اخبار بازار

ده نکته مؤثر از علیرضا کوهانی (کارآفرین جوان و کارآفرین موفق) برای ورود به بازاریابی آنفلوآنزا

علیرضا کوهانی
علیرضا کوهانی

با افزایش مسدود کننده های تبلیغاتی ، ما دیگر شاهد تبلیغات مانند سابق نیستیم و این نوع تبلیغات دیگر مؤثر نیستند. به همین دلیل اهمیت بازاریابی تأثیرگذار یا بازاریابی روشن تر می شود. اگرچه تأثیرگذار شناخته شده ای که می شناسیم معمولاً بازیگر و خواننده هستند ، اما با پیروی از چند نکته نیز می توانیم تأثیرگذار باشیم. به عنوان علیرضا کوهانی به من بپیوندید تا در مورد آن بیشتر بدانید.

بازاریابی اثرگذار شاخه ای از علم بازاریابی است که بر افراد خاص جامعه متمرکز است. آفتابگیرها افراد با نفوذ در جامعه هستند که می توانند افراد مشهور مانند ورزشکار ، بازیگر یا خواننده باشند. این تأثیرگذار به لطف مخاطبان گسترده خود از پتانسیل بازاریابی بالایی برخوردار است و در زمینه بازاریابی بسیار ارزشمند است. اینفلوئنسرها پیروان وفادار و مداوم دارند و به دلیل داشتن شبکه گسترده اجتماعی ، می توانند مردم را به سمت خرید محصول یا خدمات ترغیب کنند. ممکن است شما در اینستاگرام یا شبکه های مجازی سایر افراد مشهور (یا غیر مشهور) را دیده باشید که یک مارک یا محصول خاص را تبلیغ یا مستقیم تبلیغ کنند. و احتمالاً شما هر از گاهی شنیده اید که از تبلیغات بدست می آورند. اگرچه افراد مشهور محبوب ترین تأثیرگذار هستند ، اما با پیروی از این نکات می توانید تأثیرگذار باشید:

یک قلم و کاغذ بگیرید و در مورد علایق خود بنویسید. چه موضوعات و شغلی را بیشتر دوست دارید و ماهر هستید؟ اضطراب شما نباید در حد طبیعی باشد ، مانند مسافرت ، آرایش ، لباس و موارد مشابه. هرچه علاقه شما باشد ، مهم است که با اشتیاق بتوانید کاری انجام دهید. اگر YouTube یا Instagram را مرور کنید ، با افرادی مواجه خواهید شد که علاقه های عجیب و غریبی دارند اما هنوز هم موفق به پیدا کردن و پیروان مشهور خود هستند.

امروزه وبلاگ نویسان و افراد زیادی وجود دارند که در مورد شیوه زندگی ، مد و اینستاگرام در اینستاگرام و سایر شبکه های مجازی می نویسند و می نویسند. اما آنها خیلی موفق نیستند و دنبال کننده های زیادی ندارند. به نظر شما دلیل این شکست چیست؟ زیرا آنها مانند هزاران نفر دیگر هستند و آنچه را که بسیاری از افراد انجام می دهند انجام می دهند. بنابراین برای تأثیرگذاری باید ابتدا متفاوت و متفاوت باشید.

موفقیت در همه شبکه های اجتماعی تقریبا غیرممکن است. بنابراین به جای اینکه انرژی خود را در شبکه های مختلف هدر دهید ، شبکه ای را انتخاب کنید که بیشتر با علایق و سلیقه های شما مطابقت داشته باشد به عنوان پایه اصلی تأثیرگذاری! بسیاری از افراد مشهور اینستاگرام هنوز فیس بوک ندارند. با این حال ، آنها تعداد زیادی از پیروان دارند. زیرا آنها انرژی و زمان خود را روی شبکه متمرکز کردند.

برای اینکه یک تأثیرگذار شوید ، پست و پست نکنید. این بسیار مهم است که شما یک استراتژی و برنامه ریزی برای تبلیغات محتوای خود داشته باشید و این کار را عمدا انجام دهید. به عنوان مثال لیستی از مطالبی را که می خواهید ارسال کنید در سه ماه آینده ایجاد کنید. بهترین موضوعات برای پوشش چیست؟ چه عکسهایی برای ارسال در اینستاگرام بهترین است؟ چند بار می خواهید تبلیغ کنید؟ و سوالاتی از این دست

تولید محتوای خوب بیشتر وقت شما را گسترش می دهد. اما مطمئن باشید ، ارزشش را دارد. زیرا این روزها محتوا در درجه اول قرار می گیرد. سعی کنید بهترین مطالب را تولید کنید. اگر در اینستاگرام هستید ، سعی کنید از یک عکس عالی و دقیق استفاده کنید. برای این کار وقت بگذارید ، و کمی خرج کردن هم درست است. اگر این کار را به طور جدی انجام دهید و از نگاه یک مشاغل به آن نگاه کنید ، شاید لازم باشد که یک دوربین خوب یا سایر تجهیزات و تجهیزات خریداری کنید.

آنچه در آنفولانزا اهمیت دارد تداوم محتوا است. اگر یک پست عالی منتشر می کنید و پس از ماه ها هیچ خبری ندارید ، مطمئناً دنبال کننده های زیادی نخواهید داشت. بنابراین ، محتوای شما باید به طور مرتب و حتی در یک بازه زمانی مشخص منتشر شود. به این ترتیب مخاطبان شما همزمان منتظر پست جدید شما خواهند بود و طرفداران بیشتری را به خود جذب می کنند.

زمان زیادی را صرف ایجاد محتوا کنید. اما وب سایت چه فایده دارد اگر فقط با همه چیز موجود در آن “سازگار” باشد؟ بنابراین به یاد داشته باشید ، 20٪ از وقت خود را صرف ایجاد محتوای عالی کنید و 80٪ از وقت خود را صرف تبلیغ و تبلیغ محتوا کنید.

سریعترین و آسان ترین راه برای رشد مخاطبان شما همکاری با یک تأثیرگذار محبوب تر است. به یاد داشته باشید ، این همکاری بیشتر از تأثیرگذار سود خواهد برد. سعی کنید مقاله جالبی راجع به یک شخص مشهور بنویسید و محتوای جالب تولید کنید و به نوعی توجه او را برای انتشار مقاله خود جلب کنید. اگر این اتفاق بیفتد ، موجی از پیروان برای شما ارسال می شوند.

وقتی مخاطبان زیادی ندارید ، تعامل با آنها آسان است. هرچه پیروان رشد می کنند ، ممکن است طولانی تر شود ، اما ارزشش را دارد. سعی کنید به تمام نظرات پاسخ دهید و هرکسی که شما را دنبال می کند ، پیروی کنید.

محتوای محبوب را در شبکه اجتماعی مشاهده کنید و ببینید چه نوع محتوا محبوبیت بیشتری دارد. کدام پست ها محبوب تر هستند و کدام یک محبوب تر هستند؟ سعی کنید طبق این تحلیل ها محتوای خود را تولید کنید. حتی می توانید از مخاطبان خود بپرسید که او چه چیزی را دوست دارد.

  • درباره نویسنده:
    علیرضا کوهانی در 19 ژوئن سال 1993 در تهران متولد شد. وی مهندسی کامپیوتر را در ایران تحصیل کرد و پس از فارغ التحصیلی در سال 2015 ، به استانبول ترکیه مهاجرت کرد و استارتاپ خود را راه اندازی کرد.

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه اخبار کسب و کار کلیک کنید 

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده وبانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا