اخبار بازار

دمای RTD فرستنده و ترموکوپل demont تولید شده توسط .exel

شاخه تک
شاخه تک

تجهیزات الکترونیکی در این زمینه اتوماسیون صنعتی و کنترل فرآیند موجود است

خط تولید اکسل گسترده و بسیار جامع است:

پخش قطاری از دمونت و دین

· مبدلهای دما (آنالوگ و دیجیتال)

عایق برق (گالوانیک)

تقویت کننده های سیگنال

توزیع ماژول های I / O (I / O)

ماژول های رابط A / D برای PLC

سفر تقویت کننده سفر

منابع تغذیه

مقره های حلقه کنونی

شاخص ها و شاخص های دیجیتال

if اگر دوست دارید فرستنده درجه حرارت برجسته برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تماس بگیرید 02144032578 صدا زدن.

شرکت ساموآن در سال 1994 در کره جنوبی به عنوان یک شرکت الکترونیکی مانند کنترل کننده دما و رطوبت شروع به کار کرد. ساموئن آن سال را انجام داد سری SU اولین محصولات خود را راه اندازی کرد. این شرکت از سال 1996 صادرات محصولات خود را انجام می دهد ایران راه افتادن. امسال دارای مجوز سری بعدی کنترلرها و نمایش این شرکت است SD به چرخه تولید شرکت اضافه شد.

در آغاز قرن بیست و یکم با گواهی C.E. صادرات ساموآ در حال ورود به مرحله جدید و کشورها است هند ، استرالیا ، تایلند و امارات متحده عربی در آغوش گرفته در این سری دوره ها SU و SD شواهد بهینه سازی ارتقاء عملکرد. در دهه دوم فعالیت شرکت با گسترش و توسعه کارخانه شرکت ، سری بعدی کنترلرها است SM و SH تولید شده.

محصولات شرکت شامل می شود کنترل کننده دما و رطوبت ، کنترل کننده دما و رطوبت ، سنسور دما و رطوبت ، پیشخوان و تایمر او

شما می توانید ترموستات ، کنترل و محدوده پیشخوان این شرکت را در صنایع مختلف مانند پیدا کنید گلخانه ها ، گلخانه ها در صنایع وابسته به دما و رطوبت استفاده می شود.

اگر دوست دارید کنترل دما و رطوبت ساموآ برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تماس بگیرید 02144032578 صدا زدن.

Danfus نقش مهمی در تولید و توسعه کنترلرها و محصولات برقی و مکانیکی در مقیاس جهانی دارد. ما روزانه بیش از 250،000 محصول را در 70 کارخانه در 25 کشور جهان تولید می کنیم.
در حالی که این عملکرد چشمگیر است ، این افتخار بزرگی برای کارمندان ما است که با تهیه اجزای با کیفیت بالا و متناسب با نیازهای مشتری متعهد به افزایش ارزش محصول نهایی هستند.

برای ما ایجاد یک مشارکت قوی برای ما مهم است ، زیرا تنها از درک مشتری می توانیم نیازهای فردا را برآورده کنیم ، می توانید با تمرکز ویژه روی سنسورها و کنترل کننده ها ، از طریق تمام دریای فناوری Danfus به آن دسترسی پیدا کنید. ما با مشارکت نزدیک و بر اساس ارزش شرکت ، راه حل های ایمن تر ، مطمئن تر و مؤثر تری ارائه می دهیم.

Danfus طیف گسترده ای از محصولات الکترونیکی و مکانیکی از جمله تجهیزات اندازه گیری فشار و دما ، سنسورها و کنترل کننده ها را با توجه به نیاز صنایع مختلف تولید می کند ، اما به طور کلی می توان به صنایع زیر اشاره کرد.

· صنعت خودرو

صنایع ساختمانی (تجارت و مسکونی)

صنایع غذایی (مواد غذایی و آشامیدنی)

صنایع دریایی و کشتی سازی

صنایع هیدرولیک

صنایع موبایل

· سرمایش و تهویه هوا

آب و فاضلاب

سوئیچ فشار Danfoss مخصوصاً مدلها KP1 ، KP5 ، KP15 ، KP35 در بازار ایران کافی است · سوئیچ فشار دانفوس

سنسور BD این شرکت در سال 1994 در ابتدا توسط سه نفر تأسیس شد و طی چند سال به یکی از مهمترین تأمین کنندگان تجهیزات اندازه گیری فشار الکترونیکی در بازار جهانی تبدیل شد.
این شرکت در Thierstein در شمال فرانکونیا ، آلمان واقع شده است. این شرکت در حال حاضر حدود 250 نفر را در چهار دفتر در آلمان ، جمهوری چک ، روسیه و چین استخدام می کند. از ابتدا این شرکت بر روی فناوری اندازه گیری فشار الکترونیکی متمرکز شده بود.

با استفاده از یک استراتژی و کیفیت محصول ثابت ، سنسور BD توانسته است طیف گسترده ای از فرستنده ها را تولید کند که استاندارد را از نظر کمیت و کیفیت تولید در بازار جهانی تعیین می کند.

طیف گسترده ای از محصولات حسگر BD راه حل هایی برای اندازه گیری فشار و مساحت سطح در محدوده اندازه گیری بین 0.1 تا 8000 بار ارائه می دهد.. BD | SENSORS روابط نزدیک با مشتریان خود را ارزیابی می کند و خود را به عنوان ارائه راه حل در صنعت می بیند.

اگر دوست دارید سنسور فرستنده فشار BD برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تماس بگیرید 02144032578 صدا زدن.

Trapag اکنون یک شرکت ابزار دقیق بر اساس آن است سوئیس قرارداد. این شرکت در زمینه ساخت انواع مختلف است فرستنده فشار و تجهیزات مانیتورینگ برای اندازه گیری فشار ، دما و اندازه گیری چگالی گاز SF6 بسیار مشهور شده است.

Trapp یکی از این شرکتها است که توانایی این کار را دارد تولید سفارشی و خدمات اختصاصی به مشتریان خود این تولید کننده در حال حاضر تعداد زیادی آژانس و شرکت در سراسر جهان دارد. بیایید داستان جالب این شرکت و مسیر توسعه آن را مرور کنیم.

Trapp در 2 اکتبر 1942 در زوریخ توسط “مقدماتی علمی” ایجاد. اسکار برای اولین بار کار خود را با «بار“شروع شد و بعدا تصمیم گرفت تولید را شروع کنیم”مبدل ها“آهسته شوید. او به آسیاب بافی پدرش نقل مکان کرد و به کار خود بازگشت.

قدم بعدی برای تراپاگ تولید ترموستات در سال 1956 بود. در آن سالها مدیرعامل دیگری به مجموعه اضافه شد .در سال 1967 این شرکت به دلیل نیازهای بازار و صنعت مانند ساخت کشتی توسعه یافت. ترموستات تولید بار توپ را متمرکز کرده و متوقف کنید.

اگر دوست دارید فرستنده فشار فرستنده برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تماس بگیرید 02144032578 صدا زدن.

یک شرکت ویکا یکی از معروف ترین تولید کنندگان تجهیزات و تجهیزات کنترل فرآیند (فرستنده فشار ، سنسور فشار و غیره) در جهان است او این شرکت در سال 1996 موفق بود برای اندازه گیری فشار و دما مکانیکی در جهان رتبه یک را کسب کرده است برای رسیدن به. این شرکت همچنین در دهه 50 است اولین مارک تولید شاخص های دما و فشار در سراسر جهان است .د دفتر مرکزی شرکت در کشور آلمان قرارداد. سایر شرکتهای مرتبط با شرکت نیز در بیش از 40 کشور مختلف فعالیت می کنند. ویکا با اطمینان از تحویل کالاهای با بالاترین کیفیت را تضمین می کند و دلیل این امر تولید محصولات در نقاط مختلف جهان است. هر ساله بیش از 50 میلیون محصول استاندارد و معمولی در بسته های جداگانه حداکثر 10،000 طبق سفارشات مشتری به مشتریان در سراسر جهان تحویل داده می شوند.

WIKA (WIKA) در هر سال 1946 این شرکت شروع به کار کرد و مانند بسیاری از شرکت های بزرگ ، با رشد و استحکام ، دقت و تلاش بسیار زیاد شده و به وضعیت فعلی خود رسیده است ، و امروز با هزاران کارگر متخصص ، در زمینه تولید تجهیزات برای اندازه گیری فشار ، دما ، سطح ، جریان و همچنین کالیبراسیون فعالیت می کند. به آرامی

اگر دوست دارید فرستنده فشار Vica برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تماس بگیرید 02144032578 صدا زدن.

سنسور فشار کلر معامله گر فشار کلر را منتقل می کند

شرکت کلر سوئیس یکی از بزرگترین تولید کنندگان سنسورهای فشار ، مبدل و فرستنده فشار در اروپا است. محصولات این شرکت که طیف گسترده ای از کاربردها را شامل می شود ، برای بسیاری از صنایع برای سیستم ها ضروری است کیفیت آنها تأثیر مستقیمی بر عملکرد دستگاهها و دستگاههای مختلف دارد.

بیش از 40 سال از تأسیس این شرکت می گذرد. این شرکت با نام هانس وو نامگذاری شده است. کلر ، بنیانگذار شرکت. او شرکت خود را در سن 40 سالگی تأسیس کرد. این کارآفرین مبتکر ، فیزیکدان ، ریاضیدان ، پیانیست و همچنین مخترع محفظه اندازه گیری یکپارچه سیلیکون. در مدت کوتاهی ، کلر موفق شد تا شرکت خود را برای صنایع مختلف در بازار جهانی جذاب کند و به عنوان نیروی کار بسیاری از متخصصان را به خود جلب کند. این شرکت در وینتور ، بخشی از سوئیس آلمانی صحبت می شود و بسیار موفق بوده است.

آیا می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد سنسور فشار کلر بدانید؟ برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید 02144032578 صدا زدن. کارشناسان ما آماده کمک و ارائه مشاوره رایگان هستند.

آیا می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد سنسور فشار کلر بدانید؟ برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید 02144032578 صدا زدن. کارشناسان ما آماده کمک و ارائه مشاوره رایگان هستند.

منبع: صنعت واحد

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه اخبار کسب و کار کلیک کنید 

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده وبانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

جهت دیدن ادامه مطالب مجموعه اخبار بازار کلیک کنید

لینک کوتاه مطلب: shrtco.de ulvis.net tny.im clck.ru v.ht v.gd is.gd tinyurl.com g6g.irbit.ly

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا