اخبار بازار

رعایت اولویت آزمایش بازار کالاهای اولیه – اخبار ایران و اخبار جهانی


سیدجواد احمدی در گفتگو با نوشت افزایش حجم صدا را مهر و موم کنید شماره آزمایشات به دلیل شرایط خاص بازار اعلام کرد که از 3 مارس تا 4 مارس ، شماره آزمایشات صورت از بازار به 1600 رسید ، و در نتیجه ، شماره پرونده ها آهنگساز، 4858 این مورد بود

معاون سازمان پشتیبانی مصرف کنندگان و تولید کنندگان افزودند: در ضمن ، ارزش پرونده های واقعی است آهنگساز بیش از دو میلیارد هوادار وجود داشتند ، از جمله سه حامی مشترک با تااو انجام شد بر این اساس ، شماره شکایات به طور کلی دریافت شد 5705 یک مورد از این رقم وجود دارد ، 5229 موارد 1 و 2 HQ مربوط به اجرای اعلام قیمت بود.

اولویت احمدی گوشت قرمز ، مرغ ، شکر ، تخم مرغ او گفت ، میوه ، گفت که بازرسان مرتباً در فروشگاههای زنجیره ای و آن بررسی ها را انجام می دهند شدت آنها بازار را تماشا می کنند در حالی که خرید و فروش مردم دو برابر شده است ، گرچه هیچ کمبودی در بازار وجود ندارد شدت بازار تماشا می کند.

او این را گفت همه چیز انبارها ذخیره کنید تولید کالا مقدماتی و آن تولید کننده هایی که تغییر می کنند 4200 وی گفت که آنها برای واردات باج می گرفتند ، این کار زیر کلید دولت است. کنترل و انتقال می دهد مرتبط با برداشت کالا ، توسط دولت صادر می شود.

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و بانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا