عمومی

ربات مدیریت گروه آزاد – کاما


ربات مدیریت گروهی رایگان ضد لینک اندیشه گروه تمیز کردن ربات
ربات مدیریت گروهی رایگان ضد لینک اندیشه گروه تمیز کردن ربات

این روزها ، هر گروه تلگرام برای مدیریت خود به یک روبات نسبتاً بزرگ احتیاج دارد. با توانایی گسترش گروه تلگرام در ماههای اخیر توسط این شرکت به 200000 نفر در هر گروه ، نیاز به این روبات به شکلی بسیار فوری و ملموس احساس شد که این یک ربات به خودی خود است ، بدون اینکه نیاز به یک مدیر گروه یا سرپرست وجود داشته باشد تا بتواند در Asay تمام مشکلات گروه را حل کند و در اوج بحران و شلوغی ، از طریق همکاری خوب با مدیر آن گروه ، ربات اداری گروه Raad را می توان یکی از این موارد تحت حمایت وب سایت رکس کالا معرفی کرد.

این ربات با داشتن محیطی قدرتمند ، جذاب و کاربردی آسان ، به راحتی قلب هر کاربر و مدیر تلگرامی را جلب کرده است. یکی از ویژگی های نسبتاً جالب این ربات که آن را از سایت Shared Robots و مدیریت گروه جدا می کند این است که رایگان است. با کمک ربات تندر تلگرام ، می توانید مجموعه خود را بطور کامل و بدون هزینه ماهانه یا سالانه مدیریت کنید.

رایگان گروه مدیریت ربات تلگرام اعتصاب رعد و برق
رایگان گروه مدیریت ربات تلگرام اعتصاب رعد و برق

برخی از ویژگی های ربات Thunder یا Thunder Telegram به شرح زیر است: ضد لینک ، حذف پیام های اضافی از گروه ، آنتی منوها ، ضد برچسب ها ، سایت ضد لینک ، گروه و کانال ، قابلیت قفل اتوماتیک گروه ، تنظیم قفل گروهی از زمان مشخص تا. … ، حذف عکس ها ، حذف فیلم ها ، gif های هدف ، حذف پیام های صوتی یا صوتی ، حذف آهنگ ها و غیره. این را می توان از ویژگی های بسیار خوب این روبات دانست.

همچنین از روبات 24 ساعته پشتیبانی می شود. و در هر ساعت شبانه روز و اگر مشکلی برای شما وجود دارد ، یکی از مدیران حاضر برای پاسخگویی به مشکلات شما حاضر است. شما هیچ تبلیغی را برای گروه خود ارسال نخواهید کرد ، که این امر به نوعی باعث می شود که چنین ربات در گروه شما باشد.

https://virgool.io/d/lfv4mi77t0ed/www.thunder-bot.ir

برای ورود به ربات مدیریت گروه ، تمام کاری که باید انجام دهید این است که به لینک زیر وارد شوید:

وارد ربات مدیریت Telegram شوید

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه مطالب عمومی کلیک کنید 


منبع خبر: ربات مدیریت گروه آزاد – کاما

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و بانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

دکمه بازگشت به بالا