اخبار بازار

راهنمای گام به گام برای انتخاب رمز عبور تبلیغات در املاک و مستغلات

داشتن رمز عبور تبلیغاتی برای هر شغلی که می خواهد رهبر باشد ، کسب درآمد بیشتر و رقبای خود را ضروری می کند. اگر می خواهید به مشاغل املاک و مستغلات نگاه کنید و در ذهن مشتری ثبت نام کنید ، به یک آگهی تبلیغاتی برای آژانس املاک و مستغلات خود نیاز دارید.

اگرچه رمزعبور یک عبارت کوتاه است ، اما انتخاب آن به هیچ وجه کار آسانی نیست. در اینجا چند پیشنهاد برای نحوه جستجوی یا قرار ملاقات برای وسایل عتیقه ارائه شده است. دانستن این نکات به شما کمک می کند رمزعبور تبلیغاتی جذاب را انتخاب کنید.

در این مقاله اطلاعات زیر ارائه می شود:

 • هدف از انتخاب رمزهای تبلیغاتی برای املاک و مستغلات
 • مشخصات یک رمز عبور تبلیغاتی خوب چیست؟
 • انواع رمزهای عبور تبلیغاتی و زمان استفاده از آنها

اولین قدم برای انتخاب رمز عبور تبلیغات در املاک و مستغلات این است که از خود بپرسید آیا آژانس املاک و مستغلات من به رمز عبور تبلیغاتی احتیاج دارد؟ می توان گفت بسیاری از آژانس های املاک و مستغلات در کشور نیازی به رمزعبور تبلیغاتی ندارند.

برای اینکه بدانید آیا به یک شعار تبلیغاتی احتیاج دارید ، می بایست هدف از انتخاب رمز تبلیغاتی را بفهمید.

هدف از انتخاب رمز عبور تبلیغاتی ، ارائه آژانس املاک و مستغلات و خدمات آنبه مشتری

حال سوال این است “آیا شما خدمات خاصی به مشتری ارائه می دهید؟” آیا آژانس املاک و مستغلات شما از ویژگی و ویژگی خاصی برخوردار است که می خواهید آن را به مردم معرفی کنید؟ “

اگر آژانس املاک و مستغلات شما شبیه صدها و هزاران آژانس املاک و مستغلات دیگر در شهر است ، و اگر کاری را انجام دهید که دیگران انجام می دهند ، نیازی نیست خود را با رمزهای تبلیغاتی معرفی کنید. زیرا مردم شما را می شناسند و چگونه کار می کنید. زیرا شما مانند هزاران آژانس املاک و مستغلات دیگر هستید.

اما اگر می خواهید در منطقه یا شهر خود به رسمیت شناخته شوید ، مطمئناً به رمز عبور تبلیغاتی خوبی نیاز دارید. اما قبل از آن ، شما باید در مورد خدمات و ویژگی های خاص آژانس املاک و مستغلات خود فکر کنید بدون آنها ، نمی توانید یک رمز عبور تبلیغاتی خوبی باشید و نمی توانید یک رهبر باشید.

اگر نمی خواهید سعی کنید بهترین باشید ، نیازی به خواندن بقیه این مقاله ندارید ، اما اگر هدف شما حرکت به جلو و پیشرفت حرفه ای در زمینه املاک و مستغلات است ، با ما در یادگیری ویژگی های یک رمز عبور تبلیغاتی در املاک و مستغلات همراه شوید.

رمز عبور تبلیغی شما باید تأثیر ماندگار در افکار عمومی داشته باشد.
رمز عبور تبلیغی شما باید تأثیر ماندگار در افکار عمومی داشته باشد.

همانطور که گفته شد رمز عبور باید تبلیغاتی باشد بنگاه معاملات ملکی و خدمات شما با مشتری آشنا شوید. اما این مقدمه چگونه باید نشان دهد؟ شعار تبلیغاتی باید بتواند در کمترین زمان ، کار را به بهترین وجه برای آژانس و خدمات املاک و مستغلات خود در ذهن مشتری ثبت کند.

اگر می توانید رمز عبور تبلیغاتی مناسبی را انتخاب کنید ، می توانید در مکان های مختلف و حتی تبلیغات پیامکی از طرف آژانس املاک و مستغلات خود استفاده کنید.برای دستیابی به این ویژگی ها ، شعار شما باید دارای 4 ویژگی باشد که در ادامه توضیح خواهیم داد.

جملات طولانی معمولاً به راحتی در حافظه ضبط نمی شوند. بنابراین برای اینکه رمز عبور شما در ذهن مشتری باقی بماند ، باید تا حد امکان کوتاه باشد.

جملات پیچیده معمولاً درک آن آسان نیست. در نتیجه ، اگر رمزعبور تبلیغاتی شما ساده نباشد ، نه تنها از یادتان نمی رود بلکه حتی به شما نشان نمی دهد.

بنابراین سعی کنید رمزعبور تبلیغاتی خود را تا حد امکان کوتاه نگه دارید و از کلمات مؤثر استفاده کنید تا شعار شما به خوبی کار کند.

به عنوان مثال ، ما به تبلیغات قدیمی محصولات شیر ​​خالص مراجعه می کنیم. احتمالاً قبل از اینکه بگوییم منظور شما تبلیغ چیست ، شما “تمیز کردن را فراموش نکنیدیاد آوردن.

این توانایی ساده و به یاد ماندنی است. در این تبلیغ شعار “تمیز کردن را فراموش نکنیدنه تنها کوتاه و ساده است ، بلکه با یک برچسب قدیمی (ضربه زدن روی دست برای جلوگیری از فراموش کردن چیز خاصی) ترکیب می شود تا دوام آن در آگاهی بیشتر شود.

2. مزایای اصلی ملک یا خدمات خود را بیان کنید

به عنوان یک آژانس املاک و مستغلات حرفه ای ، وقتی تصمیم دارید که یک رهبر در منطقه یا شهر خود باشید به عنوان یک آژانس املاک و مستغلات ، باید چیز دیگری را ارائه دهید ، بنابراین باید این موضوع را در شعار تبلیغاتی ملک خود منعکس کنید.

فراموش نکن! اگر می خواهید مشتری با وجود صدها رقیبی که در اختیار دارید مستقیم به شما برسد ، باید به آنها پیشتاز باشید. در حقیقت ، این همان چیزی است که مشتری را به سمت شما سوق می دهد.

المر ویلر که از نظر بسیاری به عنوان بهترین متخصص فروش در تاریخ شناخته می شود ، گفته های معروف زیادی در این زمینه دارد:

“شما باید بوی کباب را بفروشید ، نه خود کباب!”

المر ویلر

اکثر بربرها این تکنیک را به خوبی آموخته اند. مسلماً حداقل یک بار ، فقط به دلیل بو بودن کباب ، مشتری به کباب تبدیل شد. اما آیا آژانس های املاک و مستغلات از همین تکنیک استفاده می کنند؟

گفته المر ویلر این است که به جای تلاش برای فروش یک محصول یا خدمات ، باید بر مزایایی که برای مشتری به وجود می آورد تأکید کنید. وقتی بوی کباب را استنشاق می کنید ، انگیزه و تمایل درونی برای خوردن آن پیدا می کنید.

به عنوان مثال ، اگر در شمال کشور در زمینه املاک و مستغلات مشغول به کار هستید و متوجه شده اید که یک مشتری برای مدت معینی به شمال تهران آمده است و قصد خرید ویلا لوکس در این مدت را دارد ، به او اطمینان دهید که یکی از متخصصان شما در این مدت در آنجا خواهد بود.

البته شما باید بتوانید منافعی را که مدعا هستید تأمین کنید. در غیر این صورت ، شما مشتری را جذب می کنید و فروش درون بازی را از دست می دهید.

آژانس املاک و مستغلات شما با دهها آژانس منطقه ای املاک و مستغلات و صدها آژانس املاک و مستغلات در شهر چگونه متفاوت است؟ مشتری نیازی به جستجوی تمایز شما ندارد شما کسی هستید که نیاز به تمایز شما از طریق رمز عبور دارد.

توجه داشته باشید که در صورت عدم تفکیک ، هیچ دلیلی وجود ندارد که مشتریان بیشتری به سمت شما بیایند. در حقیقت ، مهمترین کاری که می توانید در این شرایط انجام دهید این است که دفتر املاک و مستغلات خود را در مکان بهتری در شهر مستقر کنید ، اما در این حالت هزینه ها در حال افزایش است و سود در حال افت است.

به یک چیز توجه کنید! شما نباید هنگام تلاش برای نشان دادن برتری خود نسبت به رقبا ، مستقیماً به رقبای خود حمله کنید. باهوش تر و موفق تر خواهید بود.

در این زمینه می توانیم یک مثال عالی را ذکر کنیم: در سالهایی که شرکت های لوازم خانگی ایران در اوج خود بودند و روبرو یکدیگر بودند ، برند Arge در رقابت با برند Azamish از این شعار تبلیغاتی استفاده می کرد:

“آزمایش به بهترین نتیجه رسید”

در این عبارت هوشمند از نام رقیب استفاده می شود و در عین حال ، برند Arge خود را مستقیماً از مارک رقیب (آزمایش) برتر معرفی می کند. خلاقیت همیشه می تواند نتایج چشمگیر به همراه داشته باشد.

بیشتر مشتریان با احساس خود خرید می کنند
بیشتر مشتریان با احساس خود خرید می کنند

فراموش نکن! در فروش و تبلیغات شما باید در جهت احساس مشتری هدف داشته باشید. ممکن است بتوانید فروش را در هر زمان ببندید. اما اگر بتوانید مشتری را درگیر خود کنید ، برای فروش بعدی و فروش بیشتر چالش کمتری خواهید داشت.

همانطور که قبلاً ذکر شد ، انتخاب رمز عبور تبلیغاتی در آژانس املاک و مستغلات معنی دارد و هدف آنها رشد سریع ، رهبر بودن و بهترین بودن است.

به عنوان مثال ، می توانیم به محصولات آیفون مراجعه کنیم. شعار تبلیغاتی آیفون این است که او متفاوت فکر می کند. این کاری است که اپل با محصولات خود انجام می دهد.

بدیهی است که تمام نیازهای اساسی داشتن تلفن همراه توسط تلفن های اندرویدی مانند سامسونگ ، هواوی ، الجزایر و غیره برآورده می شود. اما آنچه باعث می شود محصولات اپل آنقدر بفروشند اختلاف قیمت است.

این احساس مثبتی است که یک برند می تواند به مشتری منتقل کند و در صورت موفقیت ، فروش خوبی نیز خواهد داشت.

ما تکرار می کنیم که اگر منظور شما از شعار تبلیغاتی خود را نشان ندهید ، این رمز عبور می تواند ضد تبلیغاتی شود. مانند رمز عبور مالی مالی:

“همه جا مردم درباره اعتماد صحبت می کنند ، نام بانک مالی ایران میر”

به دلیل قدمت آن و این واقعیت که بسیاری از فعالان مشاغل (به ویژه مشاغل سنتی) این موضوع را در نظر گرفته اند ، شعار صحیح این است که کار خود را به خوبی انجام داده است. با این حال ، پس از اختلاس مشهور در بانک ، بسیاری از افراد رمز عبور را تغییر دادند:

“امروز هر کجا که نگاه کنید ، روند حمایت از گرایش جریان دارد اختلاس نام بانک ایران مایر ایران “

این به معنای عدم موفقیت رمزهای تبلیغاتی است!

رمز عبور تبلیغی شما نباید شامل این چهار ویژگی باشد. برای مثال شعار اپل شامل هر چهار ویژگی است. اما نمونه های موفقی نیز وجود دارد که تمامی ویژگی های آن را ندارد.

به عنوان مثال ، رمز عبور مالی بانک کوتاه نیست ، اما به عنوان ملودیک به یاد می آورد. همچنین ویژگی اعتماد ، که نتیجه پیشرفت آن است ، با یک شعار منتقل می شود و همین موضوع نیز مضمونی بی نظیر را به همراه می آورد. همین امر برای انتقال احساسات مثبت نیز پیش می رود.

پیشنهاد ما برای آژانس های املاک و مستغلات این نیست که سعی کنید همه این 4 ویژگی را در شعار خود انتخاب کنید تا شعار تبلیغاتی خود را انتخاب کنید ، شما باید هنگام خرید و فروش خود روی نقاط قوت خود تمرکز کرده و نقاط ضعف خود را پایین بیاورید.

در اینجا چندین واقعیت اساسی در مورد پله پد و نحوه استفاده از آنها آورده شده است.

هر مشاغل می تواند دو نوع رمز عبور تبلیغاتی داشته باشد.
هر مشاغل می تواند دو نوع رمز عبور تبلیغاتی داشته باشد.

طبق قوانین بازاریابی و تبلیغات ، برای هر مشاغل می توان دو نوع رمز عبور تبلیغی انتخاب کرد:

 • رمز عبور تبلیغاتی برند (برچسب)
 • رمز عبور محصول یا خدمات (رمز عبور)

همانطور که مشاهده می کنید ، شعار تبلیغاتی و خدمات این برند کلمات خاص خود را به زبان انگلیسی دارند. اهمیت و تفاوت بین دو نوع رمز عبور تبلیغاتی را نشان می دهد.

برای اینکه شما یک رمز عبور تبلیغاتی مناسب را برای آژانس املاک خود انتخاب کنید ، ما تفاوت بین دو نوع رمز عبور تبلیغاتی را توضیح خواهیم داد.

برند شما هر روز تغییر نمی کند. بنابراین همانطور که نام آژانس املاک و مستغلات شما همیشه تغییر می کند ، پسورد تبلیغاتی برند نیز چنین می شود. اما رمز عبور “رمز عبور” می تواند تغییر کند.

رمزعبور تبلیغاتی برند توضیح می دهد که چرا آژانس املاک و مستغلات وجود دارد و همیشه باید در کنار آرم شما دیده شود.اما رمزعبور تبلیغاتی سرویس شما فقط می تواند یک سرویس خاص یا موقت را نشان دهد و یا حتی یک کمپین تبلیغاتی قرار دهد.

به عنوان مثال ، اگر تصمیم گرفتید یک کمپین تبلیغاتی ویژه برای اجاره تابستان اجرا کنید ، می توانید رمز عبور تبلیغاتی را برای آن انتخاب کنید. این گذرواژه فقط در همان کمپین استفاده خواهد شد.

دقیقاً همانطور که آرم شما نشانگر هویت بصری برند شما است ، گذرواژه تبلیغاتی صدا را از نام تجاری یا خدمات شما نشان می دهد. بنابراین هنگام انتخاب یک برند و شعار تبلیغاتی ، باید به این فکر کنید که چه مارک خاص یا خدمتی که ارائه می دهید باید برای مخاطبان صدا کند.

مثلا رمز عبور تبلیغاتی برند (برچسب) کدام یک از موارد زیر در ذهن کاربر منعکس خواهد شد؟

 • تمامیت؟
 • سرعت در معاملات؟
 • توانایی بالایی در کار بر روی خواص لوکس؟
 • دامنه گسترده کار؟
 • مشاوران املاک ماهر؟
 • با دقت به تمام نکات قانونی نگاه کنید؟

این چیزی است که شما باید بر اساس مهارت های خود و نحوه کار خود تصمیم بگیرید. در باره رمز عبور خدمات (رمز عبور) همان باید ببینید چه سرویس ویژه ای ارائه می دهید.

 • بهترین دلایل مشارکت در ساخت و ساز؟
 • کیف های لوکس انحصاری دارید؟
 • کار ویژه در مورد املاک و مستغلات کم تقاضا و تقاضای بالا؟
 • کار در املاک و مستغلات صنعتی؟
 • سرویس شاتل ویژه برای مشتریان خاص؟
 • خدمات ویژه ای برای اجاره در اوایل تابستان؟

شما می توانید یک یا چند سرویس خاص به مشتریان خود ارائه دهید تا بتوانید برای هر خدمتی که ارائه می دهید یک رمز عبور تبلیغاتی را بدست آورید. فراموش نکنید ، شما باید این رمز عبور تبلیغاتی را انتخاب کنید تا اگر مشتری تبلیغات شما را فراموش کند ، آن رمز عبور را فراموش نخواهد کرد!

شما چی فکر میکنید؟ آیا فکر می کنید باید یک آگهی تبلیغاتی برای آژانس املاک خود انتخاب کنید؟ آیا تصمیم دارید خدمات ویژه ای را به مشتریان خود ارائه دهید؟ سؤال یا نظر یا عدم اطمینان در مورد انتخاب رمزهای تبلیغاتی در املاک و مستغلات را در بخش نظرات در انتهای این مقاله مطرح کنید.

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه اخبار کسب و کار کلیک کنید 

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده وبانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا