راهنمای کاملی در مورد نحوه استفاده از هشتگ در اینستاگرام [ راز هشتگ های میلیونی ]


یکی از راه های افزایش تعداد پست ها و داستان ها در اینستاگرام استفاده از هشتگ است. استفاده صحیح از هشتگ باعث افزایش ترافیک شما می شود و استفاده نکردن از هشتگ به طور صحیح می تواند به صفحه شما آسیب برساند. اینستاگرام الگوریتم های زیادی را در برنامه خود گنجانده است تا هشتگ ها بهترین برای کاربران باشند. با ما همراه باشید تا روشهای صحیح استفاده از هشتگ در اینستاگرام را بفهمید.

اگر مدتی است که از اینستاگرام استفاده می کنید ، ممکن است عباراتی را ببینید که از هشتگ شماره # یا هشتگ شروع می شود. هشتگ باعث می شود که در اینستاگرام بیشتر نمایان شود و اگر از آنها در پست های خود استفاده کنید ، احتمالاً متوجه افزایش تعامل یا تعامل کاربر خواهید شد. هرکسی که در جستجوی هشتگ خاص یا کلیک بر روی هشتگ کلیک کرد ، می تواند پستهایی را که از این هشتگ استفاده می کنند ، مشاهده کند ، مانند:

با جستجوی هشتگ ، برخی از پستها ممکن است در ابتدا ظاهر شوند و بسته به معیارهای زیر ، موارد بسیار بیشتری دیده می شوند:

  • چقدر از هشتگ استفاده می کنید؟ شما باید هر از گاهی از این هشتگ استفاده کنید تا پست های شما بیشتر جستجو شوند.
  • محبوبیت پست شما آیا پست شما راجع به آن نظر کرده یا نظر داده است؟
  • زمان و تاریخ انتشار. بسیاری از پستهای قدیمی که از این هشتگ استفاده کرده اند ممکن است در نتایج جستجو ظاهر شوند (بهترین زمان برای ارسال به اینستاگرام)
  • توانایی مخاطب در استفاده از این هشتگ. محبوبیت و استفاده از هشتگ ها چیست؟

هرچه پست شما در ابتدای جستجو بیشتر نمایش داده شود یا در یک سایت بالاتر نمایش داده شود ، افراد بیشتری دیده می شوند. در این مقاله روش های صحیح استفاده از هشتگ ها را برای شما بیان می کنیم تا بتوانید از هشتگ ها به بهترین روش استفاده کنید.

یکی از امکاناتی که اخیراً اینستاگرام اضافه کرده است ، امکان ردیابی هشتگ است. کاربران اینستاگرام می توانند مانند هر صفحه دیگر ، هشتگ را دنبال کنند. این بدان معناست که با داشتن هشتگ ، محتوای شما را می توانید در بخش Summary User مشاهده کنید. در تصویر زیر نمونه ای از هشتگ های زیر را مشاهده می کنید.

هنگامی که یک کاربر هشتگ را دنبال کرد و محتوا را که دوست ندارد پیدا کند ، می تواند به راحتی از “این هشتگ را نشان ندهد” استفاده کند. این ویژگی برای تکمیل یک الگوریتم اینستاگرام طراحی شده است و از طریق این الگوریتم می توانید نوع محتوا را که کاربران علاقه ای به آن ندارند درک کنید.

سعی کنید از هشتگ های نامربوط بیش از حد استفاده نکنید زیرا اینستاگرام ارسال مطالب تکراری را اشتباه کرده است. شما باید در پست های خود از هشتگ های معقول استفاده کنید. به عنوان مثال ، شما نباید برای موضوعاتی مانند بازاریابی و طراحی وب سایت از هشتگ هایی مانند فوتبال استفاده کنید. این امر به این دلیل نیست که شما می خواهید بازدید کنندگان خود را افزایش دهید بلکه به این دلیل است که بازدید کنندگان بیشتری پست شما را مشاهده می کنند.

اگر صفحه اینستاگرام شما یک صفحه کسب و کار است ، می توانید به راحتی ببینید هشتگ های شما تا چه اندازه مؤثر است و می بینید که آنها چه تاثیری روی پست های شما دارند برای دیدن این اطلاعات ، باید به پست مورد نظر رفته و سپس بر روی Insights کلیک کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این پست ، انگشت خود را به پایین بکشید و به پایین بروید.

در بخش کاوش ، می توانید داستان های مختلفی را مشاهده کنید. همچنین برای دیدن داستان های بیشتر می توانید از هشتگ استفاده کنید. توجه داشته باشید که در اخبار فقط می توانید از ده هشتگ استفاده کنید و باید روی متن کلیک کنید و هشتگ مورد نظر خود را وارد کنید. هنگام انتخاب هشتگ ، بیش از حد از آن استفاده نکنید تا به محتوای شما آسیب نرساند.

مکان دیگری وجود دارد که می توانید در قسمت CV در بالای نمایه کاربر خود ، از هشتگ استفاده کنید. سعی کنید از قرار دادن هشتگ های بیش از حد در اینستاگرام بیو خودداری کنید زیرا این باعث می شود نمایه شما زشت و ناخوشایند شود. این یک روش عالی برای افزایش تعامل کاربر با هشتگ ها است. مارک های مشهور معمولاً برای تعامل بیشتر با مخاطبین خود ، برچسب رتبه بندی را در بیوگرافی خود قرار می دهند. پیشنهاد می کنیم مقاله ای بنویسید تا یک CV خوب بنویسید

برای هر پست می توانید 30 هشتگ تعیین کنید ، و برای هر داستان بهتر است حداکثر 10 هشتگ استفاده کنید. به یاد داشته باشید ، نباید از هشتگ های نامربوط استفاده کنید ، و گنجاندن هشتگ به این معنی نیست که پست شما ساده تر باشد. شما باید سعی کنید برچسب های مربوط به رشته خود را هرچه بیشتر ممکن داشته باشید.

هشتگ هایی که می خواهید برای پست ها و داستان های خود استفاده کنید باید کاملاً با محیط کار شما مطابقت داشته باشد. به عنوان مثال ، اگر مدیر یک شرکت هواپیمایی هستید ، باید در نزدیکی مشاغل خود از هشتگ هایی استفاده کنید ، مانند: اگر می خواهید سطح تعامل را افزایش دهید ، بهتر است هشتگ های تخصصی تری قرار دهید. اگر در حال ارسال تصویری از یک وب سایت خیره کننده هستید ، حتما از نام و مکان آن تصویر به عنوان هشتگ استفاده کنید. بهترین راه برای تعیین هشتگ های صحیح ، شناخت هشتگ هایی است که پیروان شما دنبال می کنند.

شما باید نگاه دقیق تری به رقبای خود بیندازید و ببینید کدام برچسب های رتبه بندی برای آنها موثرتر است. شاید بخواهید هشتگ جدید در پست های خود اضافه کنید ، اما بهتر است از هشتگ های مشترک نیز استفاده کنید. به خاطر داشته باشید که انتخاب یک هشتگ خاص ، شما را از رقابت خود جدا می کند و باعث می شود ظاهر بهتری پیدا کنید. بهترین هشتگ شما را از رقبای خود جدا می کند ، هشتگ نام تجاری شما است.

راه دیگر برای یافتن هشتگ مناسب برای تجارت شما استفاده از جستجوی اینستاگرام است. برای این کار ابتدا باید در نوار جستجوی اینستاگرام یک کلمه کلیدی مرتبط با تجارت خود وارد کرده و سپس گزینه Tag را انتخاب کنید. سرانجام ، اینستاگرام لیستی از کلمات کلیدی مربوط به این هشتگ را به شما نشان می دهد و می توانید از آن ایده بگیرید.

نمایش تعداد زیادی در کنار هشتگ ممکن است به معنای این باشد که بسیاری از افراد مورد هشتگ قرار گرفته اند ، اما استفاده از این هشتگ ها ممکن است باعث شود پست شما در حجم کاملی از پست ها با استفاده از این هشتگ گم شود. سعی کنید از هشتگ های مشترک در پست های خود استفاده کنید.

در قسمت بالای صفحه جستجوی هشتگ ، دو بخش بالا و جدید وجود دارد که با لمس هر بخش ، هشتگ های مربوطه را می توانید مشاهده کنید. این یک روش عالی برای یافتن هشتگ های مناسب است که ممکن است مربوط به تجارت شما باشد. در این صفحات می توانید مخاطبین جدیدی با کمترین سطح رقابت پیدا کنید و هشتگ های خود را مورد هدف قرار دهید.

هشتگ های پست های موفق و محبوب خود را مرور کنید و ببینید که آیا می توانید از آنها در پست های آینده خود استفاده کنید. قانون طلایی برای استفاده از هشتگ استفاده از هشتگ هایی است که به مارک و محل کار شما مربوط می شود. توجه داشته باشید که اگر از هشتگ های بی ربط استفاده می کنید ، ممکن است به سرعت به عنوان اسپم شناخته شوند و این تاثیر بسیار بدی در صفحه شما خواهد گذاشت.

راه های بسیاری برای بازاریابی اینستاگرام وجود دارد ، یکی از راه های افزایش دنبال کنندگان و مشاهده بیشتر استفاده درست از هشتگ هاست. اگر شما همچنین می خواهید کار خود را در اینستاگرام شروع کنید یا می خواهید از اینستاگرام برای رشد برند خود درآمد کسب کنید ،

هوتوت

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه مطالب عمومی کلیک کنید 


منبع خبر: راهنمای کاملی در مورد نحوه استفاده از هشتگ در اینستاگرام [ راز هشتگ های میلیونی ]

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و بانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

دکمه بازگشت به بالا