اخبار بازار

دوره جامع بازاریابی دیجیتال – سال

دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال در آدل
دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال در آدل

از یک دوره بازاریابی دیجیتال چه انتظاری دارید؟ ابزارها را می شناسید؟ می دانید چگونه از آنها استفاده کنید؟ روش های کنترل میزان کارایی هر یک از این ابزارها را کنترل می کنید؟

در عصر بازاریابی دیجیتالی آنلاین ، ما با اصول و مفاهیم به صورت یک طرفه ، یک طرفه شروع می کنیم و به تدریج در طی یک سال ، یاد می گیریم که چگونه از ابزارهای موجود در فضای دیجیتال استفاده کنیم تا بتوانیم تجارت خود را توسعه دهیم. .

ما ابزارها ، روش ها و استراتژی ها را یک به یک مرور خواهیم کرد و با توضیحی که به شما می دهم و تمریناتی که انجام می دهید به جلو حرکت خواهیم کرد. من به سؤالات و عدم اطمینان شما در طول سال در زمینه فیلم ، صدا و متن در سایت پاسخ خواهم داد.

من سالهاست که به صورت حضوری این دوره را در سازمان مدیریت صنعتی ایران (و دانشگاه تهران) ارائه می دهم و این دوره فرم آنلاین این دوره است. البته با وجود فرصت های موجود در دوره های آنلاین ، شما می توانید اطلاعات عمیق تری کسب کنید.

من جزئیات دوره کامل را در این فیلم ضمیمه کرده ام: دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال در آدل

اگر به دنبال قرص های بازاریابی دیجیتال ، شربت یا آمپول هستید و می خواهید طی دو یا سه ماه به اوج بازاریابی دیجیتال برسید ، به شما این دوره پیشنهاد نمی شود.

بازاریابی فضای آنلاین و بازاریابی فضای دیجیتال مانند آتش است. باید انجام شود باید یکدست باشد. این دوره برای کسانی که به دنبال فست فود دیجیتال هستند مناسب نیست.

در این مدت شما کپی یا ترجمه منابع خارجی دریافت نخواهید کرد. نتیجه سالها تجربه با شخصی که قبلاً چندین مشاغل آنلاین را اداره می کند با شما به اشتراک گذاشته می شود. در طول دوره به شما تصاویر یا اسلایدها از منابع خارجی داده نمی شود. اعداد واقعی ، ابزارهای واقعی ، مشاغل واقعی با شما به اشتراک گذاشته می شوند و تجزیه و تحلیل و آموزش همه مبتنی بر داده های واقعی است.

فیلم معرفی را تماشا کنید: https://atalebi.com/files/temporary/odmc99-v2.mp4

مبانی بازاریابی دیجیتال
بازاریابی محتوا
قالب های محتوا
بازاریابی ویدیویی یا بازاریابی ویدیویی
بازاریابی صوتی و پادکست ها
SEO SEO – بهینه سازی موتور جستجو
بازاریابی پیامکی
بازاریابی ایمیل
بازاریابی رسانه های اجتماعی
بازاریابی اینستاگرام
لینکدین بازاریابی
بازاریابی توییتر
تبلیغات دیجیتال
روی تبلیغات و انواع کلیک کنید
Google Advertising
انتشار رسانه های دیجیتال و انتشار گزارش ها
بازاریابی تلگرام
نظرسنجی آنلاین
گپ آنلاین
بهینه سازی فرآیند دیجیتال
هوش تجاری یا BI در تجارت آنلاین
مباحث مدیریت کسب و کار آنلاین
مسائل حقوقی مشاغل آنلاین
استراتژی در تجارت آنلاین

برای ثبت نام می توانید از صفحه ثبت نام دوره بازاریابی دیجیتال آدل طالبی (اینجا کلیک کنید). توصیه می کنم قبل از اتمام ظرفیت ثبت نام کنید!

به چند سوال پاسخ دهید

پاسخ: گواهینامه واقعی نمونه شما و خروجی تمریناتی است که در طول دوره به شما خواهم داد. بسته به میزان کار شما نیازی به گواهینامه نخواهد داشت.

یک دوره بازاریابی 90 ساعته دیجیتال در سازمان مدیریت صنعتی و دوره های ماهر و تخصصی در موسسه گیتوی در حال انجام است. فلسفه این دوره این است که هیچ حضور جسمی لازم نیست.

در اینصورت با پرداخت حق عضویت جزئی (حدود بیست هزار تومان) دیگر نمی توانید از سیستم استفاده کنید.

جستجوی اینترنتی برای “آدل تالبی” به سؤال شما کاملاً پاسخ خواهد داد. در دوره هایی که در گذشته شرکت کرده ام از شرکت کنندگان بپرسید. تماشای ده ها فیلم وب گذشته و رایگان در دسترس است. از من در رسانه های اجتماعی سؤال کنید.

این دوره بر اساس یک برنامه درسی است. نقشه راه قدم به قدم ، آنچه باید هنگام یادگیری یاد بگیریم ، چه فایل صوتی و چه موقع تماشای فیلم آموزشی Business Channel ، همان چیزی است که در این دوره گفته می شود.

هر دو ساعت یکبار یک جلسه آموزش ویدیویی هر هفته منتشر می شود. و برخی از تمرینات برای فیلم. شما فیلم را تماشا می کنید ، منابع آموزشی دقیق را می خوانید و تمرین ها را انجام می دهید. اگر در مورد موضوع ویدیو سؤالی دارید ، از سایت بپرسید و من در آنجا پاسخ خواهم داد. همچنین هر ماه یک وبینار برای پاسخ به سوالات مهم آن ماه وجود دارد.

یک میلیون و پانصد هزار دلار فقط برای افراد ثبت نام شده قبل از شروع سیستم آموزشی و بستر آموزشی آنلاین در نظر گرفته شده است. از ابتدای فروردین ماه و آغاز این دوره ، این تعداد 2 میلیون تومان خواهد بود. هزینه هر ساعت آموزش تحت این شرایط کمتر از 20،000 دلار در ساعت خواهد بود که عدد مناسبی است. علاوه بر این ، ممکن است قیمت برگزاری به بیش از 2 میلیون دلار افزایش یابد. بنابراین این یک فرصت خوب برای سرمایه گذاری در توسعه مهارت های شما است.

نه به این دلیل که Coockies و دستگاه ها به طور خودکار توسط سیستم بررسی می شوند. بزرگترین مزیت این دوره امکان سؤال در وب سایت یا وبینار است که به طور موثر خرید اشتراک را از بین می برد.

علاوه بر موارد فوق ، شما حدود 10 سؤال دیگر از من پرسیدید. در اینجا در این پرونده صوتی همه پاسخ می دهند!


دوره فیلم را مشاهده کنید. حتما این فیلم را تماشا می کنید:


من به سؤالات مهمی که در یک فایل صوتی پرسیدید پاسخ دادم. به این فایل صوتی گوش دهید:

https://atalebi.com/files/temporary/qa-981218.ogg

دوره جامع بازاریابی دیجیتال عادل طالبی – 1999 – یک دوره آنلاین یک ساله

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه اخبار کسب و کار کلیک کنید 


منبع خبر: دوره جامع بازاریابی دیجیتال – سال

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و بانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا