عمومی

دستکش و ماسک رایگان برای تحویل درب از درب با یک نگاه


در اینجا نیز ، با یک نگاه (لطفا خیلی شرم آور به نظر نرسید) من می خواستم امروز عادلانه باشم که نمایشنامه تمام چیزهایی را که برای نشان دادن آن نیاز دارم به من نشان داد. ایموجی با نیش باز می خندد.
در اینجا نیز ، با یک نگاه (لطفا خیلی شرم آور به نظر نرسید) من می خواستم امروز عادلانه باشم که نمایشنامه تمام چیزهایی را که برای نشان دادن آن نیاز دارم به من نشان داد. ایموجی با نیش باز می خندد.

کمدی گفت: عنوان و تصویر جذاب همه چیزهایی است که تهیه کننده احتیاج دارد. خوب ، من همچنین یک عنوان عالی (این روزها) و یک عکس خوب از میسگال ارسال کرده ام ؛ این اولین پست من در کاما است و می خواهم کاما و خواننده را در یک سر کوچک قرار دهم (اگر کار کند)

بیایید به داستان اصلی برویم.

حل مشکلات نویسنده. راستش با وجود اینکه شنونده و گوینده خوبی در دنیای وبلاگ نویسی و شبکه های اجتماعی هستید ، بهترین ها من قبلاً خواننده خوبی بودم. (بهتر یا بدتر نسبی است و اگر کلمه است بهترین ها منظور من این نیست که من در آن خوب هستم.

این یک اولویت است که یک شبکه اجتماعی یا سرویس وبلاگ نویسی از معرفی نویسنده چه مقدار بدست می آورد (اگرچه من با دست خود می نویسم) یک بار ، در حالی که من سعی داشتم پیچیدگی روند خرید را در سایت خود توجیه کنم ، می خواهم به رئیس خود بگویم که چرا آنها بیشتر از آجیل گندم یا کاه رشد می کنند. زیرا مهره بیش از ده سال به میوه می دهد. اگر مجبور شدم از دو سایت ناشناخته مشابه خریداری کنم ، یکی را می خریدم که متناسب با کالای من به کمترین و ساده ترین راه باشد. به عقیده من ، تک رنگ توانست این پیچیدگی را از نویسنده خلاص کند (این بار).

بنابراین ارسال در وبلاگ شخصی وردپرس یا وبلاگ کاری پیچیده تر از اینجا نیست. این جا مزایایی دارد ، پس چرا آب را درون یک کاسه بریزید؟ به وضوح سادگی سنگ بزرگی برای از بین بردن نیست.

در واقع ، این چیزی است که بیشتر نویسندگان از نوشتن در مورد سنگ بزرگ خودداری می کنند. چیزی که خاطرات را از مد دور کرد. هیچ کس دوست ندارد در مورد خود بنویسد در حالی که مهمترین فرد زندگی همه این روزها ایثار است (نه مفهومی که شما به آن فکر می کنید). بسیاری از آنها حتی مایل به تمسخر هستند زیرا به آنها نگاه می کنند. سیگارها اغلب دودی می شوند که دیده می شوند ؛ در قدیم دوربین ها فیلمبرداری می شدند ، هیچ عکسی از دست نمی دادیم ، اما امروز ممکن است یکی از 10 عکس را بدست آوریم. در قدیم هیچ کس از سر من روی تخت بیمارستان عکس نمی گرفت. نیاز به دیدن و تمرکز دارد این روزها ما را دچار دردسر کرده است و اگر یک شبکه اجتماعی نتواند کاربر مورد نظر خود را تأمین کند ، محکوم به شکست خواهد شد. البته من یک خاله از برده تیرکمان بچه گانه دارم و بی صبرانه منتظر خواندن و دیدن سر او در اینیستا اکسپلورر هستم بدون اینکه حتی بدانم بت چیست.

سمیکولون عزیز به دلیل کمبود ویژگی (مانند ارائه تصاویر یا عدم وجود ایموجی) نوشتن در مورد آن بسیار آسان بود ، ثبت نام ساده بود و همه چیز ساده بود. بسیار ساده است و فکر می کنم شما خیلی ساده هستید. کمی در مورد زاکربرگ بیاموزید. در اوایل این شعار این بود که فیس بوک رایگان بود (هرچند همه چیز در این دنیا ارزشش را داشت) وقتی همه به طور مستقیم از سایت خود درآمد کسب می کردند ، سرعت و سادگی وقتی همه بودند … حالا دنیا قصد دارد به شما خدمت کند . شاید مدتی روی سادگی تمرکز کنید. خوب ، دفترچه یادداشت بسیار ساده است ، اما بی فایده است. شما همچنین یک هشتگ ندارید. بیشتر روی افراد متشکل از علاقه های مشابه متمرکز شوید.

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه مطالب عمومی کلیک کنید 


منبع خبر: دستکش و ماسک رایگان برای تحویل درب از درب با یک نگاه

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و بانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

دکمه بازگشت به بالا