بازاریابی اینترنتی

راهنمای 2019 شما برای استفاده از بازاریابی ویدیویی در ایمیل

این خبر نیست که این فیلم این روزها در صدر بازاریابی قرار دارد.

از ایجاد فیلم به سایت خود گرفته تا میزبانی جلسات Facebook Live ، این ابزار بازاریابی اگر بخواهید به طور موثر با مخاطبان خود درگیر شوید و یک پیروان وفادار بسازید تا بتوانید خرید از شما راحت تر شود ، صورتحساب ضروری به حساب می آید.

بازاریابی مبتنی بر ویدیو یک روش عالی برای ایستادگی از تعداد پیامهایی است که افراد روزانه در صندوق ورودی دریافت می کنند ، و به این نکته اشاره نمی کند که چقدر می تواند در رسانه های اجتماعی موثر باشد.

در این مقاله به استفاده از فیلم در بازاریابی ایمیل شما متمرکز شده است. ادامه بخش های فنی استفاده از فیلم در بازاریابی ایمیل خود و جنبه خلاقانه برای الهام بخش را ادامه دهید.

من قبلاً در مورد استفاده از فیلم بارها صحبت کرده ام ، اما در صورتی که هنوز هم در استفاده از ویدئو در تلاش برای بازاریابی ایمیل خود فکر نمی کنید ، وقت آن است که توجه کنید .براساس مطالعه SuperOffice ، از جمله ویدیو در ایمیل منجر به افزایش شش درصدی شده است میانگین متوسط ​​بخش باز حدود 25 درصد است).

سایر مزایای بازاریابی ویدیویی:

این باعث صرفه جویی در Tim می شودای شما می توانید فیلم های کوتاه و جذاب بسیار سریعتر از آنچه شما را برای نوشتن یک وبلاگ 800 کلمه ای می طلبد ، ایجاد کنید. همچنین به آسانی اطلاعات را به بیننده شما می دهد.

این می تواند به ارتقاء وب سایت کمک کند. در صورت مشاهده و به اشتراک گذاشتن عکسهای شما توسط افراد کافی ، رتبه بندی جستجوی Google می تواند بهبود یابد.

اقتصادی است. شما به جلوه های انیمیشن یا انیمیشن های CGI نیاز ندارید تا چیزی عالی داشته باشید. یک فیلم می تواند بسیار ارزان تر از یک وبلاگ یا تبلیغ باشد.

توجه را جلب می کند. به خصوص هنگامی که به خبرنامه خود اضافه می کنید ، یک ویدیو توجه مخاطبان شما را به خود جلب می کند و باعث می شود تماشا کنید.

اول ، بخش فنی بازاریابی ایمیل از طریق ویدئو

قبل از شروع راه های طوفان مغزی برای استفاده از ویدیو در ایمیل ، باید بدانید که در مشتری های مختلف ایمیل چگونه بازی می کند.

بیش از سی مشتری ایمیل بزرگ از جمله Gmail ، Microsoft Outlook ، Apple Mail و Yahoo Mail وجود دارد و برخی از استفاده از ایمیل با فیلم پشتیبانی نمی کنند.

به طور سنتی ، بازاریابان از HTML5 (زبان نشانه گذاری هایپرتکست) برای کدگذاری ویدیوی HTML به طور مستقیم به یک ایمیل استفاده می کنند ، اما گیرندگان با مشتریان خاص ایمیل قادر به اجرای آن نیستند. بسیاری از ارائه دهندگان ایمیل محبوب فقط یک تصویر در حال سقوط را نشان می دهند و پیام بازاریابی شما در مخاطب از بین می رود.

خوشبختانه ، برخی از سرویس های محبوب مانند MailChimp ، ثابت تماس و AWeber با استفاده از یک تصویر از ویدیوی شما و پیوند دادن آن با محتوای اصلی خود در وبلاگ ، یوتیوب ، Vimeo یا سایت های مشابه ، برای همه ارائه دهندگان سهولت ایجاد می کنند.

این امر باعث می شود که یک ویدیوی واقعی در ایمیل شما وجود داشته باشد و از ارائه مشکلات فنی با ارائه دهنده ایمیل خود جلوگیری کنید.

به جای یادگیری HTML5 ، سرویس های شخص ثالث نیز وجود دارند که می توانند ویدئویی را برای شما ایجاد کنند تا مستقیماً در بدنه خبرنامه شما بگنجد. در واقع ، من آن را در آخرین خبرنامه ما انجام دادم!

برای جاسازی یک فیلم کوتاه در خبرنامه بعدی خود ، قابل پخش را مرور کنید. اگر ارائه دهنده خدمات پست الکترونیکی شما از فناوری ویدیو پشتیبانی نمی کند ، قابل پخش ویدیو را در تصویر مورد نظر خود جایگزین می کند.

درباره ویژگیهای ارائه دهندگان ایمیل مورد علاقه ما بیشتر بیاموزید.

مهم نیست از چه ابزاری eNewsletter استفاده می کنید ، مهم است که قبل از ارسال آن ، کمپین خود را مرور کنید. شما باید در همه سیستم عامل های رایانه ای ایمیل دارای حساب کاربری باشید تا بتوانید نحوه عملکرد فیلم های خود را در هر یک مشاهده کنید.

به نظر می رسد مانند بسیاری از کار؟ به یک شرکت بازاریابی حرفه ای که از سال 2003 به مشتریان کمک می کند تا کمپین های موفق eNewsletter را ایجاد کنند ، اعتماد کنید.

بعد ، مطمئن شوید که موبایل هستید

به گفته Hubspot ، راه حل های تلفن همراه 46 درصد از کل ایمیل های باز شده را به خود اختصاص داده است ، این بدان معنی است که شما باید هنگام بازاریابی ایمیل از طریق ویدیو ، از یادآوری تلفن های هوشمند خود اطمینان حاصل کنید.

خوشبختانه ، ارائه دهندگان ایمیل مانند MailChimp و Contact Constant به شما امکان می دهند قبل از ارسال آنها پیام های شما را بررسی کنید و ببینید.

هنوز هم مهم است که اندازه پرونده را تا حد ممکن کم نگه دارید تا ویدیو نیازی به کلیک برای شروع پخش نداشته باشد. دستگاه های تلفن همراه سریعترین سرعت بارگیری را ندارند.

نکته خوب این است که یک نسخه 10 ثانیه ای از فیلم خود برای استفاده در خبرنامه تهیه کنید. در این بخش می توانید به ویژگی کامل وبلاگ شما پیوند دهید.

همچنین ، همیشه مطمئن شوید که خودکارپردازی مخصوصاً در تلفن همراه غیرفعال است. اکثر مردم فکر نمی کنند که هنگام نشستن در دفتر یا اتوبوس ، چیزی شروع به پخش خواهد کرد (بیشتر اوقات با سر و صدا). آنها ترجیح می دهند به تنهایی بازی را فشار دهند.

اکنون ، به قسمت خلاق بروید

با استفاده از مسائل فنی بی فایده ، بیایید ببینیم چگونه می توانید محتوایی را ایجاد کنید که بینندگان شما را درگیر خود کند و بازدید کنندگان بیشتری را به سایت شما وارد کند.

شما به یک برنامه با اهداف روشن نیاز دارید ، در غیر این صورت فقط محتوا را به جهان ارسال می کنید و امیدوارم که به نظر برسد و دوست داشته باشد.

چرا این کمپین را ایجاد می کنید؟ ایجاد سرب ، آگاهی از برند ، پیروان …؟

هنگامی که اهداف و اهداف خود را مشخص کردید ، می توانید در مورد ایمیل واقعی و محتوای مورد نظر برای تولید فکر کنید.

همانطور که گفته شد ، ویدیوی تمام قد را در یک پست وبلاگ ، صفحه فرود یا حتی رسانه های اجتماعی میزبانی کنید و سپس برنامه ریزی کنید تا “رکورد مخفی” آن فیلم را در کمپین بازاریابی ایمیل خود وارد کنید ، و به نسخه تمام طول پیوند دهید.

در اینجا شش نکته و الهام برای شروع کار آورده شده است:

1 از کلمه “ویدئو” استفاده کنید در خط موضوع خود ، بنابراین پیام شما مشخص می شود.

2 یک رویداد را تبلیغ کنید. بیایید به عنوان نمونه از یک موسسه حقوقی استفاده کنیم. ما یک ویدیوی کوتاه با استفاده از Wave.Video برای مشتریان خود ، یک شرکت حقوقی خانواده ایجاد کرده ایم تا یک سمینار نزدیک را که در آن میزبان بود ترویج کند.

3 نکات پیشنهادی وقتی نوبت به بازاریابی ایمیل از طریق ویدیو می رسد ، کاربران خواهان کلیپ های قابل هضم کوتاه هستند. “5 برتر” یا “4 راه برای بهبود” بیشتر از ایجاد تلاش دو دقیقه ای برای توضیح یک محصول ، توجه بیشتری را به دست می آورند.

4 ایجاد یک سریال. این یک روش عالی برای نگه داشتن افراد در زمینه تخصص شما است تا زمانی که آنچه برای شما ارائه می دهد برای آنها ارزشمند باشد. در آخرین پیشنهاد خود از یک سریال پنج قسمتی خودداری کنید. درعوض ، مشکلی را حل کنید.

هنگامی که دوباره از بازاریابی ویدیویی در موسسه حقوقی استفاده می کنید ، می توانید یک لیست تشکیلاتی تنظیم کنید و یک سری ویدیوی چهار قسمتی را در مورد روشهای آماده شدن برای طلاق یا طلاق انجام دهید:

• قسمت 1: این کار را خودتان انجام دهید یا یک وکیل استخدام می کنید؟

• قسمت دوم: تشکیل پرونده های مورد نیاز

• قسمت 3: توزیع دارایی

• قسمت 4: از فرزندان خود حمایت کنید

5 آموزش درست کنید. محصول یا خدمات شما مشکلی را حل می کند ، بنابراین چگونه می توانید آن را در اختیار مشتریان خود قرار دهید؟ با استفاده از مثالهای دنیای واقعی ، توضیح مختصری در مورد چگونگی پیشرفت محصول یا خدمات شما در زندگی ، به بینندگان خود آموزش دهید.

6 به بیرون جعبه فکر کنید. اکنون ، همه ما شرکت بودجه خارجی پاتاگونیا را نداریم. با این حال ، بررسی کنید که چگونه آنها فیلم های شگفت انگیزی را در کمپین های ایمیل خود گنجانده اند. این امر به تجهیزات مرور آنها متمرکز نمی شود ، اما مربوط به مشتریان آنها است.

این که آیا شما یک مربی زندگی هستید که در هنگام تعطیلات عکس می گیرد ، یا یک ارائه دهنده خدمات بهداشتی به بینندگان نگاهی اجمالی به روند آماده سازی شام می گذارد ، خلاق شوید و از آن عکس بگیرید!

بازاریابی ایمیل از طریق ویدیو می تواند بسیار قدرتمند باشد و نرخ افتتاح ، تعامل ، مراجعه و فروش شما را به میزان قابل توجهی افزایش دهد.

اما ، هر ایمیل نباید حاوی یک پیام واحد باشد. اگر هر بار که یک خبرنامه الکترونیکی را برای مشترکان خود ارسال می کنید ، از این روش بازاریابی استفاده کنید ، آنها توجه خود را متوقف می کنند. به عنوان یکی از راه های ایستادن از جمع فکر کنید ، اما از تاکتیک های دیگر خود غافل نشوید.

ایجاد یک کمپین eNewsletter از طریق فیلم (یا بدون آن) ، انتخاب ارائه دهنده ایمیل مناسب ، بررسی و نظارت بر نرخ باز و تعامل کار سختی است.

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه بازاریابی اینترنتی کلیک کنید 

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و بانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

جهت دیدن ادامه مطالب مجموعه بازاریابی اینترنتی کلیک کنید

لینک کوتاه مطلب: shrtco.de ulvis.net tny.im clck.ru v.ht v.gd is.gd tinyurl.com plink.ir g6g.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا