دانش و فناوری

رفع مشکل قطعی وای فای: در سریع‌ترین زمان اتصال از دست رفته را بازگردانید!

ا یک ت یک اتصال پایدار و ارزان قیمت است که در یر اما با این وجود، قطعی این ارتباط می‌تواند خیلی آزار دهنده باشد. قصد داریم تا در ادامه این مطلب، از رفع مشکلی وای فای صحبت کنیم. بنابراین، حتماً با ما در ادامه همراه شوید!

راهنمای جامع رفع مشکلی وای فای

پندی پیش در مورد نحوه مشاهده رمز عبور وای فای در ویندوز 11 مطلب را با شما به اشتراک بگذارید.

مشاهده رمز عبور وای فای در ویندوز 11 چگونه است؟

به گفته Howtogeek، وقتی اتصال Wi-Fi کار نمی کند، این بسیار خسته کننده است و بسیاری از کارها ممکن است اشتباه پیش بروند. ا شm ش ش ش ش ش ش ش dd dd dd dd dd dd dd dd dd dd dd dd dd dd dd dd dd dd dd dd dd dd dd ded dd ded ded ded ded ded dd dd dd dd ded ded ded ded ded ded ded ded ded ded ded ded ded ded ded ded ded ded ded ded ک

در ابتدا رمز عبور Wi-Fi را دوباره بررسی کنید. شما همچنین می توانید Wi-Fi را دانلود کنید، به رمز عبور نیاز دارید. این رمز عبور ، توسط صاحب روتر یا نقطه دسترسی تنظیم می شود. اگر حتی در یک کاراکتر، اشتباه تایپی وجود داشته باشد، نمی‌توانید وارد شوید. مشترک شوید تا مطمئن شوید که رمز عبور Wi-Fi را در اختیار دارید.

در صورت لزوم، دوباره آن را از صاحب شبکه می خواهم تا دوباره بررسی شود و یا آن را روی یک تکه کاغذ یان داشت. سپس آن را مجدداً در برنامه Setup یا Configuration دستگاه متصل کنید و ببینید که آیا این روش، به شما کمک می کند. اگر نه، به روش مراجعه کنید.

آیا از اجرای اولین روش، ببینید که آیا اتصال به صفحه ورود به سیستم Wi-Fi نیاز دارد یا خیر؟ ر ‌ Wi Wi Wi Wi Wi Wi Wi Wi Wi Wi Wi Wi Wi Wi Wi Wi Wi Wi Wi Wi Wi Wi Wi Wi Wi Wi Wi Wi Wi Wi Wi Wi Wi Wi Wi Wi Wi Wi Wi Wi Wi Wi Wi Wi وای وای وای وای وای وای وای این صفحات ورود به سیستم شما را وادار می کند با نام کاربری و رمز عبور خاصی که توسط کسب و کار ارائه می شود وارد می شود. اگر در نقطه نظر یا برنامه پیکربندی دستگاه به یک نقطه دسترسی Wi-Fi خود را متصل کنید اما دسترسی به اینترنت موجود نیست، مرورگر خود را در آن دستگاه باز کنید و از هر وب سایتی بازدید کنید.

اگر کسب‌وکار از صفحه ورود استفاده می‌کند، معمولاً به‌طور خودکار به صفحه ورود هدایت می‌شود. این، جایی است که می‌توانید مجوزها را به درستی وارد کنید. اگر این روش هم راه به جایی نبرد، به سراغ بعدی می‌رویم.

اینجا هنوز چیزی نیست. اگر در اتصال به وای فای مشکل دارید، از نکات دیگری که می‌توانید به راحتی گوشی خود را انجام دهید، یا راه‌اندازی مجدد دستگاهی است که می‌خواهید به آن متصل شوید. راه اندازی مجدد یک گجت، بسیاری از مشکلات ناشی از باگ های موقت را حل می کند. زیرا این کار، دستگاه را باید می‌کند نرم‌افزار و تنظیمات خود را از ابتدا بارگیری مجدد کند. از راه اندازی مجدد، سعی کنید دوباره از طریق Wi-Fi مشصی شوید. اگر این روش کار کرد، دیگر نیازی به نگرانی نیست. اینها تنها بخشی از برنامه های اشتراک گذاری هدف گذاری هستند که می توانید از آنها استفاده کنید.

شبکه Wi-Fi را در دستگاه فراموش کنید و دوباره امتحان کنید! قبل از این روش، به بررسی مجدد و وارد کردن مجدد رمز عبور Wi-Fi اشاره می کنیم. در مرحله، برنامه را باز کنید و روی نام شبکه Wi-Fi که می‌خواهید به آن متصل شوید، سپس گزینه‌هایی را برای حذف یا فراموش کردن ذخیره شده برای آن انتخاب کنید. نحوه انجام این کار با دستگاهی که استفاده می کنید متفاوت است. سستورالعمل‌های مخصوصی درباره نحوه فراموش کردن شبکه‌های Wi-Fi در iPhone iPadi iPad، Android، Mac، Windows و Chromebook داریم.

با انجام این روش، می‌توان شبکه‌ها را اسکن کرد و دوباره تلاش کرد و یا در نقطه‌ای قرار گرفت. اگر روتر وای فای خود را تغییر دهد، اما دستگاهی که برای اتصال آن استفاده می‌شود، می‌توانید با استفاده از رمز عبور قدیمی یا تنظیمات امنیتی مختلف، استفاده کنید، این تکنیک به طور ویژه‌ای است.

روتر وای فای یا نقطه دسترسی خود را مجدداً راه اندازی کنید! اگر هنوز در ارتباط با روتر وای فای خود مشکل دارید و روی خود روتر یا نقطه، دسترسی و کنترل دارید، می‌توانید آن را مجدداً راه‌اندازی کنید که آیا این به رفع اشکالات موقت یا حالت‌های خطایی می‌شود که ممکن است باعث اختلال در عملکرد شود. من می‌شوند، کمکی می‌کند یا خیر. مشابه راه‌اندازی مجدد منبع اتصال، راه‌اندازی مجدد روتر شما را باید ‌ک ت قااشته باشید که راه‌اندازی مجدد روتر ممکن است باعث شود بنابراین مطمئن شوید که ابتدا باید مراقب باشید تا خدای نکرده، از شما شاکی نشوند!

اگر به نقطه دسترسی Wi-Fi خود متصل هستید، هنوز به دسترسی به اینترنت دسترسی ندارید، این مشکل می‌تواند به مودم (کابل، DSL، بی سیم یا موارد دیگر) باشد که اینترنت را به روتر Wi-Fi شما متصل کنید. You are an ISP خود را چک کنید تا ببینید آیا در منطقه شما قطعی اینترنت وجود دارد یا خیر. اگر قطعی وجود ندارد، مودم خود را دوباره راه اندازی کنید (آن را از برق بکشید، 30 صبر کنید دوباره آن را به برق وصل کنید)، و مطمئن شوید که کابل اترنت (در صورت وجود) بین مودم و روتر شما آسیبی ندیده است. باشد یا از برق جدا نشده است.

می توانید نقاط اتصال Wi-Fi را به صورت رایگان دانلود کنید. سیاری از دستگاه‌های قدیمی با Wi-Fi، از استانداردهای اتصال امنیتی Wi-Fi پشتیبانی نمی‌کنند. بند ا ا ز ا ز ا ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز بیا ن دستگاهی مانند Nintendo DS (منتشر شده در سال 2004) ق. ه ر خ خ خ خ ر ر ر ر ر ر ر ر ر ر ر ر ر ر ر ر ر ر ر ر ر ر ر ر ر ر ر ر ر ر ر ر ر ر ر ر ر در نتیجه، مطمئن شوید که شما را از باندهای قدیمی مانند 2.4 گیگاهرتز پشتیبانی می کند.

شما می‌توانید یک باند فرکانس متفاوت را هم امتحان کنید. وی ت ت Wi Wi Wi Wi Wi Wi Wi Wi Wi ت ت ت ت ت Wi.. Wi Wi ر ر ر ر ر ر ر ر ز ر ز ز. روترها روترها به طور خودکار دستگاه های سازگار را به باند فرکانس مرتبط می کنند. برای عیب یابی، مهم است که بدانیم اتصالات ۵ گیگاهرتزی، سرعت بالاتری دارند اما کم‌تری نسبت به اتصال ۲.۴ زدا دارند. به همین ترتیب، اگر در دریافت سیگنال قابل اعتماد در باند 5 گیگاهرتز روتر خود مشکل دارید، سعی کنید به جای آن یک اتصال 2.4 گیگاهرتزی را انتخاب کنید و یا به روتر وای فای خود نزدیکتر شوید.

کانال کانی وای فای مفید است، اما کامل نیست. سیگنال رادیویی Wi-Fi از قانون مربع معکوس پیروی می‌کند. به این معنی که با افزایش فاصله بین خود و روتر، قدرت تصمیم به کاهش می‌یابد (به سرعت کاهش می‌یابد). اگر مشکلی دارید، می‌توانید به روتر نزدیک‌تر شوید یا یک آنتن بزرگ‌تر، روتر قدرتمندتر، یا یک تکرارکننده Wi-Fi یا یک تقویت‌کننده و افزایش دهنده مسافت در نقاطی از شبکه خود نصب کنید. ز ز ب ز ز ز ک ک ​​ک ک ک ک ک ک ک ک ک ک ک ک ک ک ک ک ک ک ک ک ک ک ک ک ک ک ک ک در این موارد، می‌توانید دستگاه‌های مزاحم را غیرفعال کنید یا با یک اتصال سیمی به یک نقطه دسترسی Wi-Fi کنید. اگر مشکوک به تداخل هشدارها هستید، می‌توانید Wi-Fi خود را طوری تنظیم کنید که از کانال دیگری استفاده کنید. Wi-Fi مجاور که توسط همسایگان یا کارهای استفاده می‌شوند.

شاید اگر یک دستگاه دیگر یا آداپتور Wi-Fi را امتحان کنید، چاره ساز باشید. در این مرحله، ایده خوبی است که ببینید آیا می‌توانید با استفاده از دستگاهی متفاوت از دستگاهی که با آن استفاده کنید

اگر چنین است، احتمالاً مشکل مربوط به دستگاه اتصال است و نه روتر. چ م م ا ا ک ک ک ک ک م Wi Wi Wi Wi Wi Wi Wi Wi Wi Wi Wi Wi Wi Wi Wi Wi Wi Wi Wi Wi Wi Wi Wi Wi Wi Wi Wi Wi Wi Wi Wi Wi Wi Wi Wi Wi Wi Wi Wi Wi Wi Wi همان طور که به آن پرداخت. چ هداپتورهای Wi-Fi گاهی اوقات خراب می‌شوند یا درایورهای دارند باگ دارند. اگر دستگاه شما از اتصال آداپتورهای Wi-Fi دیگر (مانند کارت‌های PCe داخلی یا آداپتورهای USB) پشتیبانی می‌کند، می‌توانید یک آداپتور Wi-Fi جدید بخرید و آداپتور Wi-Fi را جایگزین کنید یا آداپتورهای قدیمی را غیر فعال کنید و آن را به صورت فعال فعال کنید. .نید. اگر آداپتور جدید کار می کند، آداپتور وای فای اصلی شما خراب است. اگر آداپتور جدید کار نمی‌کند، پس به مشکل بزرگتری نگاه می‌کنید که سایر پیشنهادات عیب را در این لیست ممکن است انجام دهید.

سعی کنید درایور آداپتور Wi-Fi خود را به روز کنید. اگر از رایانه های شخصی ویندوز یا لینوکس با آداپتور شبکه Wi-Fi (داخلی یا غیر داخلی) استفاده کنید، ممکن است به روز رسانی درایور آداپتور Wi-Fi مشکل شما را حل کند و به شما امکان اتصال به Wi-Fi را بدهد.

برای به روز رسانی درایور در ویندوز، باید آخرین درایور آداپتور خود را از وب سایت سازنده پیدا کنید و دستورالعمل های راهنمای ما را برای ویندوز 10 یا ویندوز 11 دنبال کنید. برای به روز رسانی درایور سخت افزاری در لینوکس، باید دانش فنی بیشتری داشته باشید.

از به روز رسانی، کامپیوتر خود را مجدداً راه اندازی کنید و سعی کنید دوباره متصل شوید. اگر با این روش کار کرد، پس شما کار درست را انجام دادید.

در نهایت، یک روتر متفاوت را امتحان کنید. اگر هیچ چیز دیگری کار نمی‌کند، روتر ممکن است به همین سادگی خراب باشد. در این صورت ، می‌توانید با کارکنان پشتیبانی سازنده تماس بگیرید و گزینه‌های تعمیر یا تعویض را بخواهید. یا اگر روتر قدیمی‌تر است و به هر حال ارتقاء، ممکن است زمان خرید یک مدل کاملاً جدید فرا رسیده باشد. هر کدام از این روش‌ها را انتخاب کنید، امیدواریم در نهایت، به رفع مشکل قطعی وای فای شما منجر شود.

نظر شما در مورد این آموزش برای رفع مشکل قطعی وای فای چیست؟ آیا موفق به رفع مشکل قطعی وای فای شده اید؟

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا