بازاریابی

راهنمای شما در مورد نحوه استفاده بیشتر از بازاریابی ویدیویی خود

روندها و نکات بازاریابی محتوای ویدیویی

در چند سال گذشته ، ما شاهد افزایش چشمگیر محتوای ویدئوهای آنلاین هستیم و هیچ نشانه ای از کاهش سرعت وجود ندارد.

اگر واقعاً می خواهید برای بهبود حافظه و افزایش مخاطبین به مخاطبان خود دسترسی پیدا کنید ، از ایجاد یک وب سایت تا ارسال یک عکس کوتاه به یک ایمیل ، یک استراتژی بازاریابی ویدیویی ضروری است.

به گفته Wyzowl ، شرکتی که انیمیشن های متحرک ایجاد می کند ، 83 of از خرده فروشان می گویند که این ویدیو به آنها در تولید سرفصل کمک می کند و 87 say می گویند باعث افزایش ترافیک در بازار شده است. این وب سایت او است.

مزایای دیگر عبارتند از:

 • این برای SEO خوب است. اگر محتوای شما بازدید و اشتراک گذاری داشته باشد ، رتبه بندی جستجوی Google شما می تواند بهبود یابد.
 • زمان بردن. ایجاد یک کلیپ کوتاه اما جذاب بیشتر از نوشتن مقاله یا وبلاگ طول نمی کشد.
 • ارزشش را دارد. ایجاد یک کلیپ کوتاه در مقایسه با آن می تواند گرانتر باشد. تولید آگهی یا وبلاگ
 • جلب توجه می کند. ممکن است مردم از کلمه نوشته شده استفاده کنند ، اما اکثر آنها حداقل یک تصویر جالب جالب ارائه می دهند.

با شروع سال 2020 ، در اینجا سه ​​روند بازاریابی محتوای ویدیویی وجود دارد که می توانید انتظار داشته باشید به جلو حرکت کنید.

 1. فیلم عمودی. زمان آن فرا رسیده است که همه این یادداشت را ببینند که بهتر است یک فیلم افقی بسازید ، فیلم عمودی فرا رسیده است! این امر به این دلیل است که مصرف کنندگان به دنبال چیزهای زیادی در تلفن های بلند هستند.

اینستاگرام و اسنپ چت اولین کسانی بودند که از ویدیوهای مستقل در Stories استفاده کردند و تلویزیون اینستاگرام (IGTV) در رتبه بعدی قرار گرفت.

حتی Netflix از ویدیوهای بازاریابی دیجیتال با کیفیت بالا برای نمایش پیش نمایش استفاده می کند.

 1. پخش زنده. این به آنچه ضبط و ارسال می شود در زمان واقعی اشاره دارد. مردم احساس می کنند که مستقیم و صادقانه صحبت می کنند و پخش مستقیم نیز روشی ارزان برای ایجاد مخاطبین است.

ما بیشتر و بیشتر سیستم عامل های اجتماعی را مشاهده کرده ایم که این برنامه را اجرا می کنند ، از جمله Instagram Live ، Facebook Live ، Twitter Live و LinkedIn برای چند نفر منتخب.

 1. خرید در فیلم. تا کنون به نظر می رسد خرده فروشان پوشاک از این استراتژی استفاده می کنند. نحوه کار: کاربران می توانند روی ستونی روی صفحه (مثلاً دامن روی مدل) کلیک کرده و برای خرید کالا به پیوند هدایت شوند.

یک نظرسنجی اخیر توسط Brightcove نشان داد که 23 of از مشتریان عمومی و 30 of از Millennials پیوندی می خواهند که به آنها امکان خرید مستقیم محصولات را بدهد.

اکنون که ایده ای درباره آنچه در سال 2020 محبوب خواهد شد دارید ، در اینجا چند روش برای وارد کردن آن به کمپین امسال خود آورده شده است.

 1. از صفحات خود استفاده کنید.

مطالعه ای توسط شرکت فناوری بازاریابی Eyeview نشان داد که فیلم ها در صفحات فرود می توانند تبدیل ها را تا 86 درصد افزایش دهند. یک راه خوب برای افزایش رتبه بندی جستجو ، زیرا الگوریتم گوگل همیشه وب سایت هایی با این نوع محتوا را رتبه بندی می کند.

مزایای دیگر: می تواند منجر به اشتراک اجتماعی بیشتر ، ایجاد اعتماد و انگیزه و کاهش میزان تشدید شود.

Shopify یک مونتاژ نام تجاری الهام بخش ایجاد کرده است که در وب سایت آنها قرار دارد. این توضیح می دهد که آنها چه کار می کنند ، مشتریان مختلف را برجسته می کند و نشان می دهد که آنها در حال حاضر از یک میلیون شرکت پشتیبانی می کنند.

 1. وبلاگ ها و مقالات.

آیا می دانید که پست وبلاگ می تواند به اندازه یک صفحه فرود ارزش داشته باشد؟ به جای فیلم نوشتن پست های خود (یا انجام هر دو) ، به فیلمبرداری فکر کنید و به راحتی عدم کفایت این اطلاعات را برای بازدیدکنندگان بیشتر افزایش داده اید.

Moz ، که از مرجع سئو محسوب می شود ، دریافت که نمایش کلیپ های حاوی تصاویر وبلاگ و مقالات 3 برابر افزایش یافته است.

یکی از مشتریان ما ، موسسه بازیابی مالی ، از آن در یک وبلاگ برای بیان داستان استفاده می کند.

 1. ایمیل ها و خبرنامه ها.

فیلم های بازاریابی دیجیتالی که ایجاد می کنید به اهداف و مقاصد شما بستگی دارد. به عنوان مثال ، آیا محصول جدید ، رویداد یا آموزشی را اعلام می کنید که می خواهید مردم در آن ثبت نام کنند؟

همچنین می توانید از ایمیل برای ارائه عکس های طولانی تر در وب سایت خود به افراد استفاده کنید. وقتی تصمیم گرفتید که قرار است چه کاری انجام دهید ، می توانید عکاسی را شروع کنید.

مواردی که باید به آن توجه کنید: بیش از 30 سرویس گیرنده اصلی ایمیل از جمله Microsoft Outlook ، Gmail ، Yahoo Mail و Apple Mail وجود دارد. برخی از آنها از الزام استفاده از کلیپ ها در ایمیل پشتیبانی نمی کنند.

بسیاری از سرویس های رایانامه رایانامه مانند AWeber و MailChimp با ضبط و پیوند دادن تصویر به محتوای اصلی ، به اشتراک گذاری هر ویدئویی که دارید آسان می کنند.

به این ترتیب ، کاربران می توانند به سادگی تصویر را در ایمیل کلیک کرده و به کلیپ شما مراجعه کنند. می خواهید بیشتر بیاموزید؟ خبرنامه های ایمیلی که ارائه می دهیم را بررسی کنید.

 1. بسترهای رسانه های اجتماعی

یک استراتژی قوی برای رسانه های اجتماعی مورد نیاز است و شما فقط باید به فیدهای فیس بوک ، توییتر ، اینستاگرام یا LinkedIn خود (و البته YouTube و Pinterest) نگاه کنید تا ببینید که چقدر ویدئو نقش مهمی برای تجارت شما دارد.

برخی از ویژگی هایی که می توانید برای رسانه های اجتماعی عکاسی کنید عبارتند از:

 • دستورالعمل نحوه انجام

 • پرسش و پاسخ

 • چشم اندازی در پشت صحنه

 • مناسبت ها

 • گفتگو

 • صندوق پستی (اگر محصول فیزیکی دارید)

مهم است که به خاطر داشته باشید که هر بستر رسانه های اجتماعی قوانین مربوط به طول عمر ویدئوهای دیجیتال را دارد. در اینجا یک نکته سریع وجود دارد:

 • فیس بوک حداکثر 240 دقیقه به شما اجازه می دهد (اگرچه ممکن است مایل به استفاده از آن زمان نباشید) ،

 • توییتر 2 دقیقه و 20 ثانیه به شما فرصت می دهد.

 • اینستاگرام به عنوان یک پست به شما یک دقیقه ، 15 ثانیه به عنوان استوری و 1 ساعت به صورت زنده به صورت ویدیویی یا IGTV به شما زمان می دهد.

 • لینکدین 10 دقیقه محدودیت دارد.

 • اسنپ ​​چت 10 ثانیه زمان می دهد.

مطمئن شوید که ویدئوهای شما برای بسترهای رسانه های اجتماعی به روز شده اند. به عنوان مثال ، بینندگان در اینستاگرام انتظار چیزی متفاوت از توییتر دارند.

ما نمی توانیم هر استراتژی محتوای ویدئویی یا بازاریابی موجود را پوشش دهیم ، اما امیدوارم ایده ای در مورد نحوه استفاده از این ابزار ارزشمند در سال 2020 به شما داده باشم.

به یاد داشته باشید: هر آنچه را که ایجاد کنید یا بفروشید فقط یک موضوع روایت است. وقت آن رسیده که دقیق ترین و جالب ترین داستان هایی را که می توانید در مورد محصول یا خدمات خود بیان کنید!

و اگر کسب و کار شما در بازاریابی رسانه های اجتماعی به کمک نیاز دارد ، بهتر است یک ارائه دهنده خدمات ماهر پیدا کنید که تفاوت های ظریف کانال های اجتماعی مختلف را درک کند و برای هر کدام بهتر کار کند.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا