بازاریابی

راهنمای شما برای بازاریابی پولی در طول COVID-19

استراتژی های مفید تبلیغات تبلیغاتی پولی

اگر از خود می پرسیدید که COVID-19 چه تاثیری بر استراتژی های تبلیغاتی پرداخت شده شما دارد ، شما تنها نیستید! پاسخ: مثبت و منفی.

از طرف دیگر ، مردم بیشتر در خانه زندگی می کنند و تقریباً همه کارها را بصورت آنلاین انجام می دهند. اما بسیاری از مردم هزینه های خود را کاهش می دهند زیرا شغل خود را از دست داده اند یا در تلاشند مقداری پس انداز کنند تا خانواده های خود را از این بیماری همه گیر خارج کنند.

و در حالی که برخی از شرکت ها در این مدت افزایش بازدید را تجربه می کنند ، برخی دیگر با محصولات یا خدمات ناخواسته فشار فجیعی از ترافیک را تجربه می کنند یا مجبور به مکث یا توقف کامل فعالیت های خود هستند. Influencer Marketing Hub گزارش می دهد که 69٪ از 237 مارک مورد بررسی انتظار کاهش هزینه تبلیغات در سال 2020 را دارند.

من قبلاً در مورد اهمیت تمرکز بر پاسخگویی به نیازها و خواسته های مخاطبان هدف شما صحبت کردم. این بدان معنی است که نگاه دقیق به آنچه می توانید در طول بحران COVID-19 به مردم پیشنهاد دهید – چه به عنوان یک مالک مشاغل کوچک یا به عنوان عضوی از انجمن.

این بار ، من نکاتی درباره مدیریت PPC در طی ویروس کرونا را به اشتراک می گذارم. PPC مخفف تبلیغات پرداخت به ازای هر کلیک است که به عنوان ترافیک غیر آلی نیز شناخته می شود. (ترافیک ارگانیک از فناوری های SEO پرداخت نشده ناشی می شود.)

بسته به مشاغل کوچک خود ، می توانید تبلیغات پولی را در:

  • Google Ads / نمایش تبلیغات در Google Display Network

  • سایت شبکه های اجتماعی فیس بوک

  • اینستاگرام

  • توییتر

  • YouTube (و قرارگیری تبلیغات درون ویدیویی)

  • لینک شده

3 مرحله برای شروع با بازاریابی پرداخت در طول COVID-19

حتی اگر در حال حاضر یک کمپین تبلیغاتی اجرا می کنید ، مهم است که به کلمات کلیدی و نسخه تبلیغاتی آن نگاه کنید. آیا تا آنجا که می تواند موثر باشد؟

صرف اینکه افراد فاصله بین اجتماعی را تمرین می کنند به این معنی نیست که آنها به طور فعال در جستجوی آنلاین یا خرید آنلاین نیستند. با این حال ، ممکن است نسخه تبلیغاتی که قبلاً استفاده کرده اید مورد پسند مخاطبان شما قرار نگیرد و اکنون آنها را آزرده خاطر کنید.

1. کلمات کلیدی خود را جستجو کنید.

همیشه لازم است که در مورد کلمات کلیدی خود تحقیق کنید ، خصوصاً اکنون! شما می خواهید به رفتار خرید مخاطبان خود در رابطه با COVID-19 توجه کنید.

ممکن است تعجب کنید اگر بدانید که یک کلمه کلیدی طرحی جدید برای جستجو وجود دارد یا اینکه مشتریان شما از عبارتی متفاوت از آنچه شما انتظار داشتید استفاده می کنند.

همچنین در کسب و کار خود به دنبال فرصت های کلمات کلیدی در موضوعاتی مانند:

  • کار / تحصیل از خانه

  • خدمات پخش

  • محصولات / خدمات بهداشتی

  • ابزار های ارتباطی

تعدادی ابزار تحقیق درباره کلمات کلیدی وجود دارد ، یا می توانید یک شرکت حرفه ای SEO / SEM استخدام کنید تا از تحقیقات کلمات کلیدی گرفته تا گزارش داده ها ، مسئولیت رسیدگی را به عهده بگیرد.

2. در ارزش پیشنهادی خود تجدید نظر کنید.

بسیاری از کارآفرینان در حال به روزرسانی ارزش پیشنهادی خود برای ارائه خدمات بهتر به مشتریان خود هستند.

شما می توانید جذابیت تبلیغات خود را افزایش دهید و افراد بیشتری را ترغیب کنید که روی پیشنهادهای ارزشمند مربوطه کلیک کنند ، چه این حمل و نقل رایگان باشد ، چه گزینه های ارسال خانه یا یک تخفیف برای مدت زمان محدود – فقط مطمئن شوید که از اضطراب یا ترس از بیماری همه گیر برای فروش استفاده نمی کنید.

3. کلمات کلیدی منفی خود را مرور کنید.

وقتی می خواهید اطمینان حاصل کنید که تبلیغ شما برای یک کلمه کلیدی خاص نشان داده نمی شود ، می توانید از کلمات کلیدی منفی استفاده کنید. با این کار در ازای کلیک های از دست رفته شما صرفه جویی می شود و تبلیغات شما بیشتر مرتبط می شود و این باعث افزایش نمره کیفیت شما (که CPC شما را کاهش می دهد) می شود.

ممکن است بخواهید برخی از کلمات کلیدی مربوط به خدمات شخصی را به کلمات کلیدی منفی اختصاص دهید تا هزینه کلیک در مورد مواردی را که در حال حاضر به مشتریان خود نشان نمی دهید پرداخت نکنید.

همچنین می توانید مشخص کنید جایی که تبلیغ شما ظاهر می شود به عنوان مثال ، ممکن است در این مدت حساس مایل باشید تبلیغ شما در کنار محتوای مربوط به COVID-19 نشان داده نشود.

با این حال ، از آنجا که عناصر COVID-19 زیادی در آن وجود دارد ، شما ممکن است با این کار به شدت نام تجاری خود را محدود کنید. طبق گزارشی که اخیراً توسط Integral Ad Science منتشر شده است ، 78٪ از افراد مورد بررسی تبلیغات عمومی در نزدیکی محتوای ویروس کرونا را امری بد نمی دانند.

بنابراین ، شما باید بر اساس آنچه می فروشید و نحوه قرارگیری تبلیغات خود ، از قضاوت خود در این باره استفاده کنید.

~~~~~~~~~

بخوانید: “4 استراتژی بازاریابی برای بحران COVID-19” در وب سایت ما:

از برقراری ارتباط در روابط ما تا راه اندازی مشاغل کوچک ، COVID-19 نحوه زندگی ، کار و معاشرت را تغییر داده است. احساس خوشبختی می کنم که من و خانواده ام بسیار سالم و ایمن هستیم و سعی می کنم در همه این موارد فرصت های مثبتی پیدا کنم.

در حالی که ما برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا به جداسازی خود ادامه می دهیم ، من می خواستم 4 استراتژی بازاریابی را به شما پیشنهاد دهم تا در نظر بگیرم تا به شما کمک کنند تا تجارت خود را به راحتی و با موفقیت ادامه دهید.

~~~~~~~~

چرا به استراتژی های تبلیغات کوتاه مدت و بلند مدت نیاز دارید

مطمئناً شما باید بر زمان حال و چگونگی پیشرفت بهتر کسب و کار کوچک خود در حال حاضر تمرکز کنید. اما هنگامی که در طی COVID-19 به فضای بازاریابی پرداخت شده می پردازید ، آینده خود را فراموش نکنید!

از مواردی که اکنون یاد می گیرید برای هدایت تصمیمات خود استفاده کنید. به داده های کلمه کلیدی خود نگاه کنید: چه چیزی در مشتریان شما ایجاد می شود؟ چه چیزی ترافیک نمی گیرد؟

ممکن است متوجه شوید که پس از اتمام COVID-19 می توانید با استراتژی های مشابه تبلیغات تبلیغاتی پولی ادامه دهید و / یا ممکن است متوجه شوید که باید بادبان های خود را به طور قابل توجهی تنظیم کنید.

فکر خوبی است که فکر کنید چقدر تجارت کوچک شما از این بیماری همه گیر خارج می شود ، تا آنجا که به نظر می رسد. یک طرح تبلیغاتی ایجاد کنید همین الان بنابراین شما دیگر در جاده تردید نمی کنید.

مطمئناً ، ممکن است تغییر کند و ممکن است مجبور شوید دوباره تمرکز کنید ، اما حداقل شما یک پایه بازاریابی برای پیشرفت دارید.

گرچه ممکن است اعلام در حین ویروس کرونا ویروس چیزی غیر از “تجارت به طور معمول” نباشد ، بسیار مهم است که شما ابزار لازم را برای مقابله مستقیم با این چالش جدید داشته باشید. کارآفرینانی که با پایان یافتن همه اینها موفق خواهند شد ، آنهایی هستند که ناشناخته را پذیرفته و ادامه داده اند!

امیدوارم همه منابع Coronavirus من ، از جمله این نکات برای تبلیغات در طول COVID-19 ، به شما کمک کرده باشند. من در هفته های آینده به ارسال مطالب مرتبط ادامه خواهم داد. مراقب خودت باش!

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه بازاریابی و مارکتینگ کلیک کنید 

این مقالات بصورت سیستمی از جدیدترین پایگاه های مقالات بازاریابی جمع آوری شده است .
مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و اینفوجاب مارکت هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا