دانش و فناوری

ذخیره کردن رسانه‌ها در چت‌های سری واتس‌اپ محدود خواهد شد

واتس‌اپ یکی از پرکابردترین و در عین حال شاید ضعیف‌ترین شبکات اجتماعی دنیا است. نرچه نمی‌توانم این پیام رسان را در زمینه حریم خصوصی بی عمل می‌کند اما خبر خوب این است که ذخیره شده است. مانند ترنجی همراه باشید.

ذخیره‌سازی رسانه‌ها در چت‌های سری واتس‌اپ محدود خواهد شد

چت‌های یا پیام‌های ناپدید می‌توانند قابلیت‌هایی داشته باشند که می‌توانند از حریم خصوصی شما به روشی مناسب برای سری‌های محافظت کنند. اما این ویژگی در واتس‌اپ مشکلاتی دارد، از جمله اینکه می‌توان یک فایل رسانه‌ای که در گوشی شما قرار داشت ذخیره کرد. این موضوع باعث می شود که این ویژگی برای حفظ حریم خصوصی مفید نباشد و برای سرگرمی با دوستان خود مفیدتر باشد. با این، Meta Now آپدیتی را ارائه می دهد که هدف آن بهبود حریم خصوصی WhatsApp است، گزارش MySmartPrice می دهد که با این آپدیت دیگر شما نمی توانید فایل های رسانه های خودکار را که قرار است ناپدید می شوند، ذخیره کنید.

خارا WABetaInfo گزارش داده است که برخی از بهبودهای جدید در بخش حریم خصوصی واتاپ اکنون برای کاربران iOS و Android می‌شود. با این آپدیت، می‌توانم رسانه‌ها را به‌طور خودکار در گوشی خود ذخیره کنید. اما اکنون این امکان برای چت های ناپدید می شود محدود می شود و آن ها را ایمن تر و خصوصی تر می کند.

ذخیره‌سازی رسانه‌ها در چت‌های سری واتس‌اپ

برنامه‌هایی که در اسکرین شات زیر مشاهده می‌کنید، با این آپدیت جدید، واتس اپ به صورت خودکار انتخاب می‌شوند. در IOS، ویژگی “Save to Camera Roll” نیز غیرفعال خواهد شد. نمی‌توانی

این گزینه‌های خودکار به طور پیش فرض خاموش هستند. با این حال، اگر به انتخاب و ویژگی ها را روشن کنید، همچنان می توانید رسانه را در چت ناپدید ذخیره کنید، همچنین می توانید فایل های رسانه را به صورت دستی دانلود کنید. WABetaInfo، این ویژگی اکنون برای کاربران بتا عرضه می‌شود و ظرف ۲۴ ساعت آینده در دسترس عموم قرار خواهد گرفت.

ودیت واتس اپ با تمرکز بر بهبود پیام صوتی و کنترل بیشتر روی این قابلیت منتشر می شود

پیش از این، واتس اپ ویژگی ایمنی دیگری را معرفی می کند که افراد را از فوروارد یک پیام از یک چت گروهی در یک زمان محدود می کند و این کار می تواند مانع از انتشار اخبار جعلی و دروغین در برنامه های پیام رسانی کمک کند.

سایر تغییرات بعدی که ممکن است دوست داشته باشید

یکی از ویژگی هایی که واتساپ در حال حاضر روی آن کار می کند، قابلیت آپلود فایل های حجیم تر برای اشتراک گذاری د. قبل از این آپدیت، واتس اپ چند هزار مگابایتی برای فایل‌هایی که می‌خواستید در این سرویس چت، ارسال یا دریافت کنید. این تغییر جدید، به طور قابل توجهی به ۲ افزایش می‌یابد.

با این حال، به خاطر داشته باشید که این ویژگی برای تعداد کمی از آزمایش‌کنندگان نسخه بتا که در حال حاضر در آرژانتین قرار دارند، عرضه می‌شود و هنوز برای همه کاربران در دسترس نیست. آخرین گزارشی منتشر شد که ویژگی محبوب و مورد انتظار پشتیبانی از چند دستگاه در یک حساب کاربری، بالاخره به اندروید و iOS میآید (تا پایان این ماه بر روی iOS منتشر می شود و کاربران اندرویدی باید آن را تا ماه آوریل دریافت کنند).

اما چرا این ویژگی مهم است؟ برای کسانی که نمیدانند، باید بگوییم که در حال حاضر باید از واتساپ در رایانه یا مک خود برای چت استفاده کنید، اما گوشی آیفون یا اندرویدتان همیشه آنلاین تا بتوانید چت را ادامه دهید. آن نیز این است که هویت کلید WhatsApp شما را برای رمزگذاری end-to-end در تلفن شما ذخیره می‌کند.

قابلیت های جدید واتس اپ در راه است . واکنش با ایموجی و میانبر جستجوی پیام

با این حال، ویژگی پشتیبانی از چند دستگاه این موضوع را تغییر می دهد و با استفاده از این قابلیت، می توانید واتساپ خود را در چهار دستگاه دیگر داشته باشید و همچنین می توانید همیشه بدون آنلاین کردن تلفن از آنها استفاده کنید. زیرا هر یک از آنها کلید هویت خاص خود را دارند.

به گفته PhoneArenaیکی دیگر از پیام‌های مفیدی که واتس اپ‌های اخیرا معرفی کرده است، می‌تواند واکنشی به ارسال‌های ارسال شده در این اپلیکی داشته باشد. این ویژگی دوباره در نسخه بتا اپلیکیشن محبوب پیام رسان مشاهده شده است. از رسمی شدن این قابلیت، شش واکنش به پیام‌هایی که در واتساپ برای شما ارسال می‌شود می‌تواند نشان دهد که آبان.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا