بازاریابی اینترنتی

راهنمای سریع شما در ایجاد و فروش محصولات اطلاعاتی

شروع شغلی که محصولات اطلاعاتی را ایجاد و به فروش می رساند کار ساده ای نیست. شما باید تمام جنبه های محصول خود را از جمع آوری داده ها گرفته تا فروش و مدیریت در نظر بگیرید.

این مقاله به عنوان راهنمای شما در خدمت شما خواهد بود تا شما را در تمام مراحل اصلی ایجاد و فروش این محصولات راهنمایی کند. این به شما کمک می کند به خصوص اگر کارهایی را از ابتدا انجام دهید.

محصول اطلاعات خود را طبقه بندی کنید

اولین تصمیمی که شما باید بگیرید این است که نوع کالایی را که می خواهید تولید کنید تعیین کنید. انواع مختلفی از محصولات اطلاعاتی وجود دارد. در زیر لیستی از محبوب ترین محصولات اطلاعاتی موجود است. فقط یکی را انتخاب کنید که متناسب با سبک یا اولویت شما باشد. شما باید منابع و منابع خود را در نظر بگیرید.

 1. کتابهای الکترونیکی
 2. آموزش تصویری
 3. آموزش های صوتی
 4. سایت های عضویت
 5. آموزش زنده
 6. بسته های سی دی و دی وی دی
 7. نرم افزار

ارزش محصول اطلاعات خود را افزایش دهید

مهمترین جنبه محصول اطلاعات شما ارزش آن برای مشتریان یا چشم انداز شما است. محصول اطلاعات شما باید نیازها ، الزامات و خواسته های بازار هدف شما را برآورده سازد. این نیز باید مرتبط و به موقع باشد تا بتوانید از سود طولانی مدت اطمینان حاصل کنید.

در اینجا روش هایی برای افزایش ارزش محصول اطلاعات شما ارائه شده است. در تحقیقات خود ، سؤالاتی را در مورد اینکه مردم نسبت به محصول شما چه احساسی دارند ، بپرسید. همچنین می توانید بدانید که قیمت معقول آنها برای این محصول هزینه ای را می پردازد و انتظارات احتمالی که مشتریان هنگام خرید به آنها می رسند وجود دارد.

 1. تحقیقات انجمن – انجمن ها به دنبال طاقچه هستند. این بدان معنی است که شما به احتمال زیاد می توانید از افرادی که متعلق به طاقچه هدف شما هستند اطلاعات و نظرات خود را بدست آورید.
 2. تحقیقات رسانه های اجتماعی – با استفاده از رسانه های اجتماعی ، نتایج تحقیقات شما متنوع خواهد بود. با این حال ، شما می توانید از آن استفاده کنید ، به ویژه اگر بازار هدف شما در رسانه های اجتماعی و رسانه های آنلاین قرار دارد.
 3. تحقیقات بازار – انجام این تحقیق برای شما مؤثرتر خواهد بود. این هدف به بازار هدف خاص شما تبدیل شده و سؤالات مفصل مربوط به محصول شما را می پرسد.
 4. لیست های نظرسنجی – نقشه برداری آثار مشابه با تحقیقات بازار است. مشاغل آنلاین امروزه ترجیح می دهند از این سرویس استفاده کنند زیرا این اطلاعات با کمک یک شخص ثالث نقشه برداری آسان تر می شود.

انتخاب روش ها و منابع

توسعه محصول اطلاعات می تواند مالیات بخشد ، بخصوص اگر در هنگام سازماندهی و جمع آوری اطلاعات خود از روش یا روش سیستماتیک استفاده نکنید. در اینجا روشهای متداولی وجود دارد که اگر قبلاً آن را ندارید می توانید از آنها استفاده کنید.

 1. سازماندهی اطلاعات با استفاده از تکنیک dump-brain. – اگر از قبل در مورد این موضوع آگاهی داشته باشید ، این راه به ویژه خوب عمل می کند. برای سهولت در روند ، ممکن است نیاز داشته باشید به برنامه های نقشه برداری ذهن مانند Mindmanager یا Freemind اعتماد کنید.
 2. استخدام یا مصاحبه با یک متخصص یا مسئول در مورد موضوع مورد نظر. – بعضی اوقات ، بهترین منبع ، یک متخصص یا مرجع در مورد موضوع است. برای جمع آوری اطلاعات قابل اعتماد با آنها مصاحبه کنید.
 3. ما درباره دانش خودمان در مورد موضوع بحث کردیم. – ساده ترین روش این است که شما خودتان متخصص یا مرجعی باشید.
 4. یک نویسنده سایه استخدام کنید تا برای شما بنویسد. – بیشتر نویسندگان ارواح تحقیقات خود را انجام می دهند. با این کار کارهای جمع آوری اطلاعات شما کاهش می یابد.

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه بازاریابی اینترنتی کلیک کنید 

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و بانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا