بازاریابی

راهنمای استخدام یک ارائه دهنده SEO

اگر مشاغل شما حاوی م componentsلفه های آنلاین (مانند وب سایت) باشد ، SEO برای موفقیت مستمر کسب و کار شما حیاتی است. شما ممکن است گرانترین وب سایت را در صنعت خود داشته باشید ، اما بدون مراجعه به وب سایت (بازدید کننده) از آن وب سایت ، اساساً بی فایده است. شما نه تنها به ترافیک بلکه به ترافیک هدفمند نیاز دارید. یک سرویس SEO با کیفیت خوب می تواند ترافیک وب سازگار و مرتبط را به وب سایت (های) شما ارائه دهد. این راهنما به شما این امکان را می دهد که به عنوان یک فرد بی تجربه ، ارائه دهندگان SEO خوب و بد را از یکدیگر تشخیص دهید. هر دو مورد زیاد است ، این راهنما به شما کمک می کند تا بهترین را پیدا کنید.

سئو باید به روشی م inثر در دستیابی به اهداف سئو و ارائه کلیه حضور پراهمیت مهم در شبکه جهانی وب پیاده سازی شود.

در زمینه توسعه موفقیت آمیز استراتژی های رشد و توسعه ، سئو با کیفیت بالا یک سرمایه گذاری مهم است.

اجرای بی نتیجه سئو ، تلاش های شما در زمینه سئو را کاملاً بی نتیجه و اتلاف پول می کند.

6 نکته ای که باید قبل از استخدام یک ارائه دهنده خدمات SEO بدانید و درک کنید:

1) استخدام یک ارائه دهنده SEO باید به عنوان سرمایه گذاری در تجارت شما تلقی شود. این نباید به عنوان یک هزینه کسب و کار ، بلکه یک استراتژی کسب و کار و یک روش موثر برای تقویت حضور تجاری شما در بخش کسب و کار شما تلقی شود. سعی کنید جستجوی خود را به قصد “خرید مقداری سئو” شروع نکنید. به جای استخدام کارمندی که تجارت شما و اهداف آنلاین آن را درک کرده و از آن مراقبت می کند ، باید به عنوان استخدام یک ارائه دهنده خدمات SEO در نظر گرفته شود.

2) اولین صفحه Google (یا هر موتور جستجو) همه چیز است. تعداد کمی از افراد دیگر به صفحه دوم نتایج جستجو می روند. گوگل در موتور جستجو بودن بسیار ماهر است که مردم کورکورانه به توانایی گوگل در ارائه مرتبط ترین نتایج در صفحه اول اعتماد دارند. فکر کنید چند بار کلیک کنید تا به صفحه دوم بروید. این بدان معناست که اگر کار شما در صفحه اول نباشد ، مانند هرجای دیگر خوب خواهد بود. موقعیت های بالای صفحه اول بیشترین کلیک را دارند که با پیشروی به پایین صفحه کاهش می یابد.

3) کلمات کلیدی “بزرگ” همه چیز نیستند. بهتر است در صفحه اول با چند کلمه کلیدی کوچکتر باشید ، نه اینکه سعی کنید برای کلمات کلیدی بزرگتر رتبه بندی کنید و اصلا در صفحه اول نباشید. به عنوان مثال ، ممکن است یک شرکت حسابداری در پرستون برای کلمه کلیدی بسیار رقابتی “حسابدار” رتبه بندی نشود (مگر اینکه بودجه SEO زیادی داشته باشد و زمان انتظار برای رتبه بندی داشته باشد). اما می توان همین رتبه بندی تجاری را برای کلمه کلیدی “Preston، CPA” بسیار بالا تصور کرد. یک ارائه دهنده سئو خوب باید به دنبال کلمات کلیدی باشد که کسب و کار شما بتواند آنها را واقعاً در صفحه اول رتبه بندی کند و همچنین کلمات کلیدی که دارای حجم جستجوی کافی هستند تا ارزش کسب و کار شما برای رتبه بندی را داشته باشد.

4) سئو در واقع شکست دادن رقابت شماست. هیچ تضمینی از طرف موتورهای جستجو وجود ندارد که اگر کارهای خاصی انجام دهید در صفحه اول گوگل خواهید بود. به بیان ساده ، SEO به این شکل عمل می کند:

موتورهای جستجو دارای قراردادهای خاص خود هستند. سایتهایی که با دادن آنچه موتورهای جستجو می خواهند مطابقت داشته باشند ، خود را در دستیابی به رتبه بندی بهتر موتور جستجو می یابند. تنها چیزی که بین شما و رتبه های اول در رتبه بندی جستجو قرار دارد رقبای شما هستند. نه رقبای تجاری واقعی بلکه رقبای آنلاین شما. وب سایت هایی که در حال حاضر موقعیت های برتر موتورهای جستجو را برای کلمات کلیدی مورد نظر شما دارند ، رقبای آنلاین شما هستند و شما باید آنها را از همان موقعیت های برتر شکست دهید. رتبه بندی برخی از کلمات کلیدی آسان خواهد بود ، در حالی که دیگران دشوارتر هستند. تنها رقابت آنلاین است که تعیین می کند برای هر کلمه کلیدی فردی چگونه خواهد بود. یک ارائه دهنده SEO خوب رقابت هر یک از کلمات کلیدی شما را جستجو می کند. سپس ، پس از شناسایی موثرترین کلمات کلیدی برای تجارت خود ، آنها را مطابق نکته شماره سه بالا پیاده سازی کنید.

5) سئو داخلی و خارج از صفحه.

بهینه سازی موتور جستجو علمی پیچیده و در حال پیشرفت است ، اما برای یک مصاحبه هوشمند با یک ارائه دهنده بالقوه SEO ، باید بدانید که دو نوع اصلی SEO وجود دارد.

SEO در صفحه مربوط به عواملی است که در وب سایت شما تأثیر می گذارد (کلمات کلیدی ، قابلیت استفاده ، عنوان صفحه ها ، پیوندهای خروجی ، پیوندهای داخلی و غیره).

سئو خارج از صفحه عواملی است که مستقیماً به موارد خارج از وب سایت شما مربوط می شود و بر سئوی وب سایت تأثیر می گذارد ، مانند لینک دادن ، نقل قول ها ، اشتراک گذاری اجتماعی و غیره.

ارائه دهندگان سئو می توانند به راحتی در سئوی خارج از صفحه کار کنند ، اما اگر مایل نیستید سئو داخلی خود را تغییر دهید ، طبق توصیه های آنها ، نمی توانید آنها را به دلیل عدم نتیجه سرزنش کنید. یک ارائه دهنده سئو خوب وب سایت شما را بررسی می کند و گزارش سئو در صفحه و نحوه بهبود آن را ارائه می دهد. شما باید از طراح وب خود بخواهید که اصلاحات را انجام دهد. (به یاد داشته باشید او در این زمینه متخصص است)

6) افزایش رتبه در موتور جستجوگر شما لزوماً به معنای افزایش منجر به فروش و فروش نیست. کاری که یک ارائه دهنده سئو می تواند انجام دهد این است که وب سایت ، فیلم ، مکان گوگل ، مقاله ، پست وبلاگ و غیره را بدست آورد. آنها نمی توانند افزایش فروش یا سرنخ را تضمین کنند ، زیرا این عامل توسط قیف فروش شما تعیین می شود. وظیفه ارائه دهنده SEO این نیست که مطمئن شود ترافیک وب اضافی که دریافت می کند به منجر یا فروش بیشتری تبدیل می شود. وب سایت شما باید این بازدیدکنندگان را با بازاریابی خوب تبدیل کند ، موضوعی که یک مشاور بازاریابی باید با آن مقابله کند.

تفاوت های اصلی بین ارائه دهندگان SEO “خوب” و “بد”:

ارائه دهندگان سئو خوب

ارائه دهندگان سئو خوب نکات بالا را می دانند و می فهمند. شما می توانید این را با پاسخ آنها به س questionsالات بعدی در مقاله بعدی من قضاوت کنید.

ارائه دهندگان خدمات خوب سئو می خواهند با کلمات کلیدی اصلی اولیه و تحقیقات بازار (رقیب) پایه محکم و برنامه مناسب سئو را برای تجارت شما ایجاد کنند. آنها غالباً اصرار می ورزند ، حتی اگر مشتری بالقوه نیازی نبیند. گاهی اوقات یک ارائه دهنده SEO خوب از کار با مشتری که نمی خواهد کار اصلی را انجام دهد خودداری خواهد کرد ، زیرا آنها می دانند که بدون آن مشتری احتمالاً نتیجه دلخواه خود را ارائه نمی دهد. یک ارائه دهنده سئو خوب می خواهد به عنوان اولویت اول نتایج را به مشتریان خود ارائه دهد. اغلب اوقات مشتری می گوید: “اما من در واقع خودم کلمات کلیدی را تحقیق کردم”. بسیاری از مشتریان بالقوه 5 یا 10 دقیقه می نشینند تا تمام کلمات کلیدی را که فکر می کنند مربوط به تجارتشان است ، تایپ کنند و سپس معتقدند که اکنون همه جستجوی کلمات کلیدی مورد نیاز را انجام داده اند. تحقیق کلمات کلیدی واقعی یک فرآیند طولانی و تحقیقی است.

ارائه دهندگان سئو خوب از تکنیک های مسئول سئو استفاده می کنند ، مانند توجه بیشتر به سئو داخلی ، امنیت بک لینک با کیفیت بالا ، بهبود استنادها ، کمک به اشتراک گذاری اجتماعی ، اطمینان از تجربه کاربری خوب و غیره.

ارائه دهندگان SEO بد

ارائه دهندگان بد سئو می خواهند پول مشتریان خود را به عنوان اولویت اول خود در نظر بگیرند. آنها برای جستجوی کلمات کلیدی مناسب و تحقیقات بازار جستجو نخواهند کرد ، اما به عنوان مثال می گویند “چه 3 کلمه کلیدی و URL شما را می خواهید رتبه بندی کنید”. اگر این اتفاق بیفتد (مانند اغلب موارد) ، می توانید اطمینان حاصل کنید که آنها وب سایت شما را به نرم افزار متصل می کنند تا با استفاده از نظرات وبلاگ ناخواسته ، مزارع پیوند و سایر روش ها ، بک لینک های بی ربط آنلاین دریافت کنند. در بسیاری از موارد ، این روش بی نتیجه است زیرا ممکن است URL یا دامنه با کلمات کلیدی مورد نظر مشتری مطابقت نداشته باشد. این امر همچنین می تواند به اعتبار و از قضا به SEO طولانی مدت و اعتبار وب سایت آسیب برساند.

ارائه دهندگان ضعیف سئو از تکنیک های بی کیفیت SEO استفاده می کنند (گاهی اوقات به آنها روش های کلاه سیاه می گویند) و استفاده از این تکنیک ها می تواند تأثیر بسیار مخربی بر نحوه درک موتورهای جستجو از وب سایت شما داشته باشد. این می تواند به نوبه خود باعث شود وب سایت شما (دارای جعبه ماسه) باشد. ناگفته نماند که این بسیار نامطلوب است ، زیرا خسارت مانند این بسیار دشوار است.

اطمینان حاصل کنید که یک متخصص SEO را در اختیار دارید که بهترین روش ها را برای برجسته کردن ویژگی های شرکت شما می داند و می تواند توجه محصولات و خدمات شما را به گونه ای جلب کند که باعث برجسته شدن تجارت شما در شبکه جهانی وب شود.

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه بازاریابی و مارکتینگ کلیک کنید 

این مقالات بصورت سیستمی از جدیدترین پایگاه های مقالات بازاریابی جمع آوری شده است .
مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و اینفوجاب مارکت هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا