بازاریابی

دلایلی که برای انجام کمپین سئو وقت می گذارید

بسیاری از مردم تعجب می کنند که چرا انجام یک کمپین SEO بسیار طول می کشد. در این مقاله من در مورد اینکه چرا SEO زمان می برد و سریع انجام نمی شود صحبت خواهم کرد.

بیایید با وب سایت شما شروع کنیم و فرض کنیم شما یک وب سایت 10 صفحه ای دارید. اگر تغییرات لازم را در محتوا ، برچسب های متا و غیره اعمال کرده اید ، بهینه سازی موتور جستجو می تواند یک ماه طول بکشد (در برخی موارد نه) تا موتورهای جستجو به صفحات وب شما هدایت شوند تغییرات جدید شما منعکس می شود. بنابراین فقط با کار محلی خود می توانید ببینید که همه اینها زمان می برد و در دست شرکت بهینه سازی موتورهای جستجو نیست. با این حال ، دو کار وجود دارد که می توانید برای تسریع این روند انجام دهید. اگر سایتmap.xml را در Google تبلیغ می کنید ، می توانید به تسریع این روند کمک کنید. همچنین می توانید پیوندهای جدیدی را که به صفحات ویرایش شده اشاره می کنند از منابع خارجی دریافت کنید. اگر وب سایتی دارید که به طور مرتب محتوا اضافه می کند و صفحات زیادی دارد ، این می تواند به موتورهای جستجو کمک کند که سایت شما را سریعتر فهرست بندی کنند. زیرا آنها بیشتر از وب سایت شما بازدید می کنند زیرا می دانند که شما همیشه به آنها کمک می کنید. موتورهای جستجو می خواهند نتیجه نهایی را برگردانند. اگر سایت جدیدی دارید که موتورهای جستجو را به سرعت به صفحه هدایت می کند ، این کار دشوارتر خواهد بود.

بیایید اکنون به پیوندسازی نگاه کنیم و فرض کنیم برای مثال شما پیوندی را در فهرست راهنمای با کیفیت قرار داده اید. از آنجا که اکثر دایرکتوری های خوب دارای لیست پشت سر هم هستند ، در برخی موارد ممکن است ماه ها طول بکشد تا ویرایشگر به پیوند برسد. سپس باید تأیید کند که سایت شما مربوط به مقوله ای است که شما آن را ارسال کرده اید و سپس پیوند را در فهرست قرار دهید. اکنون قانون در مورد توانایی تغییر مسیر صفحات به گونه ای اعمال می شود که موتورهای جستجو پیوندهای جدیدی را در نظر بگیرند.

همانطور که از اطلاعات بالا مشاهده می کنید ، ممکن است مدتی طول بکشد تا کار سخت شرکت بهینه سازی موتورهای جستجو موثر واقع شود. شما باید صبور باشید. پس از شروع درخواست ، مزایای موتورهای جستجو را مشاهده خواهید کرد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا