راهکارهای افزایش سایز آلت تناسلی به صورت طبیعی و دارویی

اندازه و طول آلت تناسلی، دغدغۀ خیلی از مردان است و بسیاری از آن ها دست کم یک بار در زندگی به این فکر کرده اند که طول آلت شان طبیعی است یا کوتاه؟ و آیا این امکان وجود دارد که آن را بلندتر کنند؟ با وجود اینکه بیشتر آقایان طول آلت مناسبی دارند و اصلا نیازی به افزایش سایز نیست، برخی مایل اند که از طریق روش های مختلف این کار را انجام بدهند تا رابطۀ جنسی رضایت بخش تر داشته باشند.

امروزه، انجام این کار از طریق روش های طبیعی و دارویی امکان پذیر شده است که در ادامه به راهکارهای افزایش سایز آلت تناسلی خواهیم پرداخت.

بزرگ کردن آلت تناسلی چیست؟

کیفیت رابطۀ جنسی با میزان رضایت مندی افراد از رابطه و سایر وجوه زندگی شان ارتباط مستقیمی دارد. به همین دلیل است که خیلی از مردان و زنان در فکر هستند تا با تقویت بدن و مهارت های خود، رابطۀ جنسی بهتری را تجربه کنند. یکی از چیزهایی که در همین خصوص، برای آقایان مهم است سایز آلت تناسلی شان است. طبق تحقیقات انجام شده، آلت تناسلی که طولش هنگام نعوظ بیشتر از 9 سانتی متر باشد، کاملا طبیعی و نرمال است و فقط درصورتی که طول آن کمتر از 7.5 سانتی متر باشد، یعنی کوتاه تر از حد عادی است و اصطلاحاً به آن میکروپنیس می گویند.

بیشترین متقاضیان افزایش سایز آلت تناسلی، افرادی هستند که به میکروپنیس دچارند و می خواهند به کمک روش های مختلف چند سانت به طول و قطر آلتشان اضافه کنند. به این وضعیت بزرگ کردن آلت تناسلی می گویند.

بهترین روش افزایش سایز آلت تناسلی چیست؟

روش های مختلفی برای این کار وجود دارد که نمی توان از میانشان یک مورد را به عنوان بهترین درمان معرفی کرد؛ زیرا این مسئله فردبه فرد متفاوت است و باید با توجه به شرایط هرکس برایش نسخه پیچید. برخی ممکن است با ساده ترین روش ها به مقصود خود برسند و برخی دیگر نیاز به جراحی و روش های پیچیده تر داشته باشند. به طور کلی، روش های رایجی که برای افزایش سایز عضو جنسی مردان وجود دارد، عبارت اند از:

  • ورزش و درمان چاقی؛
  • دارودرمانی؛
  • تزریق ژل به بافت آلت تناسلی؛
  • جلکینگ یا انجام تمرینات کششی؛
  • قرص و آمپول؛
  • استفاده از وزنه؛
  • رژیم غذایی مناسب؛
  • استفاده از پمپ های آلت تناسلی؛
  • جراحی.

این موارد تنها بخشی از روش های موجود هستند که به کمک آن ها می توان طول و بافت آلت تناسلی مردان را کمی افزایش داد. نکتۀ مهم این است که افراد برای انجام این کار نباید خودسرانه عمل کنند و  بهتر است با مشورت پزشک جهت افزایش سایز آلت جنسی خود اقدام کنند. در ادامه به 2 مورد از مهم ترین روش های افزایش سایز آلت تناسلی، یعنی روش طبیعی و دارویی، بیشتر خواهیم پرداخت.

روش های طبیعی افزایش سایز آلت تناسلی

سایز آلت تناسلی در بیشتر مواقع به ژنتیک افراد برمی گردد و نمی توان تغییری در اندازه آن ایجاد کرد. برخی از افراد به دلایلی مانند آسیب های دوران جنینی آلت تناسلی کوچکی دارند که این مساله بر روابط جنسی آن ها تاثیر منفی می گذارد.

وقتی حرف از افزایش سایز می شود، ترجیح خیلی از افراد استفاده از روش های طبیعی یا درواقع روش های غیرتهاجمی و غیردارویی است تا با عوارض کمتری این کار را انجام دهند. روش های طبیعی معمولاً زمان بر هستند؛ اما اگر افراد در به کارگیری آن ها ممارست و حوصله به خرج بدهند، می توانند شاهد نتیجۀ خوب و موثر آن باشند. در جدول زیر به رایج ترین و مهم ترین روش های طبیعی اشاره خواهیم کرد.

روش کاربرد
داشتن یک رژیم غذایی مقوی و سالم برخی از غذاها مثل هندوانه، تخم مرغ، شکلات تلخ، هویج، موز و امثالهم به علت خواصشان در افزایش طول آلت بسیار موثرند.
ورزش کردن ورزش، افزایش سوخت وساز و جریان خون در بدن و در نهایت اثری که در کاهش وزن و تناسب اندام می گذارد، باعث بلندترشدن یا بلند دیده شدن آلت تناسلی می شود.
استفاده از روغن خراطین یکی از خواص روغن خراطین حجم دادن به بافت های مختلف بدن مثل لب، سینه، باسن، عضو جنسی و… است که می تواند به عنوان بزرگ کننده آلت تناسلی آقایان نیز استفاده شود.
انجام جلکینگ انجام تمرینات کششی جلکینگ از ساده ترین روش های افزایش طول و قطر آلت تناسلی در طول زمان است.
پرهیز از دخانیات و الکل از آنجا که دخانیاتی مثل سیگار باعث آسیب به رگ های خونی می شوند به سایز آلت نیز آسیب جدی می زنند و ترکشان باعث برگشت سلامت و سایز مناسب به آلت تناسلی می شود.

داروهای مناسب افزایش سایز آلت تناسلی

افرادی که از روش های طبیعی جواب نمی گیرند ناچارند که به دارو روی بیاورند. در این شرایط پزشک بعد از بررسی های لازم با توجه به شرایط هر فرد برنامۀ درمانی او را تنظیم می کند. داروهای افزایش سایز آلت که معمولاً توسط پزشکان تجویز می شوند، عبارت اند از:

 که دارای اثربخشی بسیار زیادی هستند و علاوه بر افزایش سایز، به تقویت قوای جنسی، حفظ نعوظ، تاخیر در انزال و … نیز کمک می کنند.

 در کنار این قرص ها، کرم ها و لوسیون هایی نیز وجود دارند که روی آلت تناسلی ماساژ داده می شوند تا به مرور زمان به افزایش سایز و قطر آن کمک کنند.

نکته مهم این است که هیچ وقت افراد نباید بدون مشورت با پزشک از این داروها خودسرانه استفاده کنند؛ چون مانند همه داروهای دیگر عوارضی در پی خواهند داشت و باید حتماً تحت نظر پزشک تجویز و مصرف شوند.

آیا جراحی، روش مناسبی برای افزایش سایز آلت تناسلی است؟

به جز دارودرمانی، یکی از روش هایی که خیلی از افراد ممکن است برای افزایش سایز به آن فکر کنند، جراحی است. شاید در وهلۀ اول این طور به نظر برسد که این یک جراحی زیبایی است و به طور معمول از آن استفاده می شود؛ اما این طور نیست.

جراحی جزو راهکارهای نادر برای حل این مشکل است؛ زیرا افرادی که از جراحی برای افزایش سایز استفاده می کنند معمولاً نتیجۀ خاصی نمی گیرند و تنها کمی به قطر و طول آلتشان در حالت غیرنعوظ اضافه می شود؛ درحالی که طول آلت در زمان نعوظ هیچ تفاوتی پیدا نمی کند و به این ترتیب این درمان اثر خاصی ندارد و بیشتر مناسب کسانی است که به مشکلات مادرزادی و خاص دچار هستند و از بدو تولد، آلت تناسلی کوچک و غیرقابل استفاده ای دارند.

کسانی که از این روش درمانی، یعنی جراحی استفاده می کنند نه تنها نتیجۀ خاصی نمی بینند، بلکه خود را در معرض عوارض جبران ناپذیری مثل ازدست دادن میل جنسی، اختلال در عملکرد آلت تناسلی، زخم، عفونت و … قرار می دهند که این مسئله نه تنها می تواند به ضرر حیات جنسی شان تمام شود، بلکه تبعات روحی زیادی مثل افسردگی، اضطراب، ازدست دادن اعتمادبه نفس و … را نیز به همراه خواهد داشت.

افزایش طول و قطر آلت تناسلی یکی از رایج ترین دغدغه ها بین آقایان در سراسر جهان است که می خواهند با این کار کیفیت رابطۀ جنسی خود را بالا ببرند. هرچند که جز در موارد خاص، یعنی زمانی که طول آلت تناسلی فرد در حالت نعوظ کمتر از 7.5 سانت باشد، نیاز به اقدام برای افزایش سایز آلت تناسلی نیست؛ اما به علت طرفدارانی که دارد روش های مختلفی برای انجام این کار ارائه شده است. از میان روش های مختلف روش طبیعی و دارودرمانی جزو رایج ترین گزینه ها هستند که عوارض کمتری نیز دارند.

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و بانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

دکمه بازگشت به بالا