اخبار بازار

راه حل های تاب آوری در جهانگردی علیه Quaid 19

طبق مقاله ای در https://www.gaiadiscovery.com/. من لیستی از راه حل هایی را ارائه داده ام که در صنعت توریسم در مورد انعطاف پذیری در برابر Coyd 19 در برابر ویروس Coronoy ارائه شده است ، تا بتوانم به مشاغل و ذینفعان این صنعت کمک کنم.

راه حل های مقاومت در صنعت گردشگری در برابر Corona
راه حل های مقاومت در صنعت گردشگری در برابر Corona
 1. دولت ها در چندین ایالت سعی در حمایت از مشاغل خود از طریق تبلیغ بسته های تشویقی اقتصادی ، مشوق های مالیاتی و حتی دستمزدهای مشترک نشان داده اند.
 2. درخواست اجاره و بازپرداخت وام در برخی مشاغل نمونه ای از این اقدام و راه حل است.
 3. تعدیل پرسنل در این شرایط کار درستی نیست. زیرا امروزه آموزش پرسنل بسیار دشوار است. اما با کاهش دستمزدها و دستمزدها ، کارگران می توانند از بروز این مشکلات و بحران ها جلوگیری کنند. این فرصتی برای برندسازی شرکت است تا حسن نیت خود را بین کارمندان و سایر اعضای خود نشان دهد.
 4. پیشنهاد دیگر تشویق کارکنان ما برای دستیابی به مهارتهای جدید در طول کار (آموزش آنلاین و سمینارها) است.
 5. روش دیگر و دوام پشتیبانی تجاری آنها محصولات و خدمات خود را با قیمت پایین تر در دوره کرونا پیش خریداری می کنند. بنابراین ، در حوزه گردشگری ، کلیه اقامتگاه ها ، هتل ها و اکوتوریسم می توانند از این فرصت استفاده کنند تا فضای خود را از قبل اجاره دهند ، بنابراین از گردشگران و مسافران به طور یکسان استفاده می کنند. این یک بازی برنده برای مشاغل گردشگری است. به این ترتیب ، تمام اپراتورهای تور در برنامه “برنده” از “Boardwalk” ، تفرجگاه و هتل استفاده می کنند ، “اکنون پرداخت کنید ، بعداً سفر کنید”. باید اضافه کنم که این مدل پیشنهادی می تواند توسط بسیاری از مشاغل دیگر مورد استفاده قرار گیرد و محدود به گردشگری نیست.
 6. یکی از روش هایی که بسته به نوع تجارت می توان انجام داد ، بصورت آنلاین و فروش محصولات به این روش است. کسانی که در صنعت گردشگری با محصولات و صنایع دستی فعالیت می کنند می توانند از طریق این وب سایت یا از طریق رسانه های اجتماعی از این روش استفاده کنند تا خدمات و محصولات خود را بفروشند.
 7. از آنجا که هیچ کس نمی داند چه زمانی از شر این ویروس همه جانبه خلاص خواهیم شد و چه زمانی صنعت گردشگری در حال شکل گیری است ، باید بیشتر با مشتریان خود در ارتباط باشیم و آنها را ببینیم.
 8. راه دیگر استفاده از آن به صورت آنلاین استفاده از آن است داستان گویی خاطرات سفرها و تورهای خود را برای خود بگویید. سعی کنید داستانهایی از تجربیات گشت و گذار منحصر به فرد و برخورد طبیعت را بگویید. از مبارزات ، ناکامیها و پایداری در حفظ و حمایت از گردشگری.
  همه عاشق داستان ها و گوش دادن به آنها هستند.
  وی ادامه داد: من از زمان شروع ویروس عروق کرون این کار را انجام داده ام. داستانهای جهانگردی و آشنایان و روستاها در قالب ایران شناسی در 30 شب که من آنها را دیدم و معرفی کردم.
  با انجام این کار ، من در واقع داستان نویسی را انجام دادم و همچنین فعالیتی به نام Target Marketing انجام دادم. با این کار قدرت دوستداران داستان پردازی را برای اهداف بازاریابی گردشگری روستایی به دوستداران صنعت معرفی کردم و آنها را ترغیب کردم که پس از این همه سفر به آنها سفر کنند.
 9. روش دیگر استفاده از Google kultur and Art Virtual Tours برای همکاری با 2500 موزه و گالری در سراسر جهان است.

منبع: http://arashland.com

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه اخبار کسب و کار کلیک کنید 

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده وبانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

جهت دیدن ادامه مطالب مجموعه اخبار بازار کلیک کنید

لینک کوتاه مطلب: shrtco.de ulvis.net tny.im clck.ru v.ht v.gd is.gd plink.ir g6g.irbit.ly

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا