بازاریابی

راهنمای نوشتن مقاله – SEO VS UCO

Google Panda آخرین بروزرسانی سریع طوفان. من بازاریاب ها را برای پاسخ به پاسخ ها ارسال کرده ام. این یک راز نیست. هر راهنمای نوشتن مقاله را بخوانید و به احتمال زیاد به تکنیک ها و تاکتیک های سئو توجه خواهید کرد.

تاکنون SEO به عنوان نیروی محرکه اصلی نتایج موتور جستجو بوده است. این در حال تغییر است بگذارید UCO را معرفی کنم. UCO کودک جدیدی است که قبلاً به عنوان محتوای با کیفیت بالا شناخته می شد.

چرا کسی در مورد موتور جستجو می پرسد؟ عقل سلیم به شما می گوید که محقق در جستجوی اطلاعات برای به دست آوردن محتوای با کیفیت بالا است. تمام آنچه او می خواهد پاسخی برای یک سوال است. او ممکن است به دنبال چیزی برای خرید یا شاید سرگرمی باشد. صرف نظر از این ، او به دنبال اطلاعات است.

درهم آمیختن کلمات

با این حال ، چند بار لیستی از عضویت سایت هایی را که می خواهید چیزی را به شما بفروشند را پرس و جو کرده اید؟ اگر تجربه من دارید ، چندین بار صفحات وب تابلوی اعلانات را دیده ام. صفحات وب تابلوی اعلانات حاوی رنگ های زیادی ، سر و صدای زیادی هستند ، اما هیچ ماده ای وجود ندارد و محتوای با کیفیت بالا ندارد. این شبکه از کلمات درهم تنیده ای است که به طور مشکوک قصد دارد عنکبوتهای مکانیکی را به امید خاموش کردن یک انسان از تابش جذاب خود درگیر کند.

هیچ راز نیست که دو دنیای مخالف در جهان بازاریابی مقاله وجود دارد ، کسانی که SEO آنلاین را تبلیغ می کنند و آنهایی که محتوای با کیفیت بالا را تبلیغ می کنند. آیا باید یکی باشد یا دیگری؟

راهنماهای نوشتن مقاله تمایل دارند که بر روشها و روشهای SEO UCO تأکید کنند. عقل سلیم باید به شما بگوید که هر دو نقش مهمی در بازاریابی مقاله دارند. شما می توانید یکی از دیگری را ترجیح دهید ، اما استفاده از هر دو محتوای رسانه و بهینه سازی موتور جستجو می تواند از رقابت شما فراتر رود.

بازاریابی فوتبال و مقاله

به نظر من اگر تصمیم دارید که در فوتبال بازی جدی کنید ، باید قواعد بازی را بدانید و اگر آرزو دارید حرفه ای باشید ، نه تنها طبق قوانین باید بازی کنید بلکه در یک زمین organized فوتبال سازمان یافته نیز بازی کنید. همچنین طیف گسترده ای از قوانین نانوشته به نام روح ریاضی برای رعایت آن وجود دارد.

به عنوان مثال فوتبال حرفه ای یک ورزش بسیار بدنی و بسیار رقابتی است. اما قانون نانوشته ورزش ، بازیکن را از استفاده از مواد مخدر غیرقانونی یا استفاده صریح از خشونت جسمی برای به دست آوردن مزیت رقابتی منع می کند ، به عبارت دیگر ، رفتار غیر ورزشکارانه محکوم نیست. همیشه در کتاب های گرامر به صراحت نوشته نشده است ، اما وقتی می بینید آن را می شناسید.

بازی بازاریابی مقاله هیچ تفاوتی ندارد.

در یک مرحله گسترده ، با یک بلوک کد فیلتر ، گوگل صنعت را تحت فشار قرار داد تا زانو بزند. سایت ها از بین رفت. غولها در مسابقه رتبه صفحه قرار گرفتند. چرا ، زیرا بسیاری از بازیکنان غیر ورزشکار بودند. آنها با قوانین نانوشته بازی نمی کردند.

بازاریابی مقاله خود را توضیح می دهد. مقالات اطلاعات را منتقل می کنند. مطالب را مطلع کنید. به معنای وسیع تر ، اطلاعات منتقل شده دانش به اشکال مختلفی از جمله راه حل ها ، حقایق عمومی ، اخبار ، مقایسه ها یا عقیده است. مقالات انتقال محتوای بهبود یافته

نیمی دیگر از این طبقه بندی ، بازاریابی یا تبلیغ محصولات یا ایده هایی با هدف فروش آن محصولات یا ایده ها است. به عبارت دیگر ، اطلاعات برای فروش محصول یا ایده ها استفاده می شود. بازاریابی یک اصطلاح بسیار گسترده تر از یک مقاله است. بازاریابی شامل بهینه سازی موتور جستجو ، انتشار ، لینک برگشت و تاکتیک های دیگر است.

کلمه عملی در بازاریابی مقاله بازاریابی نیست بلکه یک مقاله است. این دوره نوع اصلی بازاریابی را که باید انجام شود تعیین می کند. درک آن دشوار نیست.

در راستای تشبیه فوتبال ، فوتبال را به عنوان یک محصول فکر کنید. ایده این است که محصول را به ترتیب از صفحات به خط هدف از موقعیت یک صفحه منتقل کرده و در آخر فروش انجام دهید.

برخی از بازیکنان تصمیم گرفته اند که مؤلفه بازاریابی مقاله از بازی بازاریابی مقاله ، استفاده از نمایشنامه های اطلاعاتی را برای رسیدن به خط هدف به دقت محروم کند.

یک تیم فوتبال را تصور کنید که قوانین مکتوب و نانوشته را نادیده می گیرد و تصمیم می گیرد که فقط باید توپ را با زور بی رحمانه و بدون افتادن به تصرف درآورد ، آنها از خط دروازه عبور می کنند و انتظار پاداش را دارند. خوشبختانه این اتفاق در فوتبال رخ نمی دهد.

بهبود محتوای کاربر

بازاریابی آنلاین UCO به زودی مستقیماً با بازاریابی موتور جستجو به صورت آنلاین تبدیل به کلمه جدید می شود. در واقع ، شما ممکن است صورتحساب مساوی دریافت کنید. چرا؟

از آنجا که UCO برای یادگیری بسیار ساده تر است ، هیچ کد HTML ویژه ای برای یادگیری وجود ندارد ، هیچ نقشه ای برای ضرب و شتم موتورهای جستجو وجود ندارد ، و هیچ تاکتیکی ابلهانه ای برای رقابت با آن وجود ندارد. این فقط به نویسنده نیاز دارد تا مقالات اطلاع رسانی و مرتبط را برای خوانندگان خود فراهم کند. به زنگ های اضافی ، سوت ها یا فرمول های مخفی مورد نیاز نیست.

این طور نیست که بازاریابی سئو کنار بیفتد. SEO همیشه یک بخش جدایی ناپذیر از روشهای بازاریابی مقاله خواهد بود. با تاکتیک UCO ، شما می توانید مطالب با کیفیت بالا و اطلاعات خوبی را بنویسید. روابط معنایی به طور طبیعی جریان پیدا می کند ، جستجوگر وب اطلاعات خود را دریافت می کند ، و موتورهای جستجو تلاش های شما را با رتبه صفحه یک به یک پاداش می دهند.

هر راهنمای آنلاین برای نوشتن مقاله باید بر SEO و UCO تأکید کند.

به نظر می رسد که من یک سناریوی نوعدوستی را تبلیغ می کنم ، و نه واقعاً ، گوگل در سمت من است. هرچه موتورهای جستجو در الگوریتمهای جستجوی معنایی پیچیده تر می شوند ، تمرکز روی محتوا حاکم تر می شود. آنها هنوز نرسیده اند ، اما در این مسیر حرکت می کنند. آیا گوگل در کنار شماست؟

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه بازاریابی و مارکتینگ کلیک کنید 

این مقالات بصورت سیستمی از جدیدترین پایگاه های مقالات بازاریابی جمع آوری شده است .
مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و اینفوجاب مارکت هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا