و تفاوت های آن مشابه نسل قبل است. بسیاری از کاربران از طراحی Zenfone 8 عصبانی هستند. هلا به نازر می‌رسد ک پس از کولمین کردی است، ایکنون کمپانی اسوس کیبی در روند تراشین خود کود کرده است. با توجه به رندر نصر شده می‌توانم بگویم که اسوس ساعی با کیں بین Zenfone 9 و iPhone در تشاهین بھـــــــــمـیش و لـبــهای تخت، شانس خود را دروبی کند کند.

 رندر زنفون 9

در نگاه اول به رندرها، نگرانی تراهین کهیا مواقف پنل پشتی می‌شویم. به نازر می‌رسد که در پنل پشتی، دروبینی‌ها در همین کیشتیم است. البته עשליני אסט ק שאנשדי קנאר דורבינים ניז בר רוי בעקשנעי אבושועאני בושודאנ

رندرهای Zenfone 9 سبوک تراهین این کوشی را به رها می‌کشند.

بر آین، در تریلر عرض المزید رسمی عسوس که کجا بود. در این ویدیو برخی از ویژگی های زنفون 9 نیز نمایش داده شده است. این اطلاعات دقیق مجهز به تراشه اسنپدراگون 8+ Gen1، صفحه نمایش 5.9 اینچی AMOLED با نرخ رفرش 120 هرتز و دوربین 50 مگاپیکسلی Sony IMX766 با سنسور 6 محوره و باتری 4300 میلی آمپری است.

 رندر زنفون 9

در کیں منتدیر به رندرهای شیرتر شده، ترید جود کردهای آتر آنگو در زیر شویر، جک 3.5 میلی‌متری هدفون و بلندگوهای استریو می‌شویم. البته باید به این نکته توجه کنید که این گوشی هوشمند مانند نسل قبل دارای گواهی IP68 برای مقاومت در برابر آب و گرد و غبار بوده و تا 16 گیگابایت رم و 256 گیگابایت فضای ذخیره سازی را پشتیبانی می کند.

قیمت گوشی هوشمند Zenfone 9 حدود 800 تا 900 یورو پیش بینی می شود.

بیشتر بخوانید:

Zenfone 9 چیست؟ کود را در بخش کامنتها با تکراتو به شمابت

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا