بازاریابی

ده مورد برتر سئو نباید

سئو بر اساس مجموعه ای از الگوریتم ها در حال تغییر ساخته شده است و در طول سال ها تکامل یافته است. اینترنت رسانه ای است که دائماً در حال تغییر است و یکی از بدترین کارهایی که می توانید انجام دهید استفاده از روش های قدیمی یا منسوخ سئو است. بسیاری از تاکتیک‌های قدیمی اکنون به عنوان «کلاه سیاه» در نظر گرفته می‌شوند، به این معنی که توسط جامعه سئو به تحقیر نگاه می‌کنند و می‌توانند جریمه‌های موتورهای جستجو را کاهش دهند.

1. پر کردن کلمات کلیدی شامل جمع کردن هر چه بیشتر کلمات کلیدی در یک صفحه است، بدون توجه به انسجام بعدی صفحه. هر چیزی بالاتر از تراکم 2-3٪ در حال حاضر “پر کردن” در نظر گرفته می شود، زیرا معمولاً منجر به نرخ پرش بالا می شود (بازدیدکنندگان منزجر می شوند و وب سایت را بدون خرید ترک می کنند). صفحات پر شده با کلمات کلیدی به آرامی از فهرست موتورهای جستجو ناپدید می شوند.

2. دستکاری رتبه صفحه معمولاً در بین وب مسترهای کلاه سیاه دیده می شود که هنوز فکر می کنند رتبه صفحه به اندازه کافی سایت آنها را افزایش می دهد تا حتی با محتوای بد رتبه بندی کنند. این افراد پیوندها را مبادله می‌کنند، پیوندها را می‌خرند، و برای مزرعه‌های پیوند ثبت‌نام می‌کنند تا سعی کنند ارزش آنها را در تخمین موتور جستجو به طور مصنوعی افزایش دهند. این رفتار می تواند منجر به عقب افتادن سه تا نه صفحه در رتبه بندی یا حتی از دست دادن وضعیت شاخص شود!

3. پیوندهای نامربوط راه دیگری برای افزایش لینک به یک سایت است – فقط بیرون بروید و از هر کسی بخواهید که به شما لینک دهد. دوباره، موتورهای جستجو در حال حاضر عمدتاً پیوندهای سایت شما را نادیده می گیرند، اگر از جایی کاملاً نامرتبط باشند – مثلاً یک سایت وام نقدی روز پرداخت که به سایتی در مورد آموزش سگ پیوند می دهد.

4. چرخش مقاله تقریباً ارزش بازاریابی مقاله را از بین برد. هنگامی که گوگل یک فیلتر محتوای تکراری نصب کرد تا محتوای یکسان در مکان‌های مختلف پست شود تا SERP‌ها را تحت تأثیر قرار ندهد، کلاه‌های سیاه نرم‌افزاری را برای ترکیب مقاله‌ها و ایجاد ده‌ها مقاله جدید از چند نسخه اصلی توسعه دادند. پاراگراف‌ها با استفاده از یک مرجع مترادف بد جایگزین شدند و در نتیجه تعداد زیادی مقاله نامفهوم به وجود آمد که به طور خودکار به هر سایت مقاله در شبکه ارسال شد. گوگل در حال کار بر روی راهی برای شناسایی مقالات چرخانده شده و نادیده گرفتن آنها است. از “نرم افزار اسپینر” استفاده نکنید – ارزشش را ندارد.

5. ارسال هرزنامه به وبلاگ و انجمن یکی از بدترین کارهایی است که می توانید برای از بین بردن شهرت بازاریابی آنلاین خود انجام دهید، اینکه خود را به یک مرجع در یک موضوع تبدیل کنید خوب است، اما اکثر جوامع شرکت کننده فعال و مشارکت کننده را نسبت به کسی ترجیح می دهند که فقط نظر می دهد تا پیوندی دریافت کند. به امضای خود برگردند منصفانه بازی کنید و به اندازه ای که به دست می آورید بدهید.

6. سایت‌های عمدتاً فلش بسیار زیبا به نظر می‌رسند، اما فهرست‌بندی مناسب برای موتورهای جستجو بسیار سخت است. اگر عاشق فلش هستید، از آن کم استفاده کنید و صفحات HTML جایگزینی برای خزیدن عنکبوت های وب جهانی داشته باشید. برای اینکه سایتی با فلش بهترین عملکرد را داشته باشد به متن و تگ نیاز دارید.

7. نادیده گرفتن نقشه سایت. یک نقشه سایت خوب ضروری است. یک اشتباه تازه کار این است که فکر می کنیم ارسال دایرکتوری سریع ترین راه برای ایندکس شدن است. یک نقشه سایت XHTML خوب می تواند برای سایت شما معجزه کند، و هنگامی که با پینگ از یک وبلاگ همراه شود، باید باعث شود که فهرست بندی محتوای جدید در همان روزی که شما راه اندازی می کنید، انجام شود.

8. پرداخت برای پیوندها کمی در بالا توضیح داده شده است، اما به اندازه کافی برای نقطه قوت خود مهم است. این کار را انجام ندهید، مگر اینکه این کار را صرفاً برای ترافیک انجام دهید و پیوندهایی را که خریداری می کنید دنبال نکنید. اگر حتی یک نفر شما را برای خرید لینک گزارش دهد، گوگل سریعا جریمه می کند.

9. لینک های فوتر (برخلاف شایعات) رتبه شما را به طرز شگفت انگیزی افزایش نمی دهند. وقت خود را برای طرح ریزی هدر ندهید – با تولید محتوای عالی و انتشار آن از طریق رسانه های اجتماعی، به روش طبیعی ارگانیک پیوند ایجاد کنید.

10. آخرین و نه کم اهمیت ترین، بد نباش. این شعار بزرگترین موتور جستجوی همه آنها است، و تمام فعالیت های پنهانی و ابلهانه ذکر شده در بالا را پوشش می دهد. دستورات گوگل را دنبال کنید و پیشرفت کنید – نافرمانی کنید و متوجه شوید که در زمین های بایر صفحه شش SERP ها در حال از بین رفتن هستید و نمی دانید چه اتفاقی افتاده است.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا