بازاریابیکسب و کار های برتر ایجی مارکت

راحت ترین راه گرفتن وام امسال چیه

راحت ترین راه گرفتن وام همان روش کارآمدی است که در مدت کوتاهی بتوانید تسهیلات دریافت کنید. در شرایط فعلی که افراد زیادی به دنبال یک راه حل اقتصادی برای بهبود اوضاع مالی زندگی خود هستند؛ دانستن آسانترین روش دریافت وام می تواند دستاورد مهمی تلقی شود. در این مطلب، راحت ترین راه دریافت وام را به طور مفصل بررسی می کنیم.

راحت ترین راه گرفتن وام چیست؟

اگر حساب قرض الحسنه دارید، می توانید به آسانترین و راحت ترین روش دریافت وام فکر کنید. چون افرادی که حساب قرض الحسنه دارند، متحمل پرداخت سود بعد از دریافت وام نیستند. (یا اگر قرار باشد مبلغی بیشتر از وام پرداخت کنند، آن را به ازای کارمزد وام پرداخت خواهند کرد.) از آن سو، جالب است بدانید که این نوع بانکداری، از سوی مقررات تجارت قابل تایید هستند.

شرایط استفاده از راحت ترین راه های دریافت وام چیست؟

اکنون به این پرسش، پاسخ می دهیم که راحت ترین راه های دریافت وام چیست و چه شرایطی دارند؟! در حالت کلی، شما 2 راه آسان برای گرفتن وام دارید. این دو راه عبارتند از:

1 افتتاح حساب و سپرده گذاری در بانک قرض الحسنه

بانک های قرض الحسنه، کارمزد کمی را در شرایط اعطای وام خود در نظر می گیرند. با این حال، شما باید به فکر سپرده گذاری در این بانک های قرض الحسنه باشید. بانک های قرض الحسنه ای که در ایران فعالیت دارند، عبارتند از:

بانک قرض الحسنه رسالت

بانک قرض الحسنه مهر ایران

در صورتی که شرایط مالی سپرده گذاری در بانک قرض الحسنه رسالت را ندارید؛ می توانید از خدمات معرفی وام استفاده کنید. شرایط اعطای این خدمات به صورتی است که فردی که امتیاز بیشتری دارد، بخشی از امتیاز خود را به فرد دیگری انتقال می دهد تا درخواست تسهیلات خود را ثبت کند. (استفاده از خدمات معرفی وام با رضایت هر دو فرد صورت می گیرد.)

هم اکنون، می توانید از خدمات در اپلیکیشن آی کاپ استفاده و مراحل ثبت نام وام بانک رسالت را طی کنید.

پروسه دریافت وام بانک رسالت، یکروزه نیست و ممکن است حداکثر به 30 روز کاری نیاز داشته باشید.

همانطور که می دانید، تمامی مراحل دریافت تسهیلات در بانک قرض الحسنه رسالت را به صورت آنلاین می توانید انجام بدهید و نیازی به مراجعه حضوری به بانک ندارید.

حتما بخوانید:

2 عضویت در صندوق های قرض الحسنه حقیقی و حقوقی

با عضویت در صندوق های قرض الحسنه حقیقی و حقوقی که نقش واسطه بین وام دهنده و وام گیرنده دارند؛ شرایط راحت ترین روش دریافت وام را برای شما فراهم می کنند. زیرا، جامعه ی هر کدام از این صندوق ها می توانند خانواده و حتی دوستان شما باشند.

برای مثال، در صندوق قرض الحسنه حقیقی که تنها جمعی از دوستان و بخشی از اعضای خانواده شما حضور دارند؛ پولی را در مدت یکساله و یا کمتر به مسئول صندوق امانت می دهید. این کار شبیه به سپرده گذاری است، با این تفاوت که سپرده گذاری در صندوق قرض الحسنه حقیقی از نوع غیر رسمی می باشد و در بانک ثبت نخواهد شد.

منظور از صندوق قرض الحسنه حقوقی همان صندوقی است که خیران و یا مسئولان اداره های دولتی به کارکنان خود ارائه  می دهند. به طور معمول، این صندوق ها برای منافع عام شکل می گیرند و در مقررات تجاری هم قابل تایید هستند. در رابطه با میزان سود بانکی هر کدام از صندوق های قرض الحسنه حقوقی باید بگوییم که سود چندان زیادی پرداخت نمی کنید و تنها مبلغی را تحت عنوان کارمزد به مجموعه می پردازید.

سوالات متداول راحت ترین روش دریافت وام

آسانترین روش دریافت وام چیست؟

افتتاح حساب در یکی از بانک های قرض الحسنه رسالت و یا عضویت در یکی از گروه های قرض الحسنه جزو آسانترین و راحت ترین راه های گرفتن وام است.

راحت ترین راه گرفتن وام از بانک قرض الحسنه رسالت چیست؟

به جای اینکه پول خود را در بانک سپرده گذاری کنید، از خدمات معرفی وام استفاده نمایید و راحت ترین وام را دریافت کنید. به گزارش پارس نیوز ، وام فوری طرفداران بسیار دارد. مردم به دنبال دریافت وام فوری با کمترین سود هستند. وام فوری در بسیاری از ها به بسیاری از مشاغل اعطا می شود. بسیاری از بانک ها برای اهدای وام فوری سپرده ای را نزد خود نگه خواهند داشت.

بانک تجارت در طرح آنی تا سقف 300 میلیون تومان، وام فوری پرداخت می کند.

بیشتر بخوانید: نرخ سود آنی بانک تجارت با توجه به نرخ سود سپرده و میزان تسهیلات درخواستی، بین 4 تا 18 متغیر است.

ضمانت این وام نیز با مسدودی سپرده است و ابطال این سپرده قبل از سررسید منوط به تسویه کامل مبلغ وام است. این سپرده نیز به مشتریان سود پرداخت می کند. با این وجود مشتری می تواند با انتخاب خود سود پنج، 10 و 15 درصد دریافت کنند.

هر قسط این وام با سود هفت درصدی و 36 ماهه نیز به 9 میلیون و 260 هزار تومان می رسد. به علاوه متقاضیان این وام با دوره بازپرداخت 60 ماهه و سود چهار درصدی، ماهانه پنج میلیون و 500 هزار تومان قسط پرداخت می کند.

متقاضیان این وام 300 میلیون تومانی در نهایت معادل 330 میلیون تومان به بانک تجارت پرداخت می کنند./ فردا وام فوری 50 میلیونی بدون ضامن ؛ ویژه اشخاصی که کمبود نقدینگی دارند + جزئیات

اشخاصی که کمبود نقدینگی دارند، در صورتی که حداقل سه ماه از افتتاح سپرده وی در بانک شهر گذشته باشد، می تواند برای وام 50 میلیون تومانی این مجموعه درخواست دهد. حداکثر سود این وام 18 درصد بوده و سقف مدت زمان بازپرداخت آن به 36 ماه می رسد. در صورتی که فرد امتیاز لازم را برای دریافت وام کسب کرده باشد، نیازی به ارائه ضامن ندارد. ضمانت اصلی برای این نوع تسهیلات، اعتبارسنجی متقاضی و داشتن اعتبار شغلی است.

وام فوری تا سقف 5 میلیارد تومان با بازپرداخت 60 ماهه و سود 4 درصد

آن دسته از مشتریان بانک سپه که مایل به دریافت وام 5 میلیارد تومانی این مجموعه هستند باید در یکی از شعب آن سپرده کوتاه مدت عادی داشته باشند. ضمنا متقاضیان حداقل چهار ماه و حداکثر هشت ماه پس از افتتاح سپرده فرصت دارند تا برای این تسهیلات درخواست دهند. حداقل میزان سپرده گذاری برای دریافت این تسهیلات 1 میلیون تومان اعلام شده است. سود این تسهیلات بین 8 تا 18 درصد اعلام شده و به ازای کاهش هر 9 قسط، یک درصد از سود تسهیلات کم می شود. حداکثر مدت زمان بازپرداخت این تسهیلات به 60 ماه می رسد.

با توجه به نرخ  وام، حداکثر نرخ سود و مدت زمان بازپرداخت آن، میزان هر قسط 126 میلیون و 967 هزار و 137 تومان است. کل سود تسهیلات 2 میلیارد و 618 میلیون و 28 هزار و 228 تومان و مجموع رقم وام و سود آن 7 میلیارد و 618 میلیون و 83 هزار و 228 تومان خواهد بود.

وام فوری تا سقف 300 میلیون با شرایط بسیار آسان ؛ واریز 2 روزه ،  بدون نیاز به ضامن و سپرده

مشتریان بانک توسعه تعاون علاوه با افتتاح حساب بلندمدت در یکی از شعب این مجموعه، امکان دریافت وام 300 میلیون تومانی را دارند. این تسهیلات تحت عنوان طرح «هم راه» به متقاضیان واجد شرایط پرداخت می شود.

در صورتی که فردی مایل به دریافت وام 300 میلیون تومانی بانک توسعه تعاون باشد نیازی به ارائه ضامن ندارد. مسدودی سپرده وی ضمانت اصلی این تسهیلات است و تا زمان پرداخت کامل اقساط نزد بانک باقی خواهد ماند. سود این تسهیلات 18 درصد است و مدت زمان بازپرداخت آن هم به 48 ماه می رسد. لازم به ذکر است طی مدت زمان انسداد سپرده مشتریان، به اصل آن 16 درصد سود تعلق خواهد گرفت.

با توجه به مبلغ وام، نرخ سود و مدت زمان بازپرداخت آن، میزان هر قسط 8 میلیون و 812 هزار و 500 تومان است. کل سود تسهیلات 122 میلیون و 999 هزار و 994 تومان و مجموع رقم وام و سود آن 423 میلیون و 59 هزار و 994 تومان خواهد بود.

آخرین وام ها و تسهیلات پرداختی بانک توسعه تعاون به چه افرادی تعلق گرفت؟

بانک توسعه تعاون علاوه بر این طرح وام، در قالب عقود بانکی و دیگر طرح های تعریف شده انواع تسهیلات را به مشتریان واجد شرایط خود می پردازد. براساس اخبار وبسایت بانک توسعه تعاون، آخرین تسهیلات پرداختی این مجموعه به طرح های تولیدی و اشتغال زایی در استان گلستان مربوط می شود. افتتاح این طرح ها برای بیشتر از 90 نفر اشتغال ایجاد خواهد کرد.

اخیرا بانک توسعه تعاون به منظور بهبود شرایط زیست محیطی به معرفی شدگان صندوق ملی محیط زیست در زمینه طرح های موثر در ایجاد هوای پاک و صرفه جویی در مصرف انرژی، توسعه انرژی های تجدیدپذیر و بهبود اقلیم طبیعی نیز تسهیلات پرداخت کرده است./ رده فرصت طلایی برای متقاضیان وام فوری | اعطای وام فوری 300 میلیون تومانی دو سر سود

بانک گردشگری به مشتریان خوش حساب خود تا سقف 300 میلیون تومان در قالب طرح «دو سر سود» وام پرداخت می کند. مشتریان به جهت دریافت این تسهیلات باید در یکی از شعب این مجموعه سپرده بلندمدت داشته باشند.

افرادی که مایل به دریافت وام 300 میلیون تومانی طرح دو سر سود هستند، نیازی به ارائه ضامن رسمی ندارند. سپرده متقاضیان این تسهیلات به عنوان ضمانت تا پایان بازپرداخت اقساط مسدود خواهد شد. اما طی این مدت به اصل سپرده سود 18 درصد تعلق می گیرد. سود این وام نیز 18 درصد است و حداکثر مدت زمان بازپرداخت آن به 24 ماه می رسد. در واقع میزان سود پرداختی بر اصل سپرده با سود تسهیلات سر به سر می شود و دیگر لازم نیست متقاضیان قسطی بپردازند.

با توجه به مبلغ تسهیلات، نرخ سود و حداکثر مدت زمان بازپرداخت آن، کل سود وام 18 میلیون و 28 هزار و 785 تومان است. مجموع رقم وام و سود آن نیز 198 میلیون و 128 هزار و 785 تومان خواهد بود.

وام فوری بلاعوض مسکن برای خانواده  هایی با این شرایط

اکبر نیکزاد از پیشنهاد پرداخت وام بلاعوض به خانواده های کم درآمد در لایحه بودجه سال آینده خبر داد و به خبرگزاری صدا و سیما گفت اعضای کمیسیون عمران مجلس از این پیشنهاد استقبال کرده اند اما مبلغ این کمک بلاعوض پس از نهایی شدن مصوبه اعلام خواهد شد.

پیشنهاد بنیاد مسکن با موافقت کمیسیون عمران به کمیسیون تلفیق لایحه بودجه فرستاده خواهد شد تا بررسی شود.

رئیس بنیاد مسکن گفت که «وام 200 میلیون تومانی مسکن روستایی با سود 5 درصد در سال آینده ثابت خواهد بود و وام پیشنهادی بلاعوض برای خانواده های کم درآمد علاوه بر این تسهیلات 200 میلیون تومانی در نظر گرفته می شود.»

به گفته آقای نیکزاد، افزایش اعتبارات این بنیاد که نمایندگان کمیسیون عمران هم بر آن تأکید داشته اند،  می تواند «در فعالیت های این بنیاد برای ساخت مسکن اقشار کم درآمد و روستایی جهش ایجاد کند.»

او همچنین گفت بنیاد مسکن تاکنون 318 هزار واحد مسکن در شهر ها و روستا های کشور ساخته است.

یلیون تومانی در نهایت معادل 330 میلیون تومان به بانک تجارت پرداخت می کنند.

دکمه بازگشت به بالا