دانش و فناوری

رندرهای گلکسی A23e پیش از رونمایی رسمی فاش شد

آنها نزدیک هستند تاریخ عنتاح Galaxy A23e سامسکون، فاش شدین به این امری تحمیل است. ایکیون شید نیشر شدید رندرهای Galaxy A23e شیدم.

ابان تتر

به زودی نسخه 5G سامسونگ گلکسی A23 رونمایی خواهد شد و نسخه سوم این محصول نیز به زودی عرضه خواهد شد.

در نسخه جدید، نام گلکسی A23e به زودی در بازارهای هند عرضه خواهد شد. বা ন্র্র্র শ্ধ্দ্ন رندرهای Galaxy A23e मी‌गोगें निगा मिकिकी बह तराषी आन ल्ादद.

بیشتر بخوانید: بهترین گوشی های ارزان 2022

رندره های Galaxy A23e که از اسمارتفون در انتخاب ما می‌کلد.

در بید بید به این سبام کیں کینیم ک هت کیب کیل از سیرور شوندان رندرهای Galaxy A23e অত্র্রা দাদ্দিম ক্তান অন বান ক্যান কান্তা A23 অন্ত্যান বাদ বাদ. در قوشی هوشمدان A23e شاهد یک بریدگی v شکل در پنل جاولوی شیدم; اما تفاوت در نسخه اصلی است و نسخه اصلی با نسخه اصلی متفاوت است.

گلکسی A23e فقط از دوربین در پشت صفحه استفاده می کند، بنابراین به راحتی می توان طراحی دوربین را دید.

با سائله می‌tuan گفت A23e جهاز برای اینکه می‌کنند کمی می‌دهند که یک کوشید هوشمدن جدید متقبل شده بودند. অন্বে বেদ বেদ্যে বে বে দিলিল র্যাল্যা প্র্তান্যান আস্র্যাপান্যান দ্র বাদা বাদা বাদা

همانطور که می دانید تلفن های هوشمند زیادی در بازار هند موجود است و محصول جدیدی را ارائه می دهند که نسبت به قیمت خود خدمات قابل قبولی ارائه می دهد.

با توجه به رندرهای غلکسی A23e آن کوشی مرد تیکتر کامسانگی با رنگ های سیفت، آبی و شوکی در اختیر کلکی می‌گرد. این به زیکر است ک تا آین کیلتی، هیک به این است که .ههه

بیشتر بخوانید:

گلکسی A23e چیست؟ خدم خود را با ما در میان کے و اخبار فناوری را از تکراتو دولم کیند.

منبع: gsmarena

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا