بازاریابی اینترنتی

دوره آموزش بازاریابی اینترنتی – 7 دلیل اصلی چرا IMMACC بهترین آنلاین است

خسته شده اید که بیهوده به دنبال یک دوره آموزش قانونی بازاریابی اینترنتی هستید؟ آیا احساس می کنید بازاریابی اینترنتی یک بیابان از کلاهبرداران و معاندان خودمختار است که فقط پول شما را می خواهند؟ خسته از اتلاف وقت خود در دوره های کم عمق بازاریابی آنلاین که قادر به ارائه آموزش واقعی نیستند؟ اگر چنین است ، می توانم ارتباط برقرار کنم. چند وقت پیش من به همان اندازه که الان هستی ناامید شدم. وقتی شروع به جستجوی آموزش واقعی بازاریابی اینترنتی کردم ، با یک رژه بی پایان کلاهبرداری ، ترفندها ، “اسرار” و سیستم های ظاهرا Turn-Key روبرو شدم که قول می دادم با سه کلیک ماوس جادویی مرا ثروتمند کنم. آیا اینها را هم دیده ای؟

من مصمم بودم که موفق شوم و به همین دلیل علی رغم تلاوت های ناامیدانه به دنبالش می گشتم. سرانجام وقتی که IMMACC ، مرکز آموزش و آموزش بازاریابی اینترنتی را پیدا کردم ، پایداری خود را پرداخت کردم. آموزش فوق العاده ای که آنها ارائه می دهند ، واقعاً ناامیدی اولیه من را به موفقیت آنلاین تبدیل کرده است. در زیر ، هفت دلیل مهم را نشان می دهم که شما نیز باید قطعاً بازاریابی اینترنتی را از طریق IMMACC بیاموزید.

1. تمامیت

من به خاطر تمام مزخرفاتی که هنگام شروع جستجو به دنبال آموزش دیدم صداقت را انجام دادم. IMMACC کاملاً متعهد است که آموزش های عملی و محکم را به اعضای خود ارائه دهد. در طول منحنی یادگیری ، بدون تحقق انگیزه پای در آسمان ، به شما مهارتهای فنی و بازاریابی واقعی آموخته می شود. بنیانگذار و مدیرعامل شرکت جرالد ون یرکس فردی با کیفیت است که به موفقیت هر عضو اختصاص دارد.

2. هزینه در مقابل ارزش

در حال حاضر ، IMMACC نزدیک به 200 ماژول ویدئویی دارد که بیش از 700 ساعت آموزش ارائه می دهد که جنبه های بیشتری از بازاریابی اینترنتی را پوشش می دهد تا آنچه در این مقاله ذکر کرده ام. در صورت خریداری جداگانه (و در صورت یافتن آنها) این ماژول های آموزشی ده ها هزار دلار هزینه دارند. هزینه پیوستن به IMMACC بطور قابل توجهی پایین است. همچنین ، برنامه های پرداخت وجود دارد که هزینه های برنامه را تقریباً در مورد هر کسی که می خواهد بازاریابی آنلاین انجام دهد ، به دست می آورد.

در کنار هزینه ای که باید ارزش سرمایه گذاری شخصی خود در آموزش را نیز در نظر بگیرید. اگر اقدامی انجام دهید و با پشتکار و مهارتهایی که در انتهای درس یاد خواهید گرفت ، بازده شما از این سرمایه گذاری بسیار چشمگیر خواهد بود.

3. آموزش تصویری آنلاین

دوره آموزش بازاریابی اینترنتی IMMACC در فیلم های با کیفیت و عمیق ارائه شده است که شما را به صورت مرحله به مرحله در مورد هر موضوعی سوق می دهد. هیچ کتاب و دیسک دست و پا گیر نبود. در آخر هفته پرواز به Boot Camps وجود ندارد. هیچ PDF موجود در تصاویر پنیر وجود ندارد. شما می توانید هر جا که به اینترنت وصل باشید ، به راحتی به برنامه های ویدیویی خود در برنامه خود دسترسی پیدا کنید.

4- جامع

این به ویژه مهم است. یکی از بزرگترین مشکلات تلاش برای یادگیری بازاریابی آنلاین این است که همه چیز در اینترنت پخش می شود. با هر موضوع جدید باید دوره دیگری را بخرید و دعا کنید که ارزش پول دارد.

در مقابل ، برنامه آموزش IMMACC شامل همه موارد لازم برای اجرای تجارت آنلاین در کمترین زمان ممکن است. می توانید در مورد ایجاد صفحات فرود ، پاسخ خودکار ایمیل ، بهینه سازی موتور جستجو ، استراتژی های بازاریابی برترین و موارد دیگر بیاموزید .در برنامه آموزشی گسترده ما.

5. جریان

تنها حقیقت مطلق در اینترنت این است که همه چیز دائما در حال تغییر است. استراتژی های بازاریابی که دو سال پیش به خوبی کار کرده اند ، ممکن است امروز مؤثر نباشد. به نظر می رسد موتورهای جستجو به خصوص گوگل هر ساعت الگوریتم های خود را تغییر می دهند. برای به دست آوردن ارزش واقعی از یک دوره آموزشی بازاریابی اینترنتی باید با روندهای فعلی بازار به روز باشید.

فیلم های آموزشی IMMACC منعکس کننده جدیدترین روشهایی است که توسط افراد سودجو درآمد بالا برای تأمین هزینه زندگی آنلاین استفاده می شود. هر زمان که این شرکت فرصت بازاریابی در حال ظهور را پیدا کند ، اثبات شده است که باعث ایجاد ترافیک می شود ، آموزش جدید به دفاتر خصوصی اعضا اضافه می شود. مهمتر از همه ، ما از مضراب های مبهم که نمی توانند یک تجارت ایجاد کنند ، دوری می کنیم.

6. عمومی

آیا تابحال یک دوره بازاریابی اینترنتی خریداری کرده اید که مختص فقط یک محصول یا خدمات باشد؟ من برنامه های زیادی را دیده ام که فقط به شما یاد می دهند چگونه ویتامین-سوپر ، آب جادویی ، قاتل بازار سهام یا ویجت انقلابی خود را بفروشید. در حقیقت ، برخی از بازارهای باریکی که ارائه می دهند نیز از این قاعده مستثنا نیستند. مشکل این است که آموزش آنها نمی تواند برای هر چیز دیگری اعمال شود.

آموزش های IMMACC عمومی و معتبر برای هر نوع تجارت آنلاین است. اصول بازاریابی که ما به آنها آموزش می دهیم برای فروش مستقیم آنلاین ، MLM ، بازاریابان خبرنامه ، وکلا ، پزشکان ، نمایندگان املاک و مستغلات ، باغبانان ، مکانیک خودرو ، مراکز مراقبت روزانه ، سالن های پیتزا و ناخن به خوبی کار می کنیم و مردم هر روز به ما می پیوندند و مناطق بی شماری از زندگی برای لذت بردن از آموزش ما

تجارت خود را ندارید؟ مشکلی نیست شما می توانید از آموزش عالی استفاده کنید تا برنامه وابسته IMMACC را به بازار عرضه کنید. لازم نیست ، اما نیاز به آموزش بازاریابی آنلاین بسیار زیاد است و برنامه پاداش سودآور ما از هر چیز دیگری که دیده اید فراتر می رود.

7. مشاوره شخصی

این امر به ویژه برای افرادی که در بازاریابی اینترنتی تازه وارد هستند بسیار مهم است. چند بار یک دوره خریداری کرده اید و به کمک نیاز دارید اما نتوانسته اید به یک فرد زنده برسید؟ فقدان دستورالعمل های یک به یک دلیل اصلی چنین شکست بزرگی در اینترنت است.

IMMACC به گونه ای ساختار یافته است که هر یک از اعضا دارای مربی باشد که از طریق منحنی یادگیری بتواند کمک کمک کند. فیلم های موجود در لیست آموزشی ما بسیار مفصل است اما هنوز سؤال دارید. اگر در برخی از نقاط گیر کرده اید ، کمک فقط یک تماس تلفنی ، ایمیل یا پیام فوری است. اکنون ، مربی شما برای یادگیری برای شما یا ایجاد شغل شما در آنجا نیست. مربی در آنجا است تا شما را از نقاط ضعفی که همه ما در طی فرایند یادگیری با آنها روبرو هستیم عبور کند. گوش کن …

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه بازاریابی اینترنتی کلیک کنید 

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و بانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا