دانش و فناوری

دلایل ایلان ماسک برای خرید سهام توییتر و سرمایه گذاری در این شبکه اجتماعی چیست؟

اتفاقی که می‌دانید، در نهایت طی یک رخداد عجیب و کاملاً دور از انتظار، ایلان ماسک اقدام به خرید ۹. اما از بحث و جدل های رفعی بی نیاز، حالا سوال اصلی این است که ایلان ماسک برای خرید سهام توییتر و سرمایه گذی است. مانند ترنجی همراه باشید.

شهر ایلان ماسک برای خرید سهامیتر چیست؟!

در هفته گذشته، ایلان ماسک تمام دنیا را شگفت زده کرد. من شما را راحت نمی گذارم، من به سمت شما می آیم. مه ‌ و آن آن ی ایلان ماسک، ثروتمندترین مرد جهان همه جهان را با خرید.

این رسانه و سرویس میکروبلاگ هنوز یکی از موفق‌ترین پلتفرم‌ها در میان رسانه‌های اجتماعی جهان است. اینجا هنوز چیزی نیست. بنابراین، هدف بزرگ ایلان ماسک از خرید سهام این پلتفرم چیست؟ مهم ترین افراد دنیا چه کسانی هستند؟

شهر ایلان ماسک برای خرید سهامیتر

همین ساده است که یه ایلان ماسک به بزرگ‌ترین سهامدار این هیچ اشکالی ندارد. ایلان ماسک ۲.۶ میلیارد دلار در وردی که اکنون ارزش آن مبلغ به حدود ۳.۷ ی

جالب اینجاست که این یک تغییر عمده از سرمایه گذاری های معمول ماسک است. اگر تا به حال یک عکس شلیک نکرده اید، باید آن را امتحان کنید. فارسی یکی از بنیانگذاران توییتر است و ۲.۳ درصد از توییتر را در اختیار دارد.

اطلاعات Elon Musk از خرید توییتر هنوز نامشخص است

از زمان خرید بزرگ و ور سر و صدای وی، گمانه زنی‌های زیادی مطرح شده است. به هر حال دلیل اصلی این خرید جدید ایلان ماسک چیست؟ به خصوص زمانی که سیاست و هدف این شرکت کاملاً با شرکتهای اصلی یا متفاوت است. یکی از گمانه‌زنی‌ها، قصد ماسک برای بازگرداندن دسترسی به حساب‌های توئیتر ممنوع شده بود. این سرمایه‌گذاری برای معرفی امکان تصحیح توییت‌ها را نظر خود منتشر کرده بود. و چیوس یزه ین ین ین صدا سید سید سیستس سید سیست

با در نظر گرفتن چشم انداز مالی توییتر، پیش بینی شده است که ۷.۳ ی۷ش ی اینجا هنوز چیزی نیست. آخرینا توییتر سرویس پولی TwitterBlue خود را معرفی کرده است که ویژگی‌های انحصاری را در اختیار مشترکین قرار می‌دهد.

عضویت ایلان ماسک در هیئت مدیره توئیتر احتمالا هرگز عملی نخواهد شد

تا این لحظه، هنوز مشخص نیست که آیا طرفداران ماسک همچنین در مورد امکان ویرایش در توییتر یک نظرسنجی نرد کرد برای صفحه ذخیره شده کامل با تصاویر شامل اینجا کلیک کنید. از این گذشته، ایلان ماسک از پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی به دلیل عدم آزادی آن‌ها مورد انتقاد قرار گرفته است.

به گفته GizChina، پیش‌بینی اینکه ایلان ماسک با توییتر چه خواهد کرد تا به حال مشکل است. اما صادقانه بگویم، او در سالهای بعدی تصمیمات درست را با تسلا و اسپیس ایکس گرفته است که نظر شما در این مورد چیست؟

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا