بازاریابی اینترنتی

راز درآمدزایی آنلاین از طریق نظرسنجی های پرداخت شده

در این مقاله چگونگی به دست آوردن نظرسنجی آنلاین پرداخت شده است. نظرسنجی ها می تواند راهی برای جمع آوری این درآمد اضافی برای تأمین نیازهای فردی شما باشد و برای شروع بسیار آسان است.

اما برای تازه واردانی که شاید نمی دانند نظرسنجی آنلاین چیست ، آنها گروههایی از سؤالاتی هستند که توسط تعدادی از مصرف کنندگان از آنها خواسته می شود ترجیحات ، رفتار خود را برای تغییرات خاص و مشخص کردن آمار مربوط به محصول یک شرکت بدانند. کل فرآیند نظرسنجی توسط شرکتهای تحقیق در بازار استخدام شده است که توسط تولید کنندگان عمده ، تولید کنندگان یا مارک های تجاری استخدام شده اند تا پاسخ مصرف کننده به محصولات خود را بدانند.

اگر سایت های نظرسنجی مناسب برای استفاده را بدانید ، روند انجام نظرسنجی های آنلاین بسیار آسان و بسیار سودآور است. شما می توانید آنها را از طریق سایت های ثبت نام نظرسنجی رایگان یا پولی بررسی کنید.

برخی از سایتهایی که من شخصاً توصیه می کنم عبارتند از:

همگام سازی

Synovate ، که بیش از پنجاه سال تاسیس شده است ، یکی از بزرگترین شرکتهای تحقیقاتی در جهان است. آنها به شرکت ها کمک می کنند تا با ارائه نظرات خود در مورد کالاهای روزمره مانند محصولات غذایی ، مراقبت از مو ، مراقبت از پوست و مواد تمیز کننده خانگی ، محصولات بهتری را تهیه کنند.

شما به عنوان یکی از اعضای پنل بررسی مصرف کننده ، با انجام نظرسنجی های ساده آنلاین و راحتی خود ، تفاوت را ایجاد خواهید کرد. ثبت نام سریع است ، بدون قرارداد است و آنها هرگز اطلاعات شخصی شما را به اشتراک نمی گذارند. به علاوه ، هر ماه که شرکت می کنید یکی از بیش از 200 جایزه از جمله 1000 دلار برتر را بدست می آورید!

تحقیقات وینداله

هنگامی که به تحقیق Vindale ملحق می شوید ، درخواست های بررسی محصول یا خدمات را دریافت خواهید کرد. شما تصمیم می گیرید که کدام محصول را می خواهید تست کنید و سپس محصول را ارزیابی می کنید و بر اساس تجربه خود یک بررسی کوتاه انجام می دهید. تحقیقات ویندال برای هر نظرسنجی کامل پول نقدی می پردازد. به عنوان نمونه ، وقتی ثبت نام کردم ، بلافاصله نظرسنجی های زیر به من پیشنهاد شد:
* یک باشگاه کتاب و انتخاب آنها از پیشنهادات کتاب کودکان را ارزیابی کنید. زمان – 45 دقیقه پرداخت – 65،00 دلار
* روند ثبت نام را برای یک وب سایت محبوب ارزیابی کنید. زمان – 30 دقیقه. پرداخت – 30،00 دلار
فناوری جدید تلفن همراه را ارزیابی کنید. زمان – 5 دقیقه. پرداخت – 5.00 دلار

SurveyTeam

نظرسنجی ها و پیشنهادات پرداخت شده دعوت شده توسط اعضای تیم نظرسنجی سرگرم کننده و آسان برای تکمیل و متناسب با علایق شخصی آنها است. مهمتر از همه ، هنگامی که نظرسنجی ها و پیشنهادات آنلاین را از تیم نظرسنجی انجام می دهید ، می توانید برای هر نظرسنجی آنلاین پاداش نقدی حداکثر 80 دلار دریافت کرده و آن را تکمیل کنید!
3 دلار جایزه ثبت نام.
* صاحب محصولاتی باشید که آزمایش می کنید.
* نظرسنجی ها و پیشنهادات ساده را بصورت آنلاین کامل کنید.
* در هر نظرسنجی 3 – 80 دلار درآمد کسب کنید. پرداخت نقدی از طریق پی پال. ساکنان ایالات متحده از 13 سال به بالا ساکن هستند.

iOpinion

برای شرکت در بحث گروه های متمرکز و نظرسنجی های آنلاین با iopinion.com ثبت نام کنید. معمولاً برای نظرسنجی های آنلاین کمتر از 10 دقیقه طول می کشد. مبلغ پرداختی برای مشارکت برای شما ارسال خواهد شد (به طور متوسط ​​2 تا 5 دلار در هر بررسی کوتاه). گروه های کانونی هر دو در طول روز و عصر برگزار می شوند. (به مکانهای سایت مراجعه کنید) آنها مانند بعضی از مصرف کنندگان ساخته شده اند و توسط متخصصان نمایندگی تولید کنندگان عمده اداره می شوند. ممکن است از شما خواسته شود که یک محصول جدید را نمونه برداری کنید ، یک تبلیغات تلویزیونی را پیش نمایش کنید یا در مورد محصولات آینده صحبت کنید. تازه ها سرو می شوند هزینه مشارکت شما بلافاصله پس از جلسه برای شما ارسال می شود (به طور متوسط ​​50 تا 200 دلار به مدت دو ساعت).

با تعداد این سایتهایی که # ذکر کردم ، باید بتوانید انجام نظرسنجی آنلاین را شروع کنید و به طور منظم مقدار مشخصی از درآمد اضافی را بدست آورید. اما مهمترین عامل در انجام این مشاغل خانگی شروع کار است. صرف نظر از آنچه از سایر افراد شنیده اید که نتوانسته اند نظرسنجی انجام دهند ، کلید موفقیت ، ارائه پاسخ های صادقانه برای سوالات نظرسنجی و عدم تلاش برای فریب سیستم و در مدت زمان کوتاه ، شما نیز می توانید درآمد آنلاین داشته باشید.

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه بازاریابی اینترنتی کلیک کنید 

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و بانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا