فیلم و هنر

دستمزد شرکت کننده های «عصر جدید» و «خنداننده شو» در سال 1401 چقدر است؟

دستمزد «عصر جدید» و «خنداننده شو» در سال 1401 لو رفت.


تیتربرتر یکی از مهترین موضوعاتی که اکثر رسانه ها به آن پرداخته اند دستمزد عوامل سریال و فیلم ها و برنامه های روتین است.

دستمزد «عصر جدید» و «خنداننده شو» در سال 1401 چقدر است؟


دستمزد «عصر جدید» و «خنداننده شو» در سال 1401 چقدر است؟
دستمزد «عصر جدید» و «خنداننده شو» در سال 1401 چقدر است؟

دستمزد ابوطالب حسینی، سعید فتحی‌روشن، علی فــریــادی، امــیــرحــســیــن قــیــاســی، نیما سهرابی و محمدحسین طوس. «عصر جدید»و« خنداننده شو »برای هر اجرا مبالغی چون برای هر ۲۰ دقیقه، ۱۵ میلیون تومان است.

«ا زرزو داریم مردم را بخندانیم»، چهره هایی که ابتدا آدم هایی معمولی بودند و با حضور در مسابقات استعدادیابی پربیننده، طرفداران زیادی به دست آوردند و صفحه های اینستاگرامیشان از چند صد فالوئر به صدها هزار مخاطب رسید. شاید برای شما هم سوال باشد که شرکت‌ها و قهرمان‌های مسابقات باشند در گزارش امروز به صورت تلفنی، تلگرامی یا در دایرکت با چند چهره کمدین، خواننده، شعبدهباز و … رفتیم و به عنوان یک برند معروف از آنها می پرسند که برای یک اجرای کوتاه در مراسم چهقدر پول میگیرند؟

دستمزد از «خنداننده شو»

روزی که رامبد جوان از شدت خنده، خودکار را پرتاب کرد و فریاد «اجازه بده نفس بکشیم»، میشد حدس ابوطالب حسینی به زودی به عنوان یکی از برترین استندآپکمدین های تلویزیون شناخته می شود. نایب قهرمان فصل دوم «خنداننده شو»، در ادامه در بخش فان برنامه «فوتبال 120» شبکه ورزش هم با شوخی ها و کنایه هایش درخشید و در آخرین فصل از «خنداننده شو» به عنوان مربی حضور داشت. مدیر برنامه او از اولین شرط دعوت توسط ابوطالب حسینی میگوید: «لازم است که سالنی به شکل آمفیتئاتری باشد، وگرنه این کمدین در سالنهایی مانند تالارها و سالن اجتماعات و … اجرا نمیکند.” او هزینه اجرای ابوطالب حسینی را برای هر ۲۰ دقیقه، ۱۵ میلیون اعلام می‌کند.

دستمزد شعبده‌بازی‌های میلیونی فینالیست «عصر جدید»


دستمزد شعبده‌بازی‌های میلیونی فینالیست «عصر جدید»
دستمزد شعبده‌بازی‌های میلیونی فینالیست «عصر جدید»

سعید فتحی‌روشن، شعبده‌بـاز منتالیست معروف سال‌های اخیر یکی از ۵ فینالیست «عصر جدید» کمک. اجراهای او در زمان پخش فصل اول برنامه به قدری تعجب‌برانگیز بود که شایعات درباره قدرت ماورایی‌اش در برخی صفت‌ها او میگوید: «اجرای برنامه برای نهادها و سازمانها ۱۰ میلیون تومان هزینه دارد.» او هزینه طراحی یک شعبده‌بازی اختصاصی را کمتر از 15 میلیون نفر اد این شعبده‌باز همچنین می‌گوید به دلیل شلوغی‌هایش، لازم است از مدتی پیش زمان مراسم را با او هماهنگ کنیم.

دستمزد کمدین «عصر جدید»

علی فــریــادی ، دانشجوی رشته پزشکی از تبریز را حتما یـادتـان هست. او یکی از شرکت کننده های فصل دوم «صدید» صدید » و ک ک ب ب ب ب ب ب ب ب ب ب ب ب ب ب ب ب ب ب ب ب ب ب ب ب ب ب ب ب ب ب ب مدیر برنامه این کمدین در گفتوگو با خبرنگار ما توضیح می دهد: «شرط اول اجرای علی فریادی این است که مراسم، آمفیتئاتری باشد و صحنه استیج از نظر نور و صدا هم شرایط استانداردی داشته باشد.” او ادامه می دهد: «هزینه اجراهای علی فریادی از 10 تا 20 میلیون تومان است و به این می رسد که چند دقیقه اجرا شود، بلیت داشته باشید یا نه و … مثلاً برای 10 دقیقه اجرا که فقط کارمندان خود در آن حضور دارند. ۱۰ میلیون تومان می‌گیریم و این برای آن‌هایی است که متن اختصاصی اجرا نمی‌شود. »


فرودگاه ها:

سستمزد استندآپ، دقیقه‌ای ۷۵۰ هزار تومان


سستمزد استندآپ، دقیقه‌ای ۷۵۰ هزار تومان
سستمزد استندآپ، دقیقه‌ای ۷۵۰ هزار تومان

امیرحسین قیاسی از شرکت کنندگان فصل دوم «خنداننده شو» بود و همان زمان اجراهایش اعلام کرد بیشتر شوخیها و متن استندآپش را خودش مینویسد و در متن کمدینهای دیگر هم، دستی در نوشتن دارد. و روزگاری بخش طنز برنامه «هفت» را اجرا می‌کند، این روزها برنامه‌های هفتگی در یکی از پلتفرم‌ها هستند. مدیر برنامه این کمدین هم هزینه اجرای آن را دقیقا مشابه ابوطالب حسینی اعلام می‌کند. یعنی هر ۲۰ دقیقه ۱۵ میلیون تومان. او اضافه می‌کند: «ما می‌توانم ۳ تا ۴ دقیقه شوخی اختصاصی برایتان بنویسیم و ب ی ی ی.

اجراهای ۸ میلیونی سهرابیِ دل‌ها

نیما سهرابی از اولین قسمت “خنداننده شو ۳” که با وجـــود تعریف مدیر برنامه نیما سهرابی هم هزینه اجرای او را مانند محمدحسین توسلی برای هر 20 دقیقه 8 میلیون اعلام می کند، اما میگوید: «کمدینها مثل آقای ریوندی، شومن مناطق و کار متفاوتی دارند. شومنها تقلید صدا، موسیقی و … دارند و گاهی حتی تا یک ساعت هم می توانند روی صحنه باشند، اما کمدینها بر متن بیشتر کار می کنند و نمی توانند از 20 روی صحنه باشند.” او ادامه می دهد: «روال کارمان این شکلی است که از 2 هفته قبل هماهنگ می کنیم و شرایط پرداختیمان هم به این شکل است که نصف مبلغ را پیشپرداختم و روز قبل از مراسم هم باقی مانده را تسویه می کنیم».

اجـرای ۸ میلیونی فینالیست «خنداننده شو ۳»

حمدحسین توسلی یکی از کمدینهای فصل سوم مـسـابـقـه «خـنـدانـنـده شـو». مدیر برنامه او هزینه اجـرای یک برنامه ۲۰ دقیقه‌ای را مبلغ ۸ میلیون تومان اگر بخواهید این چهره یزدی را به شهرستانها دعوا کنید، ۱۵ درص به این مبلغ اضافه کنید. در حالی که هزینه بلیط هواپیما و اسکان و … هم با دعوت کننده است.


دنچه دیگران می خوانند:

:ردآرونده: علیرضا یوسفی

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا