بازاریابی اینترنتی

دوره آموزش مجوز بازاریابی دیجیتال آنلاین – گواهی گوگل را دریافت کنید

آیا می دانید که می توانید توسط Google تأیید شوید؟ Google تعدادی دوره آموزش بازاریابی دیجیتال را برای کمک به بهبود مهارت های بازاریابی شما ارائه می دهد ، برخی بدون هزینه! دوره های بازاریابی دیجیتال نه تنها برای کارمندان این حوزه مفید است بلکه برای کارآفرینان در تلاش برای دستیابی به این هدف در این محیط سریع شغلی بسیار سودمند است. در شرایط کسب و کار امروز آگاهی از عملکرد در هر جنبه شغلی ضروری است و اگرچه دوره ها برای جنبه های مختلف دیگر به طور گسترده ای در دسترس است ، اما بازاریابی دیجیتال به ندرت موضوعی بوده است.

با این حال ، گوگل با ارائه دوره های رایگان به میلیون ها انسان با افق های مشابه در سراسر جهان کمک می کند تا از این موضوع بهره مند شوند. ما به پنج دوره برتر که می توانید از طریق Google ثبت نام کنید ، اشاره کردیم!

دوره پایه AdWords

اصول اولیه AdWords و تبلیغات آنلاین را بیاموزید. دوره مربوط به نحوه تنظیم AdWords ، اجرای یک کمپین و یادگیری نحوه سنجش و بهینه سازی کمپین AdWords است. می توانید ارزیابی را پس از گذراندن مطالب مطالعه انجام دهید و از Google تأیید کنید. ارزیابی شامل 65 سؤال است که باید طی یک ساعت و نیم تکمیل شوند. برای واجد شرایط بودن ، باید بالاتر از 80٪ امتیاز کسب کنید. اگر اولین بار این برش را انجام ندهید ، آزمایش مجدداً انجام خواهد شد.

مربع آنلاین

این برنامه یک دوره آموزشی 5 ماهه ، 6 ساعته در هفته است. Squared Online یک دوره رهبری بازاریابی دیجیتال است که توسط گوگل در رابطه با یادگیری کالج خانگی ایجاد شده است. با راهنمایی کارشناسان صنعت و این دوره یک رویکرد عملی منحصر به فرد برای آموزش در نظر می گیرد. این یک دوره عالی برای هر کسی است که به دنبال بهبود مهارت های آموزش دیجیتال مارکتینگ خود است. این دوره بر ارزیابی ارتباط بین نوآوری های دیجیتال و تغییر رفتار مصرف کننده و ارتباطات چگونگی توسعه این رابطه در آینده متمرکز است. شما یاد خواهید گرفت که چگونه یک پیشنهاد را ارائه دهید که چگونه یک سازمان می تواند یک حضور دیجیتالی مؤثر با محوریت تعامل مصرف کننده و اهداف سازمانی و نحوه استفاده از داده ها از منابع مختلف برای تولید بینش و ستایش ستایش استراتژیک از دیگر مهارتهای مهم ایجاد کند.

گواهی نمایش AdWords

این دوره آنلاین به شما می آموزد که چگونه کمپین های Display Network را ایجاد کنید ، مدیریت کنید و بهینه کنید. همچنین به شما کمک می کند تا از تنظیمات کمپین نمایشگر ، از Google Display Network استفاده کنید. با این حال ، پیش نیاز برای تکمیل این دوره تکمیل دوره AdWords Fundamentals است که اصول آن را در بر می گیرد. برای دریافت مدارک تحصیلی می توانید ارزیابی کنید. این یک دوره مبتدی است و مطالب همیشه آنلاین است ، به این معنی که می توانید وقت خود را صرف مطالعه و گرفتن ارزیابی در صورت تمایل کنید.

صلاحیت شخصی Google Analytics

این دوره گوگل با مفاهیم اساسی اولیه و پیشرفته سروکار دارد که شامل طراحی ، تجزیه و تحلیل ، اجرای ، جمع آوری داده ها ، پیکربندی ، مدیریت ، تبدیل ، انتساب ، گزارش ها ، اندازه گیری ها و ابعاد است. پس از یادگیری مطالب ارائه شده ، می توانید آن را در زمان خود انجام دهید و این برنامه رایگان است ، می توانید ارزیابی 70 سؤالی Google Analytics را برای تکمیل ظرف 90 دقیقه انجام دهید. برای واجد شرایط بودن این دوره ، به یک رتبه 80٪ یا بالاتر احتیاج دارید.

قفل دیجیتال گوگل

پس از همکاری با دانشکده تجارت هند در حیدرآباد و FICCI ، مطالب مندرج در این دوره پایه و اساس مهارت های دیجیتالی اساسی را فراهم می کند. این دوره درست از مقدمات با معرفی و درک رسانه های دیجیتال آغاز می شود. شما یاد می گیرید که چگونه می توانید استراتژی های آنلاین را برنامه ریزی کنید ، به بینش های جدید در مورد تحولات جدید در دنیای دیجیتال ، ایجاد حضور آنلاین ، آگاهی از نقاط ، کار با آنالیز و سایر موارد بپردازید. این طیف گسترده ای است و می توانید وقت خود را صرف مواد کنید. ارزیابی های کوچک برای هر موضوع وجود دارد ، پس از گذراندن آن می توانید به موضوع بعدی بروید و دوره را برای کسب گواهینامه تکمیل کنید.

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه بازاریابی اینترنتی کلیک کنید 

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و بانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا