بازاریابی

رد پای SEO – بعداً پیوندهای آسان

آیا از دیدن لیست سایت های بک لینک ارائه شده توسط افراد دیگر خسته شده اید؟ آیا از این که ماهی یک بار منتظر بمانید لیستی از 30 ، 40 یا 50 سایت دیگر را که می توانید برای ایجاد پیوند به سایت خود استفاده کنید ، خسته کرده اید؟ آیا شما از لیست مشابه هزاران خرده فروش اینترنتی دیگر استفاده می کنید؟ اگر هستید ، آیا متوجه شده اید که تا زمان بازدید از این سایت ها ، آنها امکان ایجاد حساب کاربری را بسته اند یا اینکه شما فقط توسط مدیر وب سایت یا یکی از اعضای انجمن اخراج می شوید؟ فقط ایجاد یک حساب کاربری؟

اگر این را تجربه کرده باشید ، احتمالاً تا زمانی که یاد گرفته اید چگونه شخصاً آنها را ببینید.

رد پا چیست؟

آهنگ یک “ترک” در اینترنت است که می تواند برای جستجوی صفحات خاص در اینترنت یا یافتن انواع خاصی از “اسکریپت” باشد که می توانید برای آنها ارسال کنید.

اگر درگیر بازاریابی اینترنتی یا بهینه سازی موتور جستجو هستید ، این مهم است.

یکی از بهترین راه ها برای بدست آوردن کوهی از بک لینک به سایت شما شناسایی نوع خاصی از سایت یا اسکریپت مدیریت یک سایت خاص (پلت فرم) و نحوه یافتن بسیاری از سایت های دیگر مانند آنها است. حتی بهتر وقتی به دنبال ردپایی هستید ، می توانید کلمات کلیدی را نیز به آن اضافه کنید.

شما با “ردپای” آنها می دانید که این سایت ها کدام مسیر را طی کرده اند. هنگامی که از شکل ردپا مطلع شدیم ، می توانیم از گوگل و سایر موتورهای جستجو پرس و جو کنیم و به ما این امکان را می دهیم که مناطق موجود در صفحه یا سایتی را که ردپا در آن قرار دارد شناسایی کنیم و بسیاری از آن سایت ها را پیدا کنیم.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا