دانش و فناوری

دوربین پریسکوپی فقط برای آیفون ۱۵ پرو مکس ارایه می شود؟

دوربین پریسکوپی پدیده خیلی قدیمی نیست. بیش از سه سال پیش و با ارائه هواوی پی ۳۰ ورو هنوز چیزی اینجا نیست، اما اینجاست. اینها تنها برخی از ابزارهای اشتراک گذاری هدف گذاری هستند که می توانید با وبلاگ خود استفاده کنید. گزارش تامیل از یک منبع موثق به ما می‌گوید که دوربین پریسکوپی فقط برای آیفون یک پرو مکس ارائه می‌شود.

دوربین پریسکوپی آیفون پ پرو مکس

ممکن است اپل یکی از اولین گوشی های هوشمند مدرن با لنز تله فوتو را عرضه کرده باشد

تحلیلگر شده است مسائل اپل، Ming-Chi Kuo، برخی از ادعاهای مربوط به اولین استفاده از گفته می شود که اولین دوربین پریسکوپی اپل سال آینده ریئه

اپل

اپل

“”و” می گوید که دوربین پریسکوپی آیفون ۱۵ پرو مکس احتمالا دارای بزرگنمایی ۶ برابر خواهد بود. اینها تنها بخشی از برنامه های اشتراک گذاری هدف گذاری هستند که می توانید از آنها استفاده کنید.

حسگر تصویر آن ۱/۳ اینچی بوده و رزلوشن 12 مگاپیکسلی را ارائه می کند. مشخصا انتظار داریم این دوربین لرزشگیر “تغییر سنسور” یا “Sensor Shift” را داشته باشید.

شایعات قبلی ادعای زوم 5 برابری را داشته باشد، اما این احتمال وجود دارد که به طور کامل مشخص نشده باشد زیرا تا معرفی سری باشد.

طبق عملکرد قبلی اپل می‌دانیم که بهترین دوربین سخت‌افزار معمولاً بهترین دوربین را دارد و آخرین تغییر در بخش دوربین به آیفون 12 پرو مکس است که با لنز تله 2.5 برابر عرضه می‌شود.

ماژول های دوربین پریسکوپ ه چک چک ان آن ان آن آن آن آن آن ان آن ان آن آن ان آن ب ب ب انتظار واقعی این است که این دستگاه مانند همین مدل های موجود از صفحه نمایش 6.1 اینچی باشد. هیچ گوشی اندرویدی در این کلاس اندازه نمایشگر، دوربین پریسکوپ ندارد. صورت کلی سازندگان آن را برای بهترین و بزرگترین گوشی خود عرضه می کنند.

با این حال، کو پیش بینی می‌کند که این کار را انجام دهد و سپس هر iddو این شرکت روی یک طرح غیرعادی با دو منشور کار کرده سر

دوربین آیفون ۱۴ چه پیشرفت هایی خواهد داشت؟

سری آیفون 14 آینده تابستان عرضه خواهد شد. انتظار می‌رود مدل‌های Pro به دوربین اصلی 48 گیدا می‌کنند، در حالی که مدل‌های ساده به همان دوربین دوربین جلو نیز با فوکوس خودکار ارتقا پیدا خواهد کرد.

نظر شما چیست؟ منتظر پیشرفت بسیار کند اپل در بخش سخت افزار دوربین هستید؟ بهه زه از نظر خروجی همچنان از بهترین‌هاست و شاید هم همین موضوع را دارد!

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا