دانش و فناوری

دوربین سلفی شیائومی 12 زیر نمایشگر نخواهد بود

برای گوشی های شیائومی 12 خبری از دوربین پایین صفحه نمایش نیست. دوربین سلفی شیائومی 12 تفاوت چندانی با گوشی های نسل قبل نخواهد داشت.

شیائومی به عنوان یکی از بزرگترین تولیدکنندگان چینی گوشی های هوشمند شناخته می شود شیائومی 12 افشای آخرین روزهای سال 2021، یعنی 28 دسامبر (7 ژانویه). در این روز سه تماس شیائومی 12، شیائومی 12 ایکس و شیائومی 12 پرو به طور رسمی اعلام شده است که بدون شک یکی از بهترین گوشی های سال 2022 خواهد بود.

هر چه به تاریخ عرضه نزدیک تر می شویم، هر روز اخبار بیشتری منتشر می شود. امروز دوباره اخبار در مورد دوربین سلفی شیائومی 12 منتشر شده است که اطلاعات مهمی را فاش کرده است.

طراحی دوربین سلفی شیائومی 12

SeriesCs شیائومی 12 آنها به طراحی محبوب دوربین سلفی در پایین صفحه مجهز نیستند. در عوض، آنها طراحی به سبک پانچ خواهند داشت. نکته دیگر اینکه این سوراخ پانچ در وسط صفحه بالای گوشی ها قرار دارد و در کل نسبت به گوشی های نسل قبل بهبود یافته است.

دوربین سلفی شیائومی 12 زیر صفحه نمایش نخواهد بود

علاوه بر این، گفته می شود این طراحی با هر سه مدل گوشی سازگار است شیائومی 12 ،شیائومی 12 ایکس و شیائومی 12 پرو قابل رویت. هنوز مشخص نیست که او پس از ترک این سمت چه خواهد کرد. اگرچه گزارش شده است که شیائومی تولید انبوه دوربین زیر صفحه نمایش Mix 4 را آغاز کرده است، اما استانداردهای استاندارد شیائومی برای این نوع دوربین سلفی رعایت نشده است.

با این اوصاف، به نظر می رسد شیائومی امسال نیز از همان سبک طراحی پیروی خواهد کرد و پرچم های خود را با دوربین سلفی پانچ در دسترس کاربران قرار خواهد داد. دیروز خبری در مورد دوربین جلو شیائومی 12 کاور جداگانه ای منتشر شد که از فناوری جدید شیائومی خبر می داد.

جزئیات بیشتر شیائومی 12

گزارش‌های دیگری در مورد پرچم‌های 2022 شیائومی وجود دارد. شیائومی 12 و شیائومی 12 پرو به جدیدترین تراشه نسل اول اسنپدراگون 8 مجهز شده اند. اما نسخه 12X شیائومی با سیستمی بر روی تراشه اسنپدراگون 870 عرضه می شود.

همچنین گفته شده است که سری ۱۲ شیائومی از نمایشگری با فرکانس سازگار LTPO استفاده خواهد کرد که بین ۱ تا ۱۲۰ هرتز خواهد بود.

بیشتر بخوانید:

نظر شما در مورد دوربین سلفی شیائومی 12 چیست؟ نظرات خود را در قسمت نظرات با ما در میان بگذارید.

منبع: gizmochina

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا