دانش و فناوری

دسترسی به یک برنامه یا سایت بدون رمز عبور در آینده توسط Fido امکان پذیر است

در دنیای مجازی که کاربران صدها و شاید هزاران حساب کاربری دارند، این رمز عبور امری غیر ممکن است به نظر می‌رس باشد. چند افزونه‌ها یا برنامه‌های مدیریت رمز عبور این چالش را تا حدودی تعیین کرده‌اند، اما دسترسی به آن به ین است. مانند ترنجی همراه باشید.

دسترسی به یک برنامه یا سایت بدون رمز چگونه خواهد بود؟!

رمزهای عبور کمی کسل کننده هستند. چه کسی می‌خواهد از رمز استفاده کند؟ شما همیشه رمزهای عبور خود را فراموش نکنید، آن‌ها باید حافظه خود را به کار بگیرید و همه چی را انجام دهید. این موضوع باعث می شود هیچ کس رمز عبورها را دوست ندشاته باشد. این گفته‌ها بر اساس بیان نظرهای استیو جابز فقید در مورد قلم در آن روز معروف یعنی ژانویه سال 2007، زمری ک

م ه ل ل ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ی جستجو برای یادآوری رمز عبوری که برای کدام برنامه استفاده می‌کند، زمانی که به سن خاصی می‌رسید یا مدت. من تو را راحت نخواهم گذاشت: من پیش تو خواهم آمد. اما ممکن است گوگل و بخشی از گروهی باشند که روی راه حلی برای حل مشکلات این رمز عبورها کار می کنند و در نهایت می توانند آن را برای پلتفرم های اندروید و iOS در دسترس قرار دهند.

دسترسی به یک برنامه یا سایت بدون رمز عبور

ه گفته 9to5Google ، اتحاد FIDO (که هیچ ارتباطی با شخصیت pooch ندارد و در واقع مخفف Fast IDentity Online است) خ ت ممکن است به یاد داشته باشید که احراز هویت دو مرحله ای (2FA) به عنوان راه حلی برای کسانی توصیه می شود که از رمزهای عبور ضعیف استفاده کنند یا به استفاده مجدد از رمزهای عبور تکراری خود ادامه دهند یا رمزهای عبور را بیش از بیش از آن استفاده کنند. پیچیده می‌سازند، به طوری که مثل فرمول مواد تشکیل دهنده کوکاکولا است.

در واقع، در 2FA، متن به گوشی شما ارسال می شود که حاوی کدی است که باید آن را در برنامه یا وب سایت ارسال کنید و این امر را تأیید کند که شما همان کسی هستید که باید یاشید، زیرا هیچکس جز شما هرگز تلفن شما را نمی توانید داشته باشید. . این همان تئوری است که احراز هویت دو مرحله‌ای بر اساس آن شکل گرفته است. FIDO د د د ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی زمانی که صاحب، قفل دستگاه خود را با استفاده از اسکنر اثر انگشت، تشخیص چهره یا رمز عبور باز می کند، از او خواسته با استفاده از «کلید عبور» وارد سیستم شود.

اتحادیه FIDO روی جایگزینی برای استفاده از رمزهای عبور کار می کند

انجمن FH FIDO Alliance می‌گوید، در حین ثبت نام در (مثلا) یک سرویس آنلاین، کاربر یا کاربر، یک جفت کیی. سپس این کلید خصوصی را حفظ می کند و کلید عمومی را در سرویس آنلاین ثبت می کند. احراز هویت توسط دستگاه کاربر انجام می‌شود که داشتن آن را می‌کند. سرویس خصوصی با یک امضا شما را ثبت می‌کند. سپس کلید عبور یا کلید عبور در دستگاه شما و سرویس همگام سازی ابری مرتبط با سیستم عاملی که از تلفن شما می‌کند ذخی دود استفاده می‌کنید.

با توجه به رشته های کد کشف شده توسط 9to 5Google در آخرین نسخه Google Play (نسخه 22.15.14)، کلیدهای عبور از کاربران اندرویدی که توسط این وب سایت گفته شده است، در حساب گوگل آنها ذخیره می شود. در واقع کلیدهای عبور، بهتری نسبت به گذرواژه‌ها ارائه می‌کنند و با خیال راحت در حساب Google شما ذخیره می‌شوند.

دسترسی به یک برنامه یا سایت بدون رمز عبور

صادقانه بگویم، این قابلیت، همان دنیای بدون رمز عبوری را که همه دلیل آن این است که اولین باری است که یک برنامه یا وب سایت را در مرورگر تلفن همراه خود باز می‌کنید،

به گفته PhoneArena، این اطلاعات تنها در اولین باری که یک برنامه را پس از نصب آن باز کرد عاملی که FIDO Alliance ماه گذشته در مقالاتی نوشته بود که مانند کاری که رمز عبور رمز عبور را انجام می دهد، پلتفرم سیستم عامل، زیربنایی کلیدهای رمزنگاری را که متعلق به FIDO معتبر هستند، از دستگاه های دیگر همگام سازی می شوند.

FIDO همچنین می‌افزاید که این معناست که امنیت و قابلیت همگام‌سازی کاربر به امنیت مکانیزم تایید سیستم عامل اصلی (گوگل، اپل، مایکروسافت و غیره) برای حساب‌های آنلاین آنها و به روش‌های امنیتی برای بازگرداندن آنها وجود دارد. مخصوصا برای زمانی که همه وسایل (قدیمی) گم شده باشند.

روش ر گویا گوگل به شدت استفاده می کند از روش را تبلیغ می کند و البته این گام بزرگی در مورد «کلیدهای عبور» بردا. هنوز چیزی اینجا نیست، اما اینجاست. اعضای اتحاد FIDO عبارتند از آمازون، آمریکن اکسپرس، اپل، بانک آمریکا، CVS Health، فیتیان، گوگل، اینتل، لا نظر شما درباره دسترسی به یک برنامه یا وب سایت بدون حفظ رمز عبور چیست؟!

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا