عمومیکسب و کار های برتر ایجی مارکت

راهنمای انتخاب کیف برای افراد چاق

یکی از لوازمی که می تواند تأثیر شگفت انگیزی در استایل خانم ها بگذارد، کیف است. کیف به عنوان یک اکسسوری به حساب آمده و می توان از مدل های مختلف آن در مجالس و مکان های مختلف استفاده کرد. مدل کیف ها باید از نظر ظاهری، قد و اندام شما تناسب داشته باشد.

در غیر این صورت می تواند تأثیر منفی بر استایل گذاشته و جلوه لباس و تیپ شما را کم کند. از این رو بر آن شدیم تا در این مقاله در مورد کیف مناسب برای اندام های مختلف به ویژه انتخاب کیف زنانه متناسب با فرم اندام صحبت کرده و شما را با ویژگی های کیف مناسب با قد و ظاهر افراد، آشنا کنیم.

انتخاب کیف متناسب با هیکل

خانم ها هیکل های متفاوتی دارند، برخی از آن دارای هیکلی ورزشکاری و یا چارشانه بوده ولی برخی دیگر دارای وزن زیادی هستند. به همین دلیل نیز نمی توان گفت که تمامی خانم ها با هیکل های مختلف می توانند از هر نوع کیفی که دوست دارند استفاده کنند.

با این که اغلب بانوان به این موضوع توجهی ندارند؛ اما اگر متوجه شوند که کیفی که در دست دارند چه تأثیری بر ظاهر آنها می گذارد، قطعاً در انتخاب های خود تجدید نظر خواهند کرد. برای انتخاب کیف زنانه متناسب با فرم اندام خود، باید به فرم اندام خود توجه نموده و بر اساس آن، انتخاب کنید.

کیف مناسب برای افراد چاق

اگر جزو افرادی هستید که اضافه وزن دارید و دارای سایز بزرگی می باشید، توصیه می کنیم از کیف های بزرگ استفاده کنید. کیف های کوچک دستی به هیچ عنوان برای شما مناسب نیستند. سعی کنید کیفی که انتخاب می کنید دارای رنگ روشنی بوده و طرح دار باشد.

در مهمانی ها نیز می توانید از کیف های دستی بزرگ استفاده کنید. با انتخاب از میان می توانید هم در مهمانی ها آن را به راحتی با خود حمل کنید و هم استایل خود را زیباتر نشان دهید.

کیف زنانه متناسب با فرم اندام سیبی شکل

برخی خانم ها، هیکلی شبیه به سیب دارند. به این معنا که قسمت بالاتنه آنها پرتر از پایین تنه است. این خانم ها نباید از کیف های کوچک با دسته های کوتاه استفاده کنند. شما باید از کیف هایی استفاده کنید که دارای بند بلندی باشند. به این طریق می توانید توجه دیگران را از قسمت سرشانه ها بگیرید. در ضمن استفاده از کیف هایی که از آرنج آویزان می شوند نیز می تواند گزینه ایده آلی باشد.

کیف مناسب برای اندام های ورزشکاری

در معرفی کیف مناسب برای اندام های مختلف، سراغ خانم هایی با هیکل ورزشکاری می رویم. این خانم ها دارای بدنی زاویه دار و برش خورده هستند. استفاده از کیف های زاویه دار نظیر کیف های مربعی، مستطیلی و..، برای این خانم ها اصلاً مناسب نخواهد بود.

اگر شما هم جزو بانوانی هستید که بدن ورزشکاری دارید توصیه می کنیم از کیف های گرد و بیضی شکل استفاده کنید. در صورتی که کیف خود را از میان مدل های زاویه دار انتخاب کنید، مردم به چشم یک شخصیت خشک و بی روح به شما نگاه خواهند کرد. این در حالی است که کیف ها و کوله های گرد می تواند استایل شما را به خوبی به رخ بکشد. انواع کیف چرم با شکل گرد که دارای طرح و رنگ های جذابی هستند می توانند گزینه خوبی برای خرید شما باشند.

انتخاب کیف زنانه متناسب با قد

یکی دیگر از پارامترهایی که در انتخاب کیف باید به آن توجه کرد، قد فرد است. افراد با قد مختلف باید از کیف های متفاوتی استفاده کنند. مثلاً خانم هایی که قد کوتاهی دارند باید از کیف هایی استفاده کنند که قد آنها را بلندتر از حد واقعی نشان دهد.

یا خانم هایی که قد بلند هستند نباید از کیف هایی استفاده کنند که قد آنها را بلندتر کرده و استایل نامناسبی را برای آنها رقم بزند. انتخاب کیف متناسب با قد می تواند تأثیر بسیار خوبی بر ظاهر شما گذاشته و اندام شما را جذاب تر کند.

مدل کیف برای زنان قد بلند و لاغر

اگر جزو آن دسته از خانم هایی هستید که دارای قد بلند و اندام لاغری هستید، باید به شما بگوییم که دستتان در انتخاب هر نوع کیفی کاملاً باز است. شما می توانید متناسب با محلی که قرار است در آن حضور پیدا کنید و یا لباسی که پوشیده اید، از کیف هایی با فرم و اندازه های مختلف استفاده کنید. شما می توانید از کوله پشتی، کیف های دوشی و دستی استفاده کنید.

فقط نکته ای که در این مورد وجود دارد این است که اگر قدتان بلندتر است برای این که کشیده تر دیده نشوید، تا حد ممکن از کیف های خیلی کوچک استفاده نکنید.

مدل کیف برای زنان قد کوتاه

بانوانی که دارای قد کوتاهی هستند و جثه ریزی دارند باید در انتخاب کیف خود، کمی دقت داشته باشند. البته این به معنای محدودیت در انتخاب کیف نیست، بلکه آنها هم می توانند کیف های شیک و زیبایی را در دست گرفته و در محیط های مختلف حضور داشته باشند. به این افراد توصیه می کنیم که از برداشتن کیف های بزرگ خودداری کنند.

استفاده از این کیف ها باعث می شود قدتان از حد واقعی هم کوتاه تر دیده شود. از کیف هایی با اندازه کوچک استفاده کنید. می توانید رنگ و طرح آن را متناسب با سلیقه خود انتخاب کنید. اگر کیف شما از نوع دستی است باید به توجه کنید. نباید کیف را به طریقی در دست بگیرید که زنجیر و بند آن پایین تر از لگن شما باشد، زیرا با این کار، قدتان کوتاه تر دیده می شود.

کلام آخر

برای انتخاب کیف مورد نظر چهارشنبه 31 می 23 | 22:28

بهترین کیف برای افراد چاق

فرم بدنی افراد برای داشتن آراسته بودن و داشتن استایلی زیبا بسیار مهم است. در برخی اوقات ممکن است لباس، کیف و کفش را از بازار برای خود خریداری کنید اما عدم توجه به اندامی که دارید باعث شده تا استایل شما چندان زیبا به نظر نرسد. این در حالیست که می توانید با ساده ترین لباس با توجه به تیپ بدنی که دارید، جذاب تر از همیشه به نظر برسید.

کیف نیز به عنوان یک اکسسوری ثابت و مهم در استایل خانم ها حتما باید به توجه به فرم بدنی خانوم ها انتخاب شود. در غیر این صورت تاثیرات منفی را در تیپ آن ها خواهد داشت. در این مطلب از سایت    قصد داریم تا در مورد کیف مناسب برای افراد چاق توضیح دهیم.

هر تیپ بدنی استایل مخصوص به خود را دارد. برای خرید هر مدل لباس و اکسسوری لازم است تا اندام خود را اولین و مهم ترین فاکتور در نظر بگیرید. این گونه موفق خواهید بود تا استایل جذاب و مناسب با اندام خود را داشته باشید. افراد چاق معمولا حساسیت بیشتری برای استایل کردن دارند. زیرا به دنبال لباس ها و کیف هایی هستند که آن ها را کشیده تر و لاغرتر نشان دهد.

انتخاب کیف زنانه مناسب برای افراد چاق

چاقی یا لاغری دو ویژگی مجزا و متفاوت است. اما باید این موضوع را بیان کنیم که همه افراد لاغر یا همه افراد چاق تیپ بدنی شبیه بهم نداشته و ممکن تفاوت های زیادی در فرم بدن با یکدیگر داشته باشند. به طور مثال ممکن است برخی افراد چاق قد کوتاهی داشته و عده دیگر نیز قد بلندی داشته باشند.

یا این که بعضی از خانوم ها بیشتر در پایین تنه چاق بوده و تعداد دیگری در بالاتنه بیشتر چاق هستند. بنابراین می توان نتیجه گرفت که برای انتخاب کیف مناسب برای افراد چاق توجه به این موارد بسیار مهم و تاثیرگذاز است.

شاید تصور کنید که انتخاب کیف برای شمایی که اضافه وزن دارید سخت باشد. اما بایستی بگوییم که این کار بسیار راحت بوده به شرطی که بتوانید ویژگی های اندام خود را شناسایی کنید. برای انتخاب کیفی مناسب برای کسانی که چاق هستند بهتر است به موارد زیر توجه کنید:

  • قد
  • دور سینه
  • دور شکم
  • دور باسن
  • اندازه دور ران

بعد از بررسی این موارد باید به دنبال بهترین کیف برای استایل خود باشید. در ادامه توضیحاتی را بیان می کنیم که با توجه به آن ها می توانید بهترین کیف زنانه را برای خود انتخاب کنید.

بهترین کیف برای افراد چاق با قد کوتاه

خانم هایی که قد کوتاهی که دارند با میزان کمی اضافه وزن نیز نسبت به افراد قد بلند، چاق تر دیده می شوند. لازم است بدانید برای خانوم های چاق و قد کوتاه کیف های بزرگ به هیچ وجه انتخاب مناسبی نخواهند بود. بهترین کیف برای این افراد مدل های دستی و دوشی است.

البته که برای خرید کیف دوشی باید توجه داشته باشید که بلندی آن ها مناسب باشد. به طور که از باسن پایین تر قرار نگیرد. همچنین ابعاد کیف نیز باید متوسط باشد. در خصوص انتخاب رنگ نیز بهتر است تناسب را با رنگ لباس ها رعایت کنید.

انتخاب کیف زنانه برای افراد قد بلند چاق

این افراد نباید اصلا به سراغ کیف های با سایز کوچک همانند مینی بگ ها بروند. برای خانوم های چاق قد بلند بهترین مدل ها کیف های بند بلند مستطیلی یا مربعی هستند. تنها زمانی می توانید از کیف های نسبتا کوچک استفاده کنید که استایل مجلسی داشته باشید. کیف های دایره ای نیز برای افراد قد بلند با بدن چاق به هیچ وجه مناسب نیستند.

کیف برای افرادی که بالاتنه بزرگی دارند!

کیف های زنانه دوشی، بند کوتاه و یک طرفه برای افرادی که بالاتنه بزرگی دارند اصلا مناسب نیست. بهترین کیف برای چنین افرادی کیف های دوشی بند بلند یا کیف های دستی در اندازه متوسط است. برای ایجاد تناسب میان بالا تنه و پایین تنه بهتر است کیف های مربعی یا مستطیلی در استایل خانوم ها استفاده شود.

کیف برای افراد با پایین تنه چاق

لازم است تا توجه افراد را نسبت به بخشی از بدن که بیشتر به چشم می آید، کمتر کنید. برای خانوم هایی که پایین تنه چاقی دارند نباید از کیف های بند بلند استفاده کرد. بهتر است این افراد برای خرید کیف زنانه به سراغ مدل های دوشی بروند که ارتفاع آن ها روی بالاتنه محدود می شود. این افراد نباید به سراغ کیف هایی بروند که روی باسن قرار می گیرند.

نتیجه گیری

این که چه کیفی برای خانوم های چاق مناسب است به عواملی نظیر فرم بالاتنه، پایین تنه، قد و … بستگی دارد. در این مطلب سعی کردیم به طور کامل برای خرید کیف زنانه برای افراد چاق نکات مفیدی را ارائه دهیم. در صورتی که به دنبال کیف های متنوع با قیمت مناسب هستید، می توانید به فروشگاه منصف لند سر بزنید.

برااگر دوست دارید که همیشه ظاهری آراسته و زیبا داشته باشید فقط نباید به فکر لباس، مانتو یا شال و روسری هایی باشید که یا رنگ ها به چهره شما بیاید و یا با تیپی که انتخاب کرده اید همخوانی داشته باشد. بلکه باید برای هم دقت زیادی به خرج دهید.
شما باید برای انتخاب کیف مناسبی که می خواهید در استایل های مختلف از آن ها استفاده کنید ابعاد و آناتومی اندامی خود را هم در نظر داشته باشید.

دکمه بازگشت به بالا